RB czy K2/Fusion X5 czy il Capo ? Dylemat

Polecany sprzęt do jazdy freestyle i freeride / freestyle and freeride skates

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
W tym dziale umieszczamy nowości sprzętowe, testy. Większość prezentowanego sprzętu jest z pierwszej ręki, tzn., że mieliśmy "namacalny" kontakt z produktem i staraliśmy się jak najbardziej rzetelnie go opisać i przedstawić. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany umieszczeniem swojego produktu lub chociażby zdjęcia, proszę o kontakt na e-mail.
Awatar użytkownika
erde
Posty: 14
Rejestracja: śr marca 11, 2009 10:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: RB czy K2/Fusion X5 czy il Capo ? Dylemat

Post autor: erde » śr sierpnia 19, 2009 8:04

przeciez w Krakowie wszystko możesz poćwiczyć na Błoniach, nawierzchnia dużo lepsza niż na wałach i szerzej :) a co do tej Twojej szyny to może faktycznie coś jest nie w porządku, ja u siebie nie mam żadnego klikania, ani luzów...

MamuciManiak
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 6:34
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Jarocin / Kraków

Re: RB czy K2/Fusion X5 czy il Capo ? Dylemat

Post autor: MamuciManiak » śr sierpnia 19, 2009 8:11

jutro się tam wybiore. wezmę tym razem klucz i w razie czego bede na bierzaco kombinował.

EDIT. po dzisiejszej sesji wrażenia są następujące. rolki są jednak dosyć ciężkie, ale w końcu mają służyć do jazdy miejskiej. wybrałem się na błonia krakowskie i... trochę pośmigałem, rzeczywiście dużo lepszy asfalt i kultura jazdy. utrzymuje zdanie o łatwości rozpędzenia ich, ale to nie rolki na maraton:). cały czas się doszkalam, próbuje hamować, choć nie zdecydowałęm się na założenie hamulca. czuję sie już dużo pewniej i chyba przypominam sobie dawne czasy.... :)

co do rolek, w pełni polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda freestyle i freeride / freestyle i freeride inline skating”