kompromis - 4mm różnicy

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

forms
Posty: 22
Rejestracja: pn czerwca 11, 2012 10:16
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 84
Lokalizacja: Łódź

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: forms » śr czerwca 13, 2012 11:31

Jeeezuuuu... :?

No ja bym się chyba skłaniała ku rozwiązaniu, które cały czas proponuje Doody: po pierwsze trochę boję się 90tek, po drugie budżet. Jeśli za jakiś czas mogę sobie wymienić szynę, jeśli zapragnę spróbować 90, to ten wydatek też rozłoży się trochę w czasie.. Może z tą parą wprowadziłam Was w błąd - lubię parę, ale w tej chwili bardziej zależy mi, by się nauczyć jeździć i w konsekwencji jeździć dobrze i w miarę szybko, a nie leżeć, tak jak żona kolegi z grupy łódzkiej, której to kolega kupił 90tki :)

forms
Posty: 22
Rejestracja: pn czerwca 11, 2012 10:16
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 84
Lokalizacja: Łódź

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: forms » śr czerwca 13, 2012 11:42

Dobra - czysto technicznie: tempest jest poza budżetem, więc odpada. W sklepie Zico activa/crossfire 90 - nie ma mojego rozmiaru. No z którejkolwiek strony by nie spojrzeć, wychodzi activa 84! ;))))

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: Doody » śr czerwca 13, 2012 12:02

I masz odpowiedź. ;) Napisz o wrażeniach z jazdy jak już kupisz.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

forms
Posty: 22
Rejestracja: pn czerwca 11, 2012 10:16
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 84
Lokalizacja: Łódź

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: forms » śr czerwca 13, 2012 12:11

Napiszę na pewno! :) Jeszcze raz ogromne dzięki!!

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: Toudi » śr czerwca 13, 2012 1:31

forms pisze:Dobra - czysto technicznie: tempest jest poza budżetem, więc odpada. W sklepie Zico activa/crossfire 90 - nie ma mojego rozmiaru. No z którejkolwiek strony by nie spojrzeć, wychodzi activa 84! ;))))
No oczywiście!
Ja własnie po to napisałem, żeby wskazać, że lepsze może być wrogim dobrego.
Pozdrawiam
Piotr

forms
Posty: 22
Rejestracja: pn czerwca 11, 2012 10:16
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 84
Lokalizacja: Łódź

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: forms » śr czerwca 13, 2012 1:40

:))) pełna racja!

forms
Posty: 22
Rejestracja: pn czerwca 11, 2012 10:16
Moje rolki: Rollerblade Crossfire 84
Lokalizacja: Łódź

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: forms » śr czerwca 27, 2012 12:05

Activa 84 już ze mną! Dopiero dziś dosiadłam (2 razy w ciągu dnia) i teraz czekam na zakwasy :) Rolka jest super! Wiązanie trochę dziwne - Zico słusznie poradził, by wymienić na zwykłe sznurówki, co na pewno zrobię.
Na nierównościach chodnikowych jest chwiejnie, ale na prostym, równym odcinku - szaleństwo!! Generalnie poszalałam dziś (bez ani jednej wywrotki) na długim i prostym odcinku - rozpędzałam się do granic moich możliwości kondycyjnych, ćwicząc długość odepchnięcia w dużym pochyleniu, aż mi tchu zabrakło po paru rundach i w końcu zjechałam do domu :) Ale wiatr we włosach (w kasku) był! Jestem przeszczęśliwa! Będzie bolało, ale cóż to będzie za cudowny ból ;)

ważka
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwietnia 03, 2011 8:11
Moje rolki: średnie
Jeżdżę od: 02 sty 1999

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: ważka » śr czerwca 27, 2012 8:41

I o to właśnie chodzi ;)rolki to bajkowy inny świat-do tego jak narkotyk. :)

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: kompromis - 4mm różnicy

Post autor: Doody » śr czerwca 27, 2012 9:12

forms pisze: Generalnie poszalałam dziś (bez ani jednej wywrotki) na długim i prostym odcinku - rozpędzałam się do granic moich możliwości kondycyjnych, ćwicząc długość odepchnięcia w dużym pochyleniu, aż mi tchu zabrakło po paru rundach i w końcu zjechałam do domu :) Ale wiatr we włosach (w kasku) był! Jestem przeszczęśliwa! Będzie bolało, ale cóż to będzie za cudowny ból ;)
I tak trzymać :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”