Zawody 11.09.2010
Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave
Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
-
- Posty: 15
- Rejestracja: pt sierpnia 03, 2007 11:55
- Jeżdżę od: 02 sty 2010
- Lokalizacja: Twardogóra-dolnyśląsk
Zawody 11.09.2010
Witam, za informacją od Kazika przpominam o zawodach 11.09.2010 w Ciechowicach.
Do zobaczenia
pozdrawiam
Do zobaczenia
pozdrawiam
-
- Posty: 45
- Rejestracja: wt sierpnia 14, 2007 10:52
- Jeżdżę od: 02 sty 2010
- Lokalizacja: Ciechowice, koło Raciborza
Re: Zawody 11.09.2010
WYNIKI ZAWODÓW „VII DOŻYNKOWY BIEG NA ŁYŻWOROLKACH”
11.09.2010r.
Kategoria 1-3 Szkoła Podstawowa – dziewczyny (400m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Roksana Ciborowska
Jasło
2
Kamila Weiser
Nędza
3
Dominika Szulc
Łęg
4
Karolina Knura
Nędza
5
Natalia Sopel
Racibórz
6
Zuzanna Malinowska
Racibórz
7
Liwia Łyczek
Nędza
8
Agata Paprotny
Nędza
9
Natalia Grycman
Ciechowice
10
Dżesika Weiser
Nędza
11
Emilia Kałus
Nędza
12
Agnieszka Swoboda
Nędza
13
Daria Rymarska
Nędza
14
Aleksandra Winiarska
Mikołów
Kategoria 1-3 Szkoła Podstawowa – chłopcy (400m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Kevin Krajczok
Łęg
2
Rafał Winiarski
Mikołów
3
Itan Ciborowski
Pisz
4
Patryk Pendzich
Nędza
Kategoria 4-6 Szkoła Podstawowa – dziewczyny (1000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Katarzyna Piechula
Nędza
2
Marta Sopel
Racibórz
Kategoria 4-6 Szkoła Podstawowa – chłopcy (1000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Natan Ciborowski
Pisz
2
Alan Ciborowski
Jasło
3
Szymon Grzyb
Jasło
4
Krzysztof Kocjan
Kuźnia Raciborska
5
Szymon Klinik
Łęg
6
Marcin Szulkowski
Wodzisław Śląski
Kategoria 1-3 Gimnazjum – dziewczyny (3000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1.
Aleksandra Pfeifer
Rybnik
2.
Agata Kocjan
Kuźnia Raciborska
Kategoria 1-3 Gimnazjum – chłopcy (3000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1.
Bastian Ciborowski
Pisz
2.
Jakub Rydzak
Racibórz
3.
Grzegorz Bochenek
Ciechowice
4.
Dominik Przybyła
Ciechowice
5.
Marek Kolodziej
Łęg
Kategoria KOBIETY OPEN (7000m)
Miejsce
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas
1.
Katarzyna Ciborowska
Jasło
00:15:07
2.
Violetta Cichoń
Orzesze
00:15:08
3.
Józefina Adamczyk
Ciechowice
00:15:09
4.
Aneta Ciborowska
Pisz
00:15:10
5
Anna Pfeifer
Rybnik
00:18:28
6
Michalina Cichecka
Rydułtowy
00:19:04
7
Mariola Winiarska
Mikołów
00:19:53
8
Wioleta Szulkowska
Wodzisław Śląski
00:22:36
9
Irena Ciborowska
Pisz
00:27:29
Kategoria MĘŻCZYŹNI do 39lat (21 000m)
Miejsce
Miejsce ogólnie
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas po I pętli
Czas po II pętli
Czas po III pętli
1.
1
Damian Ciborowski
Jasło
00:12:29
00:25:37
00:38:12
2.
3
Kazimierz Grycman
Ciechowice
00:12:48
00:25:37
00:38:13
3.
6
Marcin Zydroń
Kraków
00:12:49
00:25:39
00:39:05
4.
7
Marcin Mazur
Dąbrowa Górnicza
00:12:49
00:25:39
00:40:35
5.
11
Sławomir Szurek
Rydułtowy
00:14:22
00:29:03
00:44:01
6
13
Piotr Jeziorski
Pist
00:14:22
00:30:51
00:47:36
7.
15
Marcin Weisman
Żory
00:16:03
00:32:36
00:48:40
Kategoria MĘŻCZYŹNI od 40 do 49 lat (21 000m)
Miejsce
Miejsce ogólnie
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas po I pętli
Czas po II pętli
Czas po III pętli
1
2
Grzegorz Kucharek
Dąbrowa Górnicza
00:12:49
00:25:37
00:38:13
2
5
Stefan Węgrzyk
Wodzisław Śląski
00:12:48
00:25:38
00:38:15
3
8
Sebastian Ciborowski
Pisz
00:12:48
00:27:56
00:43:05
4
10
Adam Koloska
Pszów
00:14:22
00:29:03
00:43:35
5
12
Dariusz Pfeifer
Rybnik
00:14:22
00:29:58
00:46:47
6
14
Mirosław Gerlich
Pszów
00:16:03
00:32:36
00:48:39
7
16
Janusz Magiera
Wodzisław Śląski
00:16:25
00:32:37
00:48:41
8
19
Adam Pradela
Tarnowskie Góry
00:18:31
00:38:12
00:57:54
Kategoria MĘŻCZYŹNI od 50 wzwyż (21 000m)
Miejsce
Miejsce ogólnie
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas po I pętli
Czas po II pętli
Czas po III pętli
1
4
Henryk Olszowski
Kłaj
00:12:49
00:25:38
00:38:14
2
9
Zbigniew Zadworny
Bytów
00:14:22
00:29:04
00:43:31
3
17
Waldemar Mazur
Dąbrowa Górnicza
00:18:02
00:34:14
00:54:48
4
18
Tadeusz Guzenda
Łódź
00:17:47
00:34:14
00:56:20
5
20
Bolesław Jamróz
Kraków
00:19:19
00:39:14
00:59:30
6
21
Waldemar Ciborowski
Pisz
00:26:43
00:51:48
01:16:55
11.09.2010r.
Kategoria 1-3 Szkoła Podstawowa – dziewczyny (400m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Roksana Ciborowska
Jasło
2
Kamila Weiser
Nędza
3
Dominika Szulc
Łęg
4
Karolina Knura
Nędza
5
Natalia Sopel
Racibórz
6
Zuzanna Malinowska
Racibórz
7
Liwia Łyczek
Nędza
8
Agata Paprotny
Nędza
9
Natalia Grycman
Ciechowice
10
Dżesika Weiser
Nędza
11
Emilia Kałus
Nędza
12
Agnieszka Swoboda
Nędza
13
Daria Rymarska
Nędza
14
Aleksandra Winiarska
Mikołów
Kategoria 1-3 Szkoła Podstawowa – chłopcy (400m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Kevin Krajczok
Łęg
2
Rafał Winiarski
Mikołów
3
Itan Ciborowski
Pisz
4
Patryk Pendzich
Nędza
Kategoria 4-6 Szkoła Podstawowa – dziewczyny (1000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Katarzyna Piechula
Nędza
2
Marta Sopel
Racibórz
Kategoria 4-6 Szkoła Podstawowa – chłopcy (1000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1
Natan Ciborowski
Pisz
2
Alan Ciborowski
Jasło
3
Szymon Grzyb
Jasło
4
Krzysztof Kocjan
Kuźnia Raciborska
5
Szymon Klinik
Łęg
6
Marcin Szulkowski
Wodzisław Śląski
Kategoria 1-3 Gimnazjum – dziewczyny (3000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1.
Aleksandra Pfeifer
Rybnik
2.
Agata Kocjan
Kuźnia Raciborska
Kategoria 1-3 Gimnazjum – chłopcy (3000m)
Miejsce
Imię nazwisko
Miejscowość
1.
Bastian Ciborowski
Pisz
2.
Jakub Rydzak
Racibórz
3.
Grzegorz Bochenek
Ciechowice
4.
Dominik Przybyła
Ciechowice
5.
Marek Kolodziej
Łęg
Kategoria KOBIETY OPEN (7000m)
Miejsce
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas
1.
Katarzyna Ciborowska
Jasło
00:15:07
2.
Violetta Cichoń
Orzesze
00:15:08
3.
Józefina Adamczyk
Ciechowice
00:15:09
4.
Aneta Ciborowska
Pisz
00:15:10
5
Anna Pfeifer
Rybnik
00:18:28
6
Michalina Cichecka
Rydułtowy
00:19:04
7
Mariola Winiarska
Mikołów
00:19:53
8
Wioleta Szulkowska
Wodzisław Śląski
00:22:36
9
Irena Ciborowska
Pisz
00:27:29
Kategoria MĘŻCZYŹNI do 39lat (21 000m)
Miejsce
Miejsce ogólnie
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas po I pętli
Czas po II pętli
Czas po III pętli
1.
1
Damian Ciborowski
Jasło
00:12:29
00:25:37
00:38:12
2.
3
Kazimierz Grycman
Ciechowice
00:12:48
00:25:37
00:38:13
3.
6
Marcin Zydroń
Kraków
00:12:49
00:25:39
00:39:05
4.
7
Marcin Mazur
Dąbrowa Górnicza
00:12:49
00:25:39
00:40:35
5.
11
Sławomir Szurek
Rydułtowy
00:14:22
00:29:03
00:44:01
6
13
Piotr Jeziorski
Pist
00:14:22
00:30:51
00:47:36
7.
15
Marcin Weisman
Żory
00:16:03
00:32:36
00:48:40
Kategoria MĘŻCZYŹNI od 40 do 49 lat (21 000m)
Miejsce
Miejsce ogólnie
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas po I pętli
Czas po II pętli
Czas po III pętli
1
2
Grzegorz Kucharek
Dąbrowa Górnicza
00:12:49
00:25:37
00:38:13
2
5
Stefan Węgrzyk
Wodzisław Śląski
00:12:48
00:25:38
00:38:15
3
8
Sebastian Ciborowski
Pisz
00:12:48
00:27:56
00:43:05
4
10
Adam Koloska
Pszów
00:14:22
00:29:03
00:43:35
5
12
Dariusz Pfeifer
Rybnik
00:14:22
00:29:58
00:46:47
6
14
Mirosław Gerlich
Pszów
00:16:03
00:32:36
00:48:39
7
16
Janusz Magiera
Wodzisław Śląski
00:16:25
00:32:37
00:48:41
8
19
Adam Pradela
Tarnowskie Góry
00:18:31
00:38:12
00:57:54
Kategoria MĘŻCZYŹNI od 50 wzwyż (21 000m)
Miejsce
Miejsce ogólnie
Imię i nazwisko
Miejscowość
Czas po I pętli
Czas po II pętli
Czas po III pętli
1
4
Henryk Olszowski
Kłaj
00:12:49
00:25:38
00:38:14
2
9
Zbigniew Zadworny
Bytów
00:14:22
00:29:04
00:43:31
3
17
Waldemar Mazur
Dąbrowa Górnicza
00:18:02
00:34:14
00:54:48
4
18
Tadeusz Guzenda
Łódź
00:17:47
00:34:14
00:56:20
5
20
Bolesław Jamróz
Kraków
00:19:19
00:39:14
00:59:30
6
21
Waldemar Ciborowski
Pisz
00:26:43
00:51:48
01:16:55
-
- Posty: 45
- Rejestracja: wt sierpnia 14, 2007 10:52
- Jeżdżę od: 02 sty 2010
- Lokalizacja: Ciechowice, koło Raciborza
Re: Zawody 11.09.2010
Niestety nie wiem jak wkleić zawody w formie tabelki. "Tabelkowe" wyniki dostępne są na stronie www.maratonypolskie.pl
Kazik
Kazik
- Adi01
- Czterokółkowiec bez hamulców
- Posty: 103
- Rejestracja: pt sierpnia 20, 2010 7:01
- Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Re: Zawody 11.09.2010
Dzięki za imprezę Miałeś dobry pomysł z podawaniem międzyczasów - wyszło mi, że trzecie kółko (mimo zmęczenia) pojechałem trochę szybciej niż drugie - cenna informacja
- zico
- Admin
- Posty: 8963
- Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
- Moje rolki: SR Tarrega
- Jeżdżę od: 12 sty 1994
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
Re: Zawody 11.09.2010
Link bezpośredni do wyników: http://www.maratonypolskie.pl/wyniki/20 ... ow0rol.doc
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
Re: Zawody 11.09.2010
Wielkie dzięki dla organizatorów: dla samego Kazika za nieustające zaangażowanie i piorunujące interwały na trasie oraz dla wszystkich bardziej lub mniej bezimiennych osób, dzięki którym te zawody znów się odbyły. Szczególne podziękowania należą się osobom, które przygotowały ciasta - jeśli w przyszłym roku będą ciasta, to zaraz po sygnale startera obieram kurs na ciasta. Specjalne podziękowania należą się organizatorom za zorganizowanie pogody - wszędzie w okolicy było mokro, a w Ciechowicach i na trasie zawodów suchuteńko. Dzięki wreszcie za sympatyczną - jak co roku - atmosferę oraz za możliwość obcowania z lokalnym dialektem. Do zobaczenia za rok.
-
- Posty: 14
- Rejestracja: wt września 15, 2009 9:29
- Moje rolki: Powerslide C6 3x110,1x100
- Jeżdżę od: 01 maja 2009
- Lokalizacja: Kłaj koło Wieliczki
Re: Zawody 11.09.2010
Dołączam się tych wszystkich pozytywnych opini.
Zawody które mają swoją niepowtarzalną atmosferę, robione przez ludzi którzy mają jakąś pasję.
Kto nie był, może żałować. Kto był, napewno przyjedzie za rok i nie trzeba go będzie namawiać.
Kazik i wszyscy którzy Tobie pomagali w organizacji - jesteście wielcy !
Zawody które mają swoją niepowtarzalną atmosferę, robione przez ludzi którzy mają jakąś pasję.
Kto nie był, może żałować. Kto był, napewno przyjedzie za rok i nie trzeba go będzie namawiać.
Kazik i wszyscy którzy Tobie pomagali w organizacji - jesteście wielcy !