Mielno Urban Team

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Jazmog
Czterokółkowiec
Posty: 63
Rejestracja: wt sierpnia 31, 2010 11:01
Moje rolki: Twister 80 LE
Jeżdżę od: 02 maja 2006
Lokalizacja: Poznań

Mielno Urban Team

Post autor: Jazmog » wt sierpnia 09, 2011 11:01

Cześć

Zdarzyło mi się pojechać na krótki urlop. Wylądowałem w Mielnie. Rolki jak zawsze czekały gotowe w bagażniku. Tylko wyjąć i pojeździć. Nie czarujmy się nie liczyłem na jakieś wielkie jeżdżenie, ale myślałem sobie, że skoro taka mieścina jak Niechorze ma całkiem przyzwoity skatepark (doświadczenia z poprzednich wakacji) to Mielno zaoferuje mi coś przyzwoitego. No……i tu się rozczarowałem. Wszystkie, ale to absolutnie wszystkie uliczki w Mielnie zostały wyłożone kostką betonową z obłymi krawędziami. Aż tak zdesperowany nie byłem ;) żeby po nich jeździć. Owszem jest całkiem przyzwoita ścieżka rowerowa -asfaltowa, ok. 4 km łącząca Mielno z Mścicami biegnąca wzdłuż drogi krajowej 165. Biorąc jednak pod uwagę ruch samochodowy na tej drodze odpuściłem sobie.
Owszem, Mielno w pewnym sensie może rozczarować rolkarzy, jednak jest i druga strona medalu. Mielno posiada mocną, 3 –osobową, żeńską grupę rolkową. Ja nie wiem, jak one to robiły ale jeździły nie tylko po tej betonowej kostce, dawały również radę na kostce granitowej, zapiaszczonej promenadzie, i co budziło mój największy podziw przepychały się ul. Bolesława Chrobrego. Tan nie da się przejść!!!, a co dopiero przejechać :). No, w każdym razie na potwierdzenie moich słów, parę fotek teamu z Mielna…miłego oglądania :)

Jazmog

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Mielno Urban Team

Post autor: Pedro » wt sierpnia 09, 2011 1:15

ja Cie :shock: ... ciekawe czy miały też różowe ochraniacze na tipsy ? :lol:

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Mielno Urban Team

Post autor: Herb » wt sierpnia 09, 2011 2:09

Haha gruby motyw :D

Po Błoniach w Krakowie trochę różowych jeździ, ale te to jakaś hiperbolizacja.

Bardzo ciekawa moda na szelki.

Jedziesz w Polskę i nagle czujesz się jak na innej planecie!!! :lol: :lol: :lol:
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Dantierre
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 103
Rejestracja: ndz lipca 03, 2011 8:12
Moje rolki: rollerblade spark alu /twister
Jeżdżę od: 01 paź 2010

Re: Mielno Urban Team

Post autor: Dantierre » wt sierpnia 09, 2011 2:22

To już wiem czemu udało im się przejść przez tę ulicę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”