Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Akira
Posty: 1
Rejestracja: pt lipca 28, 2006 6:09
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Post autor: Akira » pt lipca 28, 2006 6:41

Ja też jestem z Opola :D I niestety nikogo nie znam,kto śmiga na rolkach,a chetnie bym sobie z kimś pośmigała :) Bo samemu to nie to samo... Więc możnaby się jakoś ustawić :wink:

*marta
Posty: 16
Rejestracja: pt czerwca 02, 2006 2:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: opole

Post autor: *marta » ndz lipca 30, 2006 12:41

bardzo miło ze w koncu ktos sie pojawił z moich okolic:)jesli masz ochote pojezdic to napisz kiedy i gdzie to mozemy pośmigac:):)

lares
Posty: 31
Rejestracja: ndz lutego 03, 2008 10:19

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: lares » ndz lutego 03, 2008 10:38

Hej!

Lepiej późno niż wcale - stary ten wątek, ciekawe, czy dziewczyny z Opola jeszcze na to forum zaglądają ;)

Marta? Czy to ta Marta, z którą kiedyś w lecie 2007 przejechałem parę razy tę trasę, o której mówił pnw22 (Otto - to ty??)?
Opowiadałaś, że byłaś w 2006 w Gdańsku i o tym, że miałaś kłopoty, bo nie miałaś jeszcze 18 lat...

W Opolu jest grupa ludzi, którzy usiłują jeździć szybciej, niż się to robi przeciętnie, zresztą właśnie część tej grupy właśnie wtedy spotkałaś. A muszę ci powiedzieć, że śmigasz całkiem całkiem.

Spotykamy się w lecie właśnie na trasie koło OFAMy i na parkingu REALa, po zamknięciu sklepu. W zimie jeździmy w Okrąglaku (wtorek i czwartek).

Serdecznie zapraszamy do wspólnej jazdy

Mat
Pozdrowienia

Mateus Joschko

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: PeterCave » ndz lutego 03, 2008 11:16

lares pisze: Marta? Czy to ta Marta, z którą kiedyś w lecie 2007 przejechałem parę razy tę trasę, o której mówił pnw22 (Otto - to ty??)?
Opowiadałaś, że byłaś w 2006 w Gdańsku i o tym, że miałaś kłopoty, bo nie miałaś jeszcze 18 lat...
Pozwolę sobie odpowiedzieć, że to ta Marta :wink:
Pozdrawiam Piotrek

HUMBACK
Posty: 1
Rejestracja: czw lipca 26, 2007 8:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: HUMBACK » ndz lutego 10, 2008 6:58

[Opole] 10.02.08 jest świetne boisko przy Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. M. Kopernika
ul. Licealna 3. Można tam potrenowac technikę i pojeździć po placu, lub zgłębiać tajniki freestyle slalom-u. Bywam tez na trasie wzdłuż kanału Ulgi w kierunku na Winów asfalt jest miejscami dziurawy ale można pośmigać bo trasa liczy ok 3.500m. Zapraszam ;o)

lares
Posty: 31
Rejestracja: ndz lutego 03, 2008 10:19

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: lares » ndz lutego 10, 2008 11:27

HUMBACK pisze:[Opole] 10.02.08 jest świetne boisko przy Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. M. Kopernika
ul. Licealna 3. Można tam potrenowac technikę i pojeździć po placu, lub zgłębiać tajniki freestyle slalom-u. Bywam tez na trasie wzdłuż kanału Ulgi w kierunku na Winów asfalt jest miejscami dziurawy ale można pośmigać bo trasa liczy ok 3.500m. Zapraszam ;o)
Kiedyś przejeżdżaliśmy tamtędy nawet z kumplem, boisko zarejestrowaliśmy jako potencjalny placyk do jazdy (teraz w sumie chyba ferie są - powinien być pusty). Na trasie wzdłuż kanału też jeździliśmy, ale na odcinku od rozwidlenia do mostu przez kanał zawsze było strasznie dużo kamyków (oprócz dziur oczywiście). Kiedyś nawet przywiozłem łopatę i miotłę i próbowałem to nieco w najgorszych miejscach uprzątnąć (bo komunalce jakoś niespieszno), ale po każdym większym deszczu było to samo. Przenieśliśmy się właśnie na tę trasę wzdłuż torów w kierunku Chróściny. Jeżdżą tam czasami auta (czasem z "narowistymi" kierowcami niestety), ale dość rzadko - można fajnie pośmigać. No i 4,3 km w jedną stronę - kilka rundek i jest półmaraton ;)

Pozdrawiam

Mat
Pozdrowienia

Mateus Joschko

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: pnw22 » pn lutego 11, 2008 7:21

No Opolanie trenujcie ostro na tej pieknej trasie kolo OFAMY,bo jak zesmy w zeszlym roku w czasie mego urlopu uzgodnili,(jazda na 250km)moj zaklad jest nadal aktualny kto pierwszy a nagroda 1000 Euro,bo do sierpnia juz nie daleko.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: PeterCave » pn lutego 11, 2008 7:41

pnw22 pisze:No Opolanie trenujcie ostro na tej pieknej trasie kolo OFAMY,bo jak zesmy w zeszlym roku w czasie mego urlopu uzgodnili,(jazda na 250km)moj zaklad jest nadal aktualny kto pierwszy a nagroda 1000 Euro,bo do sierpnia juz nie daleko.
A jaki zakład?;>
Pozdrawiam Piotrek

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: pnw22 » pn lutego 11, 2008 8:18

PeterCave pisze:
pnw22 pisze:No Opolanie trenujcie ostro na tej pieknej trasie kolo OFAMY,bo jak zesmy w zeszlym roku w czasie mego urlopu uzgodnili,(jazda na 250km)moj zaklad jest nadal aktualny kto pierwszy a nagroda 1000 Euro,bo do sierpnia juz nie daleko.
A jaki zakład?;>
Zalozylem sie z Opolska grupa rolkarzy o 1000 Euro ze bede na dystansie 250km szybszy od nich,o ile nic nie stanie mi na przeszkodzie,a planowane to jest na sierpien 2008.

lares
Posty: 31
Rejestracja: ndz lutego 03, 2008 10:19

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: lares » pn lutego 11, 2008 8:53

pnw22 pisze: Zalozylem sie z Opolska grupa rolkarzy o 1000 Euro ze bede na dystansie 250km szybszy od nich,o ile nic nie stanie mi na przeszkodzie,a planowane to jest na sierpien 2008.
Cholerka - jak z nim w lecie jeździliśmy to się absolutnie nie zanosio, że któremukolwiek z nas się uda, ale trenujemy!

Mat
Pozdrowienia

Mateus Joschko

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: PeterCave » pn lutego 11, 2008 10:04

lares pisze: Cholerka - jak z nim w lecie jeździliśmy to się absolutnie nie zanosio, że któremukolwiek z nas się uda, ale trenujemy!

Mat
Trenujcie trenujcie i na maratony wbijajcie
Pozdrawiam Piotrek

*marta
Posty: 16
Rejestracja: pt czerwca 02, 2006 2:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: *marta » ndz lutego 17, 2008 7:10

Marta? Czy to ta Marta, z którą kiedyś w lecie 2007 przejechałem parę razy tę trasę, o której mówił pnw22 (Otto - to ty??)?
Opowiadałaś, że byłaś w 2006 w Gdańsku i o tym, że miałaś kłopoty, bo nie miałaś jeszcze 18 lat...
tak to ja!ze ja też wcześniej nie pomyślałam zeby tu napisać...jeździlam tylko z nadzieja że znów was spotkam;) to teraz czekam na wiosne i jeździmy!;)
a i jeszcze jedno, kiedys też na tej trasie spotkałam pana Piotra i tez mi sie kontakt urwał..miło byłoby znów pojeździć razem!;)

Pozwolę sobie odpowiedzieć, że to ta Marta
;) ;) ;)

pnw22
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 238
Rejestracja: śr lutego 08, 2006 6:51

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: pnw22 » ndz lutego 17, 2008 7:35

*marta pisze:
Marta? Czy to ta Marta, z którą kiedyś w lecie 2007 przejechałem parę razy tę trasę, o której mówił pnw22 (Otto - to ty??)?
Opowiadałaś, że byłaś w 2006 w Gdańsku i o tym, że miałaś kłopoty, bo nie miałaś jeszcze 18 lat...
tak to ja!ze ja też wcześniej nie pomyślałam zeby tu napisać...jeździlam tylko z nadzieja że znów was spotkam;) to teraz czekam na wiosne i jeździmy!;)
a i jeszcze jedno, kiedys też na tej trasie spotkałam pana Piotra i tez mi sie kontakt urwał..miło byłoby znów pojeździć razem!;)
Jezeli chodzi o Piotra,tego troche o potezniejszej wadze,to ma malo czasu ma male dziecko i duzo pracy.
Pozwolę sobie odpowiedzieć, że to ta Marta
;) ;) ;)

lares
Posty: 31
Rejestracja: ndz lutego 03, 2008 10:19

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: lares » ndz lutego 17, 2008 9:19

*marta pisze:tak to ja!ze ja też wcześniej nie pomyślałam zeby tu napisać...jeździlam tylko z nadzieja że znów was spotkam;) to teraz czekam na wiosne i jeździmy!;)
a i jeszcze jedno, kiedys też na tej trasie spotkałam pana Piotra i tez mi sie kontakt urwał..miło byłoby znów pojeździć razem!;)
;) ;) ;)
Już myślałem, że tu już nie zaglądasz...

Noooo - to teraz czekamy na okrąglaku! Wtorek (nie jestem pewny o której) i czwartek (o 19) - mam nadzieję, że "nasi" Cię poznają, a jak nie, to kopnij tam którego w kostkę ;)

Jak napiszesz do mnie na priva, to ci dam namiary na gościa, który na 100% zawsze wie o której będzie jazda :D

Pozdrówka

Mat
Pozdrowienia

Mateus Joschko

martuki
Posty: 3
Rejestracja: ndz lutego 24, 2008 10:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wroclaw/opole

Re: Szukam osob z okolicy Opola lub Opola do jazdy na rolkach :)

Post autor: martuki » czw marca 20, 2008 3:44

witam, czy w okrąglaku mozna nadal jezdzic na rolkach? jesli tak to w jakie dni i o ktorej godzinie? pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opolskie”