Mistrzostwa Świata - Rollball

Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Mistrzostwa Świata - Rollball

Post autor: Luzak19:57 » ndz października 11, 2009 9:19

jeżeli hala zamknięta, to mogę podawać piłkę, "grzać" ławę dla rezerwowych i gwizdać na sędziego.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Mistrzostwa Świata - Rollball

Post autor: jarekt » wt grudnia 08, 2009 8:16

Jedyne co mogloby zadzialac to dogadanie sie z naszymi hokeistami na rolkach. Z tego co widze jezdzac z chlopakami to maja dokladnie takie umiejetnosci jakie potrzebne sa do tej gry. Bo o ile chetnie by sie znalezli (jesli nie musialbym sie przesiadac z Seba'ow na wrotki to sam pisalbym sie na ta zabawe) to najwiekszy problem zdecydowanie sprawilyby wspolne treningi a ladnych pare godzin wypadaloby potrenowac zeby nie przyniesc wstydu. Hokeisci maja ta przewage, ze sa zgrani z zalozenia a jesli chodzi o dynamike jazdy zaden z obejrzanych zawodnikow wrotkowych do piet im nie dorasta.
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata - Rollball

Post autor: wełek » śr grudnia 09, 2009 9:03

Nie widziałeś jak schabeł zasuwa w hokeja na wrotkach do jazdy szybkiej. A jaką ma dynamikę przez 2 minuty później jednak brakuje mocy :lol:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata - Rollball

Post autor: WFH » śr grudnia 09, 2009 9:58

Sprzęt jest w tej grze dowolny - moga byc wrotki klasyczne, jak i "jednośladowe".
Z tym, że i tak już po wszystkim - było bardzo małe zainteresowanie. Może kiedyś się to zmieni? :D

Awatar użytkownika
jarekt
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: pn czerwca 09, 2008 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole

Re: Mistrzostwa Świata - Rollball

Post autor: jarekt » pt grudnia 11, 2009 10:07

WFH pisze:Sprzęt jest w tej grze dowolny - moga byc wrotki klasyczne, jak i "jednośladowe".
Z tym, że i tak już po wszystkim - było bardzo małe zainteresowanie. Może kiedyś się to zmieni? :D
Mam przeczucie graniczace z pewnoscia, ze impreza jest cykliczna. Nie wiem ilu jest ludzi w druzynie ale to wyjazd dla jakiejs zgranej ekipy, ktora "tylko" musialaby sie troche przestawic na ta gre. Zbieranina z calego kraju odpada ale gdyby jakis team hokejowy albo paru zgranych slalomistow z ekipy warszawskiej albo gdanskiej mialoby ochote pojechac to bylaby to z pewnoscia fajna wycieczka...
Seba High Red, Powerslide Cell II '08 - poza tym w domu Rollerblade Spiritblade 4.0W oraz dzieciece Seba Junior, Bladerunnner Octane, Rollerblade Mini TFS, Powerslide HotWheels.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata - Rollball

Post autor: zico » pt grudnia 11, 2009 10:09

Tańszym nakładem jest zorganizowanie tego w Polsce :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.”