Customy Simmon`s Racing, Schankel

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Customy Simmon`s Racing, Schankel

Post autor: zico » wt stycznia 05, 2010 11:13

Witam!

Istnieje możliwość promocyjnego zrobienia customów Simmon`s Racing oraz Schankel, dostępne grafiki:

Simmon`s Racing PRO M-1:

Obrazek
Obrazek

Simmon`s Racing Partizan II

Obrazek

Simmon`s Racing Tarrega

Obrazek

Schankel Edge R

Obrazek

Teraz ceny, normalnie wahają się pomiędzy 1500$ - 1700$ w zależności od modelu + koszty przesyłki + najtrudniejsza rzecz w tym całym procederze: zrobienie odlewów gipsowych stóp. Może jeszcze dojść podatek VAT +22% oraz cło 2,7%. Czyli w najlepszym przypadku wychodzi kosmiczna cena od około 4300pln (jeśli uda się obejść podatek i cło) do nawet 6200pln (PRO M-1) + jeszcze koszty przesyłek.

Gwarantuję cenę maksymalnie - może być niższa w zależności od ilości chętnych - 1300$ za odlew (czyli około 3770pln, 1400$ za model PRO M-1 Joey Mantia z systemem ECP, około 4060pln) jeśli uzbieramy odpowiednią liczbę chętnych wliczając już vat, cło i koszty transportu. Odlewy gipsowe, zdjęcia stóp, wymiary będą robione w Poznaniu, całość odesłana do zrobienia odlewów i czekamy na sprzęt. Patrząc na to, że są to najwyższej jakości i bardzo lekkie buty na świecie oraz w cenie są wliczone koszty transportu, zrobienia odlewów gipsowych, zdjęcia, wymiary, to ceny promocyjne już nie są tak piorunujące. Każda osoba może wybrać inny model. Na modelach Simmon`s Racing można sobie wybrać dowolny napis na podbiciu - tam gdzie napis Partizan, Tarrega. Na każdym bucie można napisać obojętnie co - lewy inny napis, prawy inny napis.

Tylko poważne oferty. Wstępnie są chętne 3 osoby, jakby się jeszcze znalazło 7 osób, to sądzę, że coś jeszcze z ceny będzie można zbić.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: Customy Simmon`s Racing, Schankel

Post autor: Luzak19:57 » wt kwietnia 06, 2010 8:34

Ja podziękuję :!: :D :wink:
Pozdro.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Awatar użytkownika
tomek_wap
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: wt marca 30, 2010 10:12
Moje rolki: RB X5, XSJADO
Jeżdżę od: 16 kwie 2010
Lokalizacja: Katowice

Re: Customy Simmon`s Racing, Schankel

Post autor: tomek_wap » ndz kwietnia 11, 2010 7:11

Te pierwsze, złoto-czarne, wyglądają jak buciki Michaela Jacksona ;-)
Rollerblade X5 LE / XSJADO 1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”