Maraton Solidarności w Gdańsku 2007

Gdańsk Maraton Solidarności historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r. Wyniki, zdjęcia, komentarze.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » pt sierpnia 10, 2007 10:21

Krzysztof pisze:W Poznaniu na lotnisku w Krzesinach można wypożyczyć skrzydła typu "jastrzomb"
Do tej pory grają w sztuce niejakiego Shakespeare'a "Wiele hałasu o nic", może na Gdańsk wypożyczą, tym bardziej, że to święto, a cud nad Wisłą (życiówka) zawsze może się zdarzyć :wink:
Ale Zbyhoo z ekipą z Torunia coś krecą....... niby bez formy :D :D :D,że nie jeżdżą tylko biegają..... :D :D :D (ciekawe za kim..he,he.... :lol: :lol: :lol: ),
że jak bedzie pogoda rolkarska to może przyjadą..... :? :? :?
No, chyba że nas czymś zaskoczą :!: :!: :!:
Darek.

Awatar użytkownika
Marcus2902
Czterokółkowiec
Posty: 93
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 11:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Marcus2902 » pt sierpnia 10, 2007 12:24

Janusz Pietrzak pisze:Czy ktoś z południa Polski wybiera się na maraton . Niestety sląska grupa jest w rozsypce . Ala na żaglach , Marek jedzie , ale ze Szczecina , a Piotrek zrezygnował :( . A ja chcę jechać . Wszelkie opcje transportu ( oczywiście poważne i nie zabierające zbyt dużo czasu :D ) dopuszczalne .
Aha wyjeżdżam z Katowic .
pozdrawiam Janusz
Jest bardzo dobry autobus relacji Zakopane - Karwia przez Kraków Dąbrowę G. Częstochowę itp. Do Gdańska przyjeżdża o 6,35 rano. Może troche wczesnie ale bilet z Cz-wy kosztuje 50 zł. Ja jadę już w niedzielę i mam zamiar dokładnie obejrzeć trasę. Dowiedziałem sie od pani z biura ze nieszczęsny most przed Dł. Targiem i kawałek Tkackiej jedziemy oficjalnie chodnikiem apotem już superaleja z wiatrem !!!!!!!! :D :D :D
Oczywiście pisze się na spotkanie integrujące w przeddzień, może jakiś mały przejazd i pifko jak najbardziej
Jura Skating Częstochowa
Obrazek

Marta47
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 102
Rejestracja: pn sierpnia 07, 2006 5:26

Post autor: Marta47 » pt sierpnia 10, 2007 1:17

poszukuje miejsca w samochodzie ale tylko z gdańska do poznania. Ma ktos wolne miejsce?? :)

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » pt sierpnia 10, 2007 5:49

Niestety nie pojawię się w Gdańsku :cry: .
Żonka zażyczyła sobie wyjazdu do Pragi. Gdybym odmówił to nasza koalicja mogła by ulec rozłamowi :D .
A jedyny możliwy termin naszego wyjazdu pokrywa się z gdańskim maratonem :( .
Bardzo żałuję, że nie spotkam się z Wami :( .
Za wasze zdrówko i wyniki (życiówki) wychylę kufelek pifka :D .

Awatar użytkownika
Zbych53
Posty: 45
Rejestracja: ndz lipca 15, 2007 6:40
Moje rolki: Bont Semi Race
Jeżdżę od: 02 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Zbych53 » pt sierpnia 10, 2007 6:18

Witam!!!
Ci co nie jadą niech ząłują!!! :D
Na dzień dzisiejszy zapisanych 180 rolkarzy, 332 biegaczy i 3 wózkarzy Suuuuuper Nadzieja, że nas rolkarzy będzie ponad 200 !!!!!!
A przedstwione prognozy pogody nastrajają dość optymistycznie. :D :D :D

Awatar użytkownika
Zbyhoo
Ścigant 4x100mm
Posty: 283
Rejestracja: śr października 26, 2005 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zbyhoo » pt sierpnia 10, 2007 6:58

Zbych53 pisze:Witam!!!
Ci co nie jadą niech ząłują!!! :D
Na dzień dzisiejszy zapisanych 180 rolkarzy, 332 biegaczy i 3 wózkarzy Suuuuuper Nadzieja, że nas rolkarzy będzie ponad 200 !!!!!!
A przedstwione prognozy pogody nastrajają dość optymistycznie. :D :D :D
no pewno że żałują :cry:

Janusz Pietrzak
Posty: 23
Rejestracja: pn września 05, 2005 8:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Janusz Pietrzak » pt sierpnia 10, 2007 8:15

Darko pisze:
Janusz Pietrzak pisze:Czy ktoś z południa Polski wybiera się na maraton . Niestety sląska grupa jest w rozsypce . Ala na żaglach , Marek jedzie , ale ze Szczecina , a Piotrek zrezygnował :( . A ja chcę jechać . Wszelkie opcje transportu ( oczywiście poważne i nie zabierające zbyt dużo czasu :D ) dopuszczalne .
Aha wyjeżdżam z Katowic .

pozdrawiam


Janusz

If uou do it , I will do it !
Witam!
Wyjeżdżamy z Rybnika ale prawdopodobnie w niedzielę bo są plany zwiedzania po drodze(mamy tydzień urlopu) więc przykro nam, że nie damy rady Cie zabrać :cry: ale może nastepnym razem. Do zobaczenia w Gdańsku,mam nadzieję, że się spotkamy :!: Darek z dziewczynami. :wink:

Wiatj !

Dzięki za dobre chęci :lol: :lol: :lol: . Ja i tak dopiero mogę wyjechać w poniedzialek wieczorem . Może uda mi się jakos dojechać . Biorąc po uwagę
liczbę zgłoszeń to zapowiada się rekordowa liczba rolkarzy . I jak tu nie jechać . W każdym bądź razie : see You in Gdańsk , bo nastepne zawody to chyba 26.08 półmaraton w Żilinie ( tu przynajmniej mamy blisko :) :) :) :) )

pozdrawiam

Janusz

If you do it , I will do it
Janusz


If you do it , I will do it !

Janusz Pietrzak
Posty: 23
Rejestracja: pn września 05, 2005 8:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Janusz Pietrzak » pt sierpnia 10, 2007 8:24

Janusz Pietrzak pisze:
Darko pisze:
Janusz Pietrzak pisze:Czy ktoś z południa Polski wybiera się na maraton . Niestety sląska grupa jest w rozsypce . Ala na żaglach , Marek jedzie , ale ze Szczecina , a Piotrek zrezygnował :( . A ja chcę jechać . Wszelkie opcje transportu ( oczywiście poważne i nie zabierające zbyt dużo czasu :D ) dopuszczalne .
Aha wyjeżdżam z Katowic .

pozdrawiam


Janusz

If uou do it , I will do it !
Witam!
Wyjeżdżamy z Rybnika ale prawdopodobnie w niedzielę bo są plany zwiedzania po drodze(mamy tydzień urlopu) więc przykro nam, że nie damy rady Cie zabrać :cry: ale może nastepnym razem. Do zobaczenia w Gdańsku,mam nadzieję, że się spotkamy :!: Darek z dziewczynami. :wink:

Witaj !

Dzięki za dobre chęci :lol: :lol: :lol: . Ja i tak dopiero mogę wyjechać w poniedzialek wieczorem . Może uda mi się jakos dojechać . Biorąc po uwagę
liczbę zgłoszeń to zapowiada się rekordowa liczba rolkarzy . I jak tu nie jechać . W każdym bądź razie : see You in Gdańsk , bo nastepne zawody to chyba 26.08 półmaraton w Żilinie ( tu przynajmniej mamy blisko :) :) :) :) )

pozdrawiam

Janusz

If you do it , I will do it

Upsssss !

Wielkie sorki Darek . Miało być oczywiście WITAJ !!!


pozdrawiam
Janusz


If you do it , I will do it !

[Rollerboys]
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: sob czerwca 03, 2006 1:31

Post autor: [Rollerboys] » pt sierpnia 10, 2007 9:54

witam Poznań 2 miejsca mamy :wink: START poniedziałek bo chcemy połazić po Gdańsku

jak co to wiecej info 504645861 krzysiek z Dynamixu :wink: pozdro

slaweks

Post autor: slaweks » pt sierpnia 10, 2007 11:23

Janusz Pietrzak pisze:Czy ktoś z południa Polski wybiera się na maraton . Niestety sląska grupa jest w rozsypce . Ala na żaglach , Marek jedzie , ale ze Szczecina , a Piotrek zrezygnował :( . A ja chcę jechać . Wszelkie opcje transportu ( oczywiście poważne i nie zabierające zbyt dużo czasu :D ) dopuszczalne .
Aha wyjeżdżam z Katowic .

pozdrawiam


Janusz

If uou do it , I will do it !
Witam.
Jedziemy z Częstochowy i mamy dwa miejsca wolne. Wyjazd we wtorek ok. 8:00 rano, powrót w środę po południu. Jeżeli byłbyś zainteresowany, to pisz na priva: slaweks[małpka]hot[kropka]pl

Pozdrawiam
Sławek

Janusz Pietrzak
Posty: 23
Rejestracja: pn września 05, 2005 8:51
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Janusz Pietrzak » sob sierpnia 11, 2007 7:35

Jest bardzo dobry autobus relacji Zakopane - Karwia przez Kraków Dąbrowę G. Częstochowę itp. Do Gdańska przyjeżdża o 6,35 rano. Może troche wczesnie ale bilet z Cz-wy kosztuje 50 zł. Ja jadę już w niedzielę i mam zamiar dokładnie obejrzeć trasę. Dowiedziałem sie od pani z biura ze nieszczęsny most przed Dł. Targiem i kawałek Tkackiej jedziemy oficjalnie chodnikiem apotem już superaleja z wiatrem !!!!!!!! :D :D :D
Oczywiście pisze się na spotkanie integrujące w przeddzień, może jakiś mały przejazd i pifko jak najbardziej[/quote]

Dzięki za info

pozdrawiam
Janusz


If you do it , I will do it !

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piotro » sob sierpnia 11, 2007 6:55

Piotr B pisze:Prognoza jest ok:
Środa, 15.08.2007
22 15 °C
1012 hPa Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 0.0 mm
Wiatr: 14 km/h
Hm, o śniegu nic nie napisałeś

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » sob sierpnia 11, 2007 7:41

piotro pisze:
Piotr B pisze:Prognoza jest ok:
Środa, 15.08.2007
22 15 °C
1012 hPa Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 0.0 mm
Wiatr: 14 km/h
Hm, o śniegu nic nie napisałeś
A śnieg będzie walił drzwiami i oknami - 20 cm3/m2 z zadymka od północnego-wschodu a potem zawieje i zamiecie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
go
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 223
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 12:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: go » sob sierpnia 11, 2007 8:27

ALAN54 pisze:A śnieg będzie walił drzwiami i oknami - 20 cm3/m2 z zadymka od północnego-wschodu a potem zawieje i zamiecie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dopóki od wschodu to nie tak źle... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » sob sierpnia 11, 2007 10:01

go pisze:
ALAN54 pisze:A śnieg będzie walił drzwiami i oknami - 20 cm3/m2 z zadymka od północnego-wschodu a potem zawieje i zamiecie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dopóki od wschodu to nie tak źle... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
a mój dziadek mówił że od wschodu to nic dobrego przyjśc nie może!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Solidarności - historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r.”