Kółka

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » pt kwietnia 21, 2006 3:27

Infinity to badziewie. Stripes są lepsze ale też nie najwyższych lotów.

Różnica między powyższymi kółkami jest taka jak pomiędzy Hyper Bank Robbers i +G. Oprócz tego kółka dla rollerblade są najprawdopodobniej produkowane w europejskiej filii Hyper, która nie ma najlepszej renomy.

Obecnie, Matters mają wzięcie zwlaszcza po zdecydowanej dominacji ostatnich MŚ w Suzhou.
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pt kwietnia 21, 2006 3:50

No to Szanowni Państwo Powerhouski poszli ostro !!!
Większość tutejszych użytkowników to raczej laicy dlatego może byście jednak wyjaśnili nieco tą różnicę między Hyper Hyperformance +G a Hyper Bank Robbers.
Jak sami dobrze wiecie w Polsce z przyczyn finansowych część osób nigdy nie miała styczności z firmą Hyper. A możliwość porównania tych dwóch rodzajów kółek to może miało kilka osób w Polsce.
Tak więc Wasze porównanie jest trochę na wyrost.
Opiszcie może Wasze wrażenia z użytkowania tych kółek
Pozdrawiam
Andrzej

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

Post autor: małysz » pt kwietnia 21, 2006 4:18

witam

Jeździłem na hyperach +G przez 2 lata i powiem że sa poprostu super, są szybsze od bank robbers i bardziej przyczepne tylko moze pare gram cięższe, ale tego sie nie zauważa, równie dobrze jeździło mi sie na bont gen 2. Swoja drogą ciekawe czemu nie produkują ich na 100mm, może chodzi o wage? Do zobaczenie w Krakowie pozdrawiam wszystkich!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”