Pytanie o sprzęt

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Kingu
Posty: 2
Rejestracja: pn kwietnia 03, 2006 3:31

Pytanie o sprzęt

Post autor: Kingu » pn kwietnia 03, 2006 3:47

Witam
mam pytanie. właśnie z dziewczyną planujemy zakup rolek. jesteśmy całkowitymi laikami i nie chcemy wydawać za dużo pieniędzy na sprzęt ponieważ nie wiemy ile wytrzymamy :D

dlatego tez mam pytanie na temat rolek firmy "SIGNA" model SG1012. (link <-------->/item95070431_supe ... 38_45.html)
czy one nadają się dla takich laików jak my??
proszę o szczerą odpowiedź
dzięki

Awatar użytkownika
Parzival
Czterokółkowiec
Posty: 86
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 4:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Neverwhere

Re: Pytanie o sprzęt

Post autor: Parzival » wt kwietnia 04, 2006 3:39

Kingu pisze:Witam
mam pytanie. właśnie z dziewczyną planujemy zakup rolek. jesteśmy całkowitymi laikami i nie chcemy wydawać za dużo pieniędzy na sprzęt ponieważ nie wiemy ile wytrzymamy :D

dlatego tez mam pytanie na temat rolek firmy "SIGNA" model SG1012. (link <-------->/item95070431_supe ... 38_45.html)
czy one nadają się dla takich laików jak my??
proszę o szczerą odpowiedź
dzięki
Wszystkie rolki nadają się dla laików, to raczej "zaawansowani" mają problem ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego sprzętu. Przede wszystkim musisz wiedzieć jak chcesz jeździć, ile chczesz jeździć (ile razy w tygodniu) i ile jesteś gotów zapłacić za rolki (górna granica). Zakładając, że jesteście początkujący i nie będzięcie jeździć więcej niż dwa razy w tygodniu, rekreacyjnie po parku, to każde rolki fitnesowe powinny wam odpowiadać. Prawie wszystkie firmowe modele mają taką samą wygodę buta, więc trzeba iść do sklepu i przymierzyć kilka różnych, aby przekonać się, w którym noga leży najlepiej. But nie może być ani za luźny, ani za ciasny. Musi dobrze trzymać stopę. Przejedźcie się kawałek po sklepie w wybranych rolkach i zobaczycie sami czy wam one pasują czy też nie. Pozdrawiam.
<FREERIDE>

Kingu
Posty: 2
Rejestracja: pn kwietnia 03, 2006 3:31

Post autor: Kingu » wt kwietnia 04, 2006 8:45

dzieki za odpowiedz. juz kupilem sobie i dziewczynie rolki ale inne. znaczy sie kupilem rolki K2 EXO 3.0. w makssporcie. i po przezcytaniu wczesniejszych rad i innych pytan wiedzialem zeby sie przejechac nimi po sklepie. pasuja i w weekend zaczynam nauke. jeszcze raz dzieki:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”