Skate America

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Skate America

Post autor: zico » ndz października 29, 2006 8:55

Może nie rolki, ale:

http://sport.onet.pl/0,1248739,1425453,wiadomosc.html

Cytuję:

"Dorota i Mariusz Siudkowie znakomicie rozpoczęli swój ostatni sezon w karierze. Nasza eksportowa para sportowa zajęła 2. miejsce w inauguracyjnych zawodach Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym - Skate America.
Polacy, którzy po programie krótkim znajdowali się na 4. pozycji, w programie dowolnym zaprezentowali się bardzo dobrze, co pozwoliło im awansować na 2. pozycję. Siudkowie zgromadzili 161,47 pkt. i ulegli jedynie gospodarzom imprezy Amerykanom Rene Inoue i Johnowi Baldwinowi - 169,90 pkt.

Trzecie miejsce przypadło ich rodakom Naomi Nari Nam i Themistoclesowi Leftherisowi - 161,32 pkt.
Druga nasza para Dominika Piątkowska i Dimitrij Chromin została sklasyfikowana na 8. ostatniej pozycji - 123,21 pkt.

W rywalizacji solistek triumfowała ze znakomitym wynikiem 192,59 pkt. Japonka Miki Ando. Wyprzedziła ona kolejną zawodniczkę, Amerykankę Kimmie Meissner aż o 14,81 pkt. Trzecia była inna Japonka Mao Asada - 171,23 pkt.

W rywalizacji par tanecznych nie było niespodzianki. Wygrali mistrzowie świata Bułgarzy Albena Denkowa i Maksim Stawiski - 201,58 pkt."

Gratulacje!:)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » ndz października 29, 2006 1:20

Ja również gratuluję ... jak dla mnie to bardzo duży sukces... :lol:
"Google moim przyjacielem" ;P

Awatar użytkownika
Mimbla
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 112
Rejestracja: ndz września 25, 2005 1:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Mimbla » ndz października 29, 2006 10:06

Brawo, brawo! :D Szkoda tylko, że akurat start w Skate America jest dla Siudków jedynym nie punkowanym startem w serii zawodów Grand Prix. :(

Niestety, jak na razie miałam okazje zobaczyć tylko program krótki Doroty i Mariusza. Technicznie może jeszcze nie najlepiej - widać, że to początek sezonu, brakuje pewności w wykonywaniu proramu. Ale za to widać, że nasza para poszukuje punktów wszędzie tam gdzie tylko się da. Oczywiście piękne , bardzo trudne (z najwyższej grupy) podnoszenie, z orginalnego wejścia. :D
I co bardzo cieszy fanów Doroty i Mariusza, to że w końcu komponenty programu zostały ocenione dość wysoko.
Widać, że polska para solidnie przygotowała sie do sezonu. Miejmy nadzieję, że ten start to dobra wróżba na cały sezon. :D
Twister Trójmiasto
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Kobieta biega taniej?

Awatar użytkownika
A_x_e_l
Posty: 2
Rejestracja: sob sierpnia 19, 2006 2:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: A_x_e_l » pn października 30, 2006 10:50

A ja widziałem także dowolny program naszej pary :P :D
Przyjemnie jest zobaczyć, że mimo iż jest to ich ostatni sezon to nie odpuścili sobie i nauczyli się kolejnych elementów technicznych, nie wspominając już o prezentacji :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”