Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » śr września 05, 2007 3:49

Czesc!
Janusz pisze:Powyższy tekst zabrzmiał mi bardzo serio, więc nie chciałem się plątać pod kołami.
A to moze przez ten zlot klubowy? :D
Ten klub, to akurat nie z rolami (8xO) zwiazany, tylko moja inna miloscia (2xO): Vespa :D
http://www.vespaclub.org.pl/copper/disp ... 142&pos=12

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw września 06, 2007 10:58

Janusz pisze: WFH,
Tak, byłem w Gassach w weekend, na drodze z/do Obory spotkałem kilku kolarzy i sporo samochodów. Kiedy można obejrzeć grupę rolkarzy w akcji? Umawiacie się na kom czy forum? Biletem wstępu jest 4x100? Wpadłbym na razie obejrzeć, bo nie ma mojego rozmiaru Carbon Marathonów 4x100 i chyba muszę na nie czekać do wiosny....

hej,
Janusz
W weekendy jeśli nie rano to bywa tam tłoczno...My zazwyczaj umawiamy się przez kom, bo kilku z zawodników mieszka w tej okolicy.Nie mamy stałych godzin treningu, ale w tygodniu to zazwyczaj wieczorkiem,a w weekendy różnie. Z tym, że jeździmy czasem także w innych miejscach, więc nie tak łatwo nas złapać :twisted: Napewno dobrą okazją do spotkania będą zawody na Stegnach w przyszły weekend - chyba sobota.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janusz » czw września 06, 2007 1:28

WFH,

A coś bliżej o tych zawodach? Na stronie http://www.pzsw.waw.pl ani http://www.stegny.com.pl w zakładkach kalendarzy imprez wrotkarskich w tym terminie (8-9IX) w sobotę są zawody dla młodzików w Elblągu, a w niedzielę w Słomczynie. Kolejny weekend wolny.

Janusz

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw września 06, 2007 3:19

Janusz pisze:WFH,

A coś bliżej o tych zawodach? Na stronie http://www.pzsw.waw.pl ani http://www.stegny.com.pl w zakładkach kalendarzy imprez wrotkarskich w tym terminie (8-9IX) w sobotę są zawody dla młodzików w Elblągu, a w niedzielę w Słomczynie. Kolejny weekend wolny.

Janusz
Niestety informacja w PZSW kuleje... :twisted:
Na 9 IX były planowane zawody w Słomczynie, jednak ze względu na nieukończenie budowy toru zamieniono terminy z zawodami w Tomaszowie Lubelskim licząc na ukończenie budowy. Tak więc w tą niedzielę odbędą sie zawody w Tomaszowie Lubelskim(jest info na PZSWi TUKS Roztocze) zaś w następny weekend(na 99% sobota) odbędą się finałowe zawody dla UKS-ów jednak nie w Słomczynie gdzie nie ukończyli nadal budowy, tylko na Stegnach. Szczegółów nadal nie znam, jak będę coś wiedział to wrzuce. Tyle wiem ja :twisted:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt września 11, 2007 12:41

Mogę podac oficjalnią informację, że zawody( pod nazwą finały UKS-ów) odbęda się w niedzielę(tj 17) na Stegnach. Może pojawi sie jakieś oficjalne info na stronie PZSW...

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janusz » wt września 11, 2007 3:40

17go września to poniedziałek (?)

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt września 11, 2007 9:34

Mój błąd. Chodzi o niedzielę czyli 16.

Mozzard
Posty: 11
Rejestracja: śr kwietnia 02, 2008 7:39

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: Mozzard » śr kwietnia 02, 2008 7:47

Ludzie czy wy jak niedźwiedzie jeszcze śpicie? Ostatni post z września?
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sobie poradzę.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: Slawek » czw kwietnia 03, 2008 12:40

Mozzard pisze:Ludzie czy wy jak niedźwiedzie jeszcze śpicie? Ostatni post z września?
Nie spimy tylko jezdzimy.... Szkoda czasu i pogody na pisanie postow.... No ale co kto lubi.... :)

Slawek
*janarolki freestyle skating team*

shami
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 9:09

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: shami » pn kwietnia 28, 2008 8:18

Tak się zastanawiam hmmm nad Szczęśliwicami ale tam pełno spacerowiczów z małymi bobasami i trzeba kombinować ich omijać, w zasadzie mam blisko na Szczęśliwice z pracy ale zazwyczaj jeżdżę pod Syrenką nad wisłą, mniej spacerowiczów i małych dzieciaków generalnie jest luz :) tyle że nie ma gdzie usiąść i pogadać ale przecież nie po to tam jedziemy ;) w zasadzie jak ktoś chce to znajdzie miejsce do posiedzenia :)

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: Slawek » pn kwietnia 28, 2008 11:56

W innym poscie piszesz, ze chcesz sie uczyc slalomu..... Skoro tak to na Szczesliwicach jest stanowczo za malo ludzi.... Lepszy slalom miedzy spacerowiczami mozna cwiczyc na Polu Mokotowskim ;)

A co do siedzenia i gadania to jest to rowniez nieodzowny element naszych spotkan..... Nie mozna przeciez non-stop jezdzic.... Trzeba czasem usiasc i pogadac, a na Szczesliwicach jest z kim gadac i sa do tego swietne warunki - podobnie zreszta jak do jazdy..... :)

Slawek
*janarolki freestyle skating team*

shami
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 9:09

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: shami » wt kwietnia 29, 2008 9:54

oj Sławek :? piszę że chcę sie nauczyć slalomu ale przrcież nie pomiędzy ludzikami ;) taki kiedyś uprawiałam na Polach ale znudziło mnie to i znalazłam inne ciekawe miejsca :o
jeśli chodzi o slalom to jestem slalomową ofermą i nie wiem od czego zacząć z omijaniem ludzi i zatrzymywaniem sie nie mam problemu :roll:
Sławek przekonałeś mnie przybędę na Szczęśliwice tyle ze po pracy a kończę 0 15.45 hahah chyba jeszcze nikogo z rolkarzy nie będzie;)

Awatar użytkownika
golteria
Posty: 10
Rejestracja: wt kwietnia 29, 2008 11:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Bialoleka

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: golteria » wt kwietnia 29, 2008 11:47

Witam
od dzisiaj jestem posiadaczka rolek
gdzie na tarchominie mozna bezpiecznie stawiac pierwsze kroki w tej dziedzinie ??
moze jest wiecej chetnych do jazdy ??
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ansidhe1
Posty: 10
Rejestracja: śr lipca 18, 2007 1:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wawa

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: ansidhe1 » śr kwietnia 30, 2008 5:05

Nie dam glowy czy to już Tarchomin, ale można jeździć w Parku Bródnowskim. Podobno, bo sam tam jeszcze nie dotarlem. No i oczywiście Kępa Potocka po lewej stronie rzeki. Calkiem przyjemne miejsce. Jest jeszcze super-extra-tajne miejsce wzdluż torów kolejowych na tylach FSO (ogólnie rzecz ujmując), ale mam co do niego mieszane uczucia. Fakt, dlugi przejazd ok. 5km i praktycznie żadnych samochodów (trafil mi się jeden), ale straszna nuda i trochę nieswojo się można poczuć (taki trochę industrialny klimat typu "abandoned places"). Dokladny namiar: ul. Golędzinowska, pierwsza w prawo (patrząc na PN) od ronda Jagiellońska/Starzyńskiego. Koniec: teoretycznie aż przy Marywilskiej.

Ale jeśli mialbym polecać coś na dlugi rajd, to od Mostu Poniatowskiego aż do końca bulwaru w okolicach skrętu na Żoliborz z Wislostrady (aż za Mostem Gdańskim). Hmm... teraz pomyślalem, że można to polączyć z Kępą Potocką i wychodzi jeszcze dlużej 8) .

Pozdr i równych asfaltów :D !
"There is no cannibalism in the British navy, absolutely none,
and when I say none, I mean there is a certain amount."

Awatar użytkownika
golteria
Posty: 10
Rejestracja: wt kwietnia 29, 2008 11:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa, Bialoleka

Re: Ofermy ;) z Wawy poszukiwane

Post autor: golteria » śr kwietnia 30, 2008 10:17

Dzieki wielkie za info
najpier musze sprawdzic swoje sily na nieco mniejszym kawalku, przyznam ze jestem totalnym laikiem -a wlasciwie laiczka jezeli chodzi o rolki , ale trzeb probowac ;) - zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pierwsze jazdy chyba jednak wybiore sie troszeczke blizej
Jeszcze raz dzieki za info
Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”