Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
pdsa
Posty: 6
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 5:40

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: pdsa » śr września 03, 2008 7:52

Poniżej link do strony forum Twister Trójmiasto z kolejnymi zdjęciami z Mistrzostw
http://twister-rolki.pl/forum/viewtopic ... p=597#p597

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: bayya » śr września 03, 2008 9:22

zico pisze:
bayya pisze:
michał1990 pisze:Dlaczego całe SSW Malta z wyjatkiem Marka Szymańskeigo zostało zdyskfalifikowane??
Niestety nas nikt nie poinformował, gdzie i kiedy mają odbyć się MP, a nie każdy wchodzi na forum codziennie (temat ukazał się też kilka dni przed zawodami) :(
Władze SSW Malta nie wysłały nawet jednego maila z terminem MP :(
A szkoda, skoro wszyscy zgłoszeni, opłacili składki i licencję... :(

Wszędzie była informacja, począwszy od strony Malty http://www.ssw-malta-poznan.com/cms/ind ... 5&Itemid=2
Było ustalane, że drogą informacji jest strona i e-maile. I do strony i do e-maili trzeba mieć połączenie z internetem.
Informacja na stronie pojawiła się 5 dni przed zawodami :? Na stronę nie wchodzę codziennie :( za to na maila wchodzę codziennie i maila nie było żadnego :( A skoro drogą informacji miał być głównie e-mail, to dlaczego nikt go nie dostał :?: :?
Jakoś maile o sali, strojach, składkach i opłatach za licencję (conajmniej 4 maile + telefon) dochodzą bez żadnych problemów... a o MP NIE
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: zico » śr września 03, 2008 10:53

Tj. słusznie zauważyłaś informacja była na kilka dni przed - my też dostaliśmy tą informację na kilka dni przed. Ale mylisz się, że wszystko idzie na e-mail. Na e-mail idą głównie sprawy wewnątrz klubowe, a na stronie sprawy oczywiste dla wglądu dla wszystkich. Oczywiście, że mógłby pójść e-mail o MP, ale nie poszedł. Jednak informacja pojawiła się na naszej stronie klubowej jak i na forum. To w zupełności wystarcza jak się interesuje sprawami klubowymi. Zresztą jakoś większa część zawodników wiedziała o tych MP. Ciekawe skąd? Po prostu interesują się pewnymi sprawami, tym bardziej sprawami klubu SSW Malta.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
go
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 223
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 12:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: go » śr września 03, 2008 11:14

Bo ja wiem czy jest sens tak się żalić? No dobra, Basia ze swoją szybkością mogłaby powalczyć w maratonie o dobry czas - to ma prawo mieć żal.

A ja się cieszę że nie pojechałam. Jak tak patrzę na wyniki, to byłoby mi szalenie głupio zająć III miejsce (bo ze mną byłyby trzy zawodniczki) z czasem, który na zawodach rangi MP byłby po prostu śmieszny. Ale jeśli w przyszłym roku impreza nabierze rozmachu i seniorek wystartuje 50, to sobie pojadę - co mi tam. :wink:

Bardzo fajne fotki, Wojtku! :)

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: WOJTEK45 » czw września 04, 2008 6:54

Elbląg nie miał trasy na robienie jakichkolwiek dobrych czasów. 14 okrążeń po 3 km a na każdym okrążeniu połowa to podjazd pod górkę i to taką która na zjeździe rozpędzała miejscami do prędkości ok 60 km.
Dlatego też czasami nie należy się kierować oceniając te zawody.
Z drugiej strony aby w zawodach uczestniczyło 50 seniorek nie nalezy czekać aż one się pojawią tylko przyjechać samemu.
I wtedy można pozwolić sobie na obiektywnie oceny.

PS.
Juniorek z klubów w półmaratonie było ......7.

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: Marek » czw września 04, 2008 8:57

Ja o MP wiedziałem lipcu..........

Awatar użytkownika
go
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 223
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 12:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: go » czw września 04, 2008 9:59

Marek pisze:Ja o MP wiedziałem lipcu..........
I nic nikomu nie powiedziałeś, no Ty niedobry... :twisted: :D
WOJTEK45 pisze:Z drugiej strony aby w zawodach uczestniczyło 50 seniorek nie nalezy czekać aż one się pojawią tylko przyjechać samemu.
I wtedy można pozwolić sobie na obiektywnie oceny.
No o tym mówię właśnie - gdybym przyjechała tym razem, to moje miejsce byłoby zupełnie nieobiektywne. ;) Wiem jaka była trasa i mówiąc o moim czasie miałam na myśli różnicę do pierwszej zawodniczki - żeby było jasne.

Awatar użytkownika
Mimbla
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 112
Rejestracja: ndz września 25, 2005 1:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Długodystansowe Mistrzostwa Polski Elbląg 2008

Post autor: Mimbla » czw września 04, 2008 4:03

go pisze:No o tym mówię właśnie - gdybym przyjechała tym razem, to moje miejsce byłoby zupełnie nieobiektywne. ;) Wiem jaka była trasa i mówiąc o moim czasie miałam na myśli różnicę do pierwszej zawodniczki - żeby było jasne.
Nie za bardzo rozumiem... Nie ma w Polsce seniorek i tyle. Jest niepokonana Ola Goss, a później jest spora przepaść... Ja nie zamierzam wstydzić się z powodu, że byłam jednocześnie drugą i ostatnią seniorką. Nie moją winą jest, że reszta rolkarek nie przyjechała, a szkoda, bo przynajmniej miałabym motywacje aby powalczyć o lepszy czas, A tak aby stanąć na podium wystarczyło zostać sklasyfikowaną, czyli dojechać do mety w czasie poniżej 2:00 godzin. :lol:

A dla zainteresowanych dodam, że przewyższenie na MP (różnica poziomu pomiędzy startem a miejscem nawrotu u góry) wynosi 39 m (na odcinku 1 500m).
Twister Trójmiasto
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Kobieta biega taniej?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”