Maraton Solidarności w Gdańsku 2007

Gdańsk Maraton Solidarności historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r. Wyniki, zdjęcia, komentarze.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie Maratonu Solidarności

Post autor: Krzysztof » pn lipca 16, 2007 2:26

Zbych53 pisze:
Nie mamy takiej możliwości. W tym roku tą trasą biegniemy po raz ostatni , więc mapka byłaby zbyteczna.
Odpowiedź organizatorów - rewelacja.
W końcu w maratonie najważniejsza jest odległość 42 195m a nie trasa na jakiej tę odległość się pokona.
Żeby tylko motocyklista, który poprowadzi czołówkę znał trasę (oglądałem wczoraj Tour de France i stąd takie wymagania :) ).
No chyba, że na motocyklistę nie będzie kasy :(

[Rollerboys]
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: sob czerwca 03, 2006 1:31

Re: W sprawie Maratonu Solidarności

Post autor: [Rollerboys] » wt lipca 17, 2007 6:56

witam już raz jechałem za motocyklem (Giżycko) srednia opcja strasznie dymi 8) wole za autem (Kowalewo Pomorskie) pozdrawiam i do zobaczyska :wink:

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: marek_katowice » wt lipca 17, 2007 11:55

Czytam o Orgach z Gdańska i nie chce mi się nawet komentować. Załamka... w Katowicach podobnie. Co do maratonu ostro przygotowujemy się, ale prawdę mówiąc czytając Wasze posty odechciało mi sie jechać do Gdańska. Jak mam robić kłopot człowiekowi (Orgowi) startujac w zawodach to może niech się nie męczy i odpuści zawody. My przyjedziemy wystartujemy a on po zawodach wypnie pierś i będzie piał TO JA ZORGANIZOWAŁEM TAKIE WSPANIAŁE ZAWODY. TYLU ROLKARZY PRZYJECHAŁO. Co do nagród wynika z tego że jesteśmy dyskryminowani.
Osobiście myślę że czas takich organizatorów pomału mija.
Do zobaczenia na maratonie.
Marek

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » śr lipca 18, 2007 10:16

marek_katowice - zarówno Ty, jak i wszyscy rolkarze mogą się czuć serdecznie zaproszeni przez rolkarzy trójmiejskich :) Ciekawa trasa, można by powiedzięć, że historyczna, przez Westerplatte, stare miasto w Gdańsku, przejazd przez całe Trójmiasto. Poza krótkim odcinkiem bruku, trasa całkiem, całkiem, szeroko, w miarę płasko, a przy okazji może wyskoczyć na kilka dni dłużej i poleniuchować na plaży - RAZ JESZCZE ZAPRASZAMY!!

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: marek_katowice » śr lipca 18, 2007 12:50

dzosef pisze:marek_katowice - zarówno Ty, jak i wszyscy rolkarze mogą się czuć serdecznie zaproszeni przez rolkarzy trójmiejskich :) Ciekawa trasa, można by powiedzięć, że historyczna, przez Westerplatte, stare miasto w Gdańsku, przejazd przez całe Trójmiasto. Poza krótkim odcinkiem bruku, trasa całkiem, całkiem, szeroko, w miarę płasko, a przy okazji może wyskoczyć na kilka dni dłużej i poleniuchować na plaży - RAZ JESZCZE ZAPRASZAMY!!
Dzięki za zaproszenie czuje się zaproszony. Moja wcześniejsza wypowiedź podyktowana jest tym iż od dziecka jestem w sporcie i w każdej dyscyplinie spotykałem takich samych ORGÓW - organizują zawody nie wiedzieć dlaczego. Wcześniej mój ojciec denerwował się i kończyło się zawsze tak samo, czyli stawał się sam ORGIEM i wreszczie było OK a przynajmiej przyjmował argumentacje i pomysły ze środowiska. Teraz czas na mnie. Co do zawodów jak wszystko zrealizujemy przyjedzie silna reprezentacja ze Śląska. Jeszcze nie możemy walczyc o nagrody ale .... nigdy nic nie wiadomo. W tym roku chcemy zmieścic się w 1:30.
Pozdrawiam
Marek

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » śr lipca 18, 2007 1:11

marek_katowice pisze:
dzosef pisze:marek_katowice - zarówno Ty, jak i wszyscy rolkarze mogą się czuć serdecznie zaproszeni przez rolkarzy trójmiejskich :) Ciekawa trasa, można by powiedzięć, że historyczna, przez Westerplatte, stare miasto w Gdańsku, przejazd przez całe Trójmiasto. Poza krótkim odcinkiem bruku, trasa całkiem, całkiem, szeroko, w miarę płasko, a przy okazji może wyskoczyć na kilka dni dłużej i poleniuchować na plaży - RAZ JESZCZE ZAPRASZAMY!!
Dzięki za zaproszenie czuje się zaproszony. Moja wcześniejsza wypowiedź podyktowana jest tym iż od dziecka jestem w sporcie i w każdej dyscyplinie spotykałem takich samych ORGÓW - organizują zawody nie wiedzieć dlaczego. Wcześniej mój ojciec denerwował się i kończyło się zawsze tak samo, czyli stawał się sam ORGIEM i wreszczie było OK a przynajmiej przyjmował argumentacje i pomysły ze środowiska. Teraz czas na mnie. Co do zawodów jak wszystko zrealizujemy przyjedzie silna reprezentacja ze Śląska. Jeszcze nie możemy walczyc o nagrody ale .... nigdy nic nie wiadomo. W tym roku chcemy zmieścic się w 1:30.
Pozdrawiam
Marek
hu, hu, hu konkurencja rosnie!

Awatar użytkownika
Zbych53
Posty: 45
Rejestracja: ndz lipca 15, 2007 6:40
Moje rolki: Bont Semi Race
Jeżdżę od: 02 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Zbych53 » śr lipca 18, 2007 10:33

Witam wszystkich!!!
Zgadzam się z przedmówcami /opinie na temat ORGÓW/Ale my startujemy dla siebie,a nie dla jakiś tam ORGÓW.
I jedziemy z hasłem, że żaden ORG nie popsuje nam przyjmności z jazdy w fajnym gronie :D
PS A jeżeli zdarzy się jakaś wypowiedź dla mediów można to wszystko podsumować :P
Gdańsk i Trójmiasto jest zbyt piękne, zeby tam nie przyjechac /mieszkam od urodzenia/

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: marek_katowice » czw lipca 19, 2007 12:03

Piotr B pisze:
marek_katowice pisze:
dzosef pisze:marek_katowice - zarówno Ty, jak i wszyscy rolkarze mogą się czuć serdecznie zaproszeni przez rolkarzy trójmiejskich :) Ciekawa trasa, można by powiedzięć, że historyczna, przez Westerplatte, stare miasto w Gdańsku, przejazd przez całe Trójmiasto. Poza krótkim odcinkiem bruku, trasa całkiem, całkiem, szeroko, w miarę płasko, a przy okazji może wyskoczyć na kilka dni dłużej i poleniuchować na plaży - RAZ JESZCZE ZAPRASZAMY!!
Dzięki za zaproszenie czuje się zaproszony. Moja wcześniejsza wypowiedź podyktowana jest tym iż od dziecka jestem w sporcie i w każdej dyscyplinie spotykałem takich samych ORGÓW - organizują zawody nie wiedzieć dlaczego. Wcześniej mój ojciec denerwował się i kończyło się zawsze tak samo, czyli stawał się sam ORGIEM i wreszczie było OK a przynajmiej przyjmował argumentacje i pomysły ze środowiska. Teraz czas na mnie. Co do zawodów jak wszystko zrealizujemy przyjedzie silna reprezentacja ze Śląska. Jeszcze nie możemy walczyc o nagrody ale .... nigdy nic nie wiadomo. W tym roku chcemy zmieścic się w 1:30.
Pozdrawiam
Marek
hu, hu, hu konkurencja rosnie!
ja bym tego jeszcze konkurencją nie nazwał a raczej towarzystwem do jazdy w grupie. Jak będziemy walczyć między sobą o nagrody (których i tak nie będzie) to będziemy konkurencją. HE,he,hi,hi
Pozdrawiam
Marek

[Rollerboys]
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: sob czerwca 03, 2006 1:31

Post autor: [Rollerboys] » pt lipca 20, 2007 8:20

dobra chłopaki tylko nie zapomnijcie zjeśc pożądnej porcji grochuweczki bo inaczej nici z osiągów :wink: a zabawa jest tylko w grupie :wink: niezaleznie jak szybkiej pozdro

ps.PiotrekSkater moje gg6276247

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

rolkarze z okolic Szczecina lub Kołobrzegu poszukiwani

Post autor: marek_katowice » pn lipca 30, 2007 11:25

Szukam rolkarzy jadących na maraton do Gdańska z okolic Szczecina lub Kołobrzegu. Chętnie dołożę sie do przejazdu. Tak Tak z Katowic przez Gryfice do Gdańska na maraton i ja mam być wypoczęty?!
Pozdrawiam
Marek

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » czw sierpnia 02, 2007 8:35

Dębno to też okolice Szczecina (ewentualny kontakt na priva).

Na liście zgłoszonych jest już sporo rolkarzy (może nawwet 40 -50%) - chyba będzię rekord!

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » czw sierpnia 02, 2007 9:47

Około 100 rolkarzy mamy na 300 zapisanych - ale wiadomo - to jeszcze nie wszyscy chętni na ten maraton! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » czw sierpnia 02, 2007 10:05

zico pisze:Około 100 rolkarzy mamy na 300 zapisanych - ale wiadomo - to jeszcze nie wszyscy chętni na ten maraton! :)
To prawda bo Rybnik też się zjawi w ilości osób 3 :!:
Jak szaleć to szaleć :D :D :D

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: marek_katowice » czw sierpnia 02, 2007 12:20

Darko pisze:
zico pisze:Około 100 rolkarzy mamy na 300 zapisanych - ale wiadomo - to jeszcze nie wszyscy chętni na ten maraton! :)
To prawda bo Rybnik też się zjawi w ilości osób 3 :!:
Jak szaleć to szaleć :D :D :D
Witaj Darko, mam dla was jednego zawodnika do grupy. martwił sie że my mu uciekniemy do przodu a on zostanie i będzie musiał jechać sam. Już się cieszy że pojedzie w grupie. Spotkamy się w Gdańsku bo ja muszę zagospodarować nieoczekiwany urlop - jedę do wypoczywającej od miesiąca rodzinki nad morze. Aklimatyzacja zapewniona ale z treningiem może być problem.
Darko do zobaczenia na maratonie.
Marek

Awatar użytkownika
Marcus2902
Czterokółkowiec
Posty: 93
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 11:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Marcus2902 » czw sierpnia 02, 2007 12:25

dzosef pisze:marek_katowice - zarówno Ty, jak i wszyscy rolkarze mogą się czuć serdecznie zaproszeni przez rolkarzy trójmiejskich :) Ciekawa trasa, można by powiedzięć, że historyczna, przez Westerplatte, stare miasto w Gdańsku, przejazd przez całe Trójmiasto. Poza krótkim odcinkiem bruku, trasa całkiem, całkiem, szeroko, w miarę płasko, a przy okazji może wyskoczyć na kilka dni dłużej i poleniuchować na plaży - RAZ JESZCZE ZAPRASZAMY!!
Zamierzam przyjechac to 3miasta juz w poniedziałek i chetnie obejrzałbym trudniejsze miejsca - o ile ktos zechce mi pokazać
Jura Skating Częstochowa
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Solidarności - historia pięciu edycji od 2004 r. do 2008 r.”