Zona kaze, ja szukam :D

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

radu1982
Posty: 2
Rejestracja: ndz lipca 13, 2008 3:07

Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: radu1982 » ndz lipca 13, 2008 3:13

Hej
bede wdzieczny za pomoc w doborze rolek
na rolkach jezdzic potrafie w skali od 1 do 10 gdzies 3 :D ale moja piekna zona sie uparla ze kupujemy rolki :P wiec wiekszego wyjscia nie mam i stad prosba do Was o pomoc...

ja mowie kupmy drozsze, znaczy lepsze, Ona nie - maksimum 200 zlotych za pare... czy mozecie polecic cos konkretnego za ta cena dla zupelnych amatorow? wiem tyle ze musi byc ABEC-7, i czytalem ze salomony sa dobre, tylko czy w takiej cenie znajde?
mieszkam w Gdansku wiec moze ktos poda mi jakies sklepy gdzie warto sie rozejrzec...
za wszelka pomoc i wyrozumialosc z gory WIELKIE DZIEKI
pzdr
radek

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: michał1990 » ndz lipca 13, 2008 6:09

Abec 7 musi byc?? jakies odgorne ustalenie??
Salomonow juz nie produkuja od 2 lat ponad. Zobacz w sklepie Zica :D
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


radu1982
Posty: 2
Rejestracja: ndz lipca 13, 2008 3:07

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: radu1982 » ndz lipca 13, 2008 6:18

czytalem gdzies ze najlepiej kupowac rolki z ABEC-7, chodzi o lozyska tak? jak nie salomon to moze cos innego? czy taki sklep znajde w gdansku?
pzdr

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: michał1990 » ndz lipca 13, 2008 7:53

sklep jest na tej stronie na dole:D
W Gdańsku sa chyab 3 sklepy ale musisz poszukac wiecej informacji na tym forum.
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: zico » ndz lipca 13, 2008 8:30

radu1982 pisze:czytalem gdzies ze najlepiej kupowac rolki z ABEC-7, chodzi o lozyska tak?
Tak, chodzi o łożyska. Ale tam gdzie o tym czytałeś, to było coś w stylu "mamy fantazje i może coś z tego będzie". Abec 7 może być dobre, a może być bardzo słabe - z reguły to drugie. Wszystko zależy od producenta, a nie od ABEC. To nic nie znaczy w świecie łożysk i sporcie wrotkarskim. Szczęka by niektórym opadła jakby zobaczyli w akcji ABEC 5 firmy SKF specjalnej wersji pod rolki.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
palmer
Posty: 31
Rejestracja: wt kwietnia 29, 2008 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: palmer » pn lipca 14, 2008 9:06

W trójmieście rolki leżą na półkach z tego co wiem i widziałem : Sportmania w Gdyni (naprzeciwko Kliffa), Everest we Wrzeszczu na wysepce, w Madisonie są dwa sklepy w których coś mają (Intersport i Espina), w CH Osowa (GO sport), w Parku Matarnia (ExiSport). Ale za 200 zł raczej nic markowego, nowego i sensownego nie ustrzelisz. Porozmawiaj ze sprzedawcami ile chcesz jeździć i jak, na pewno Ci coś doradzą (szczególnie w tych dwóch pierwszych sklepach, w pozostałych centrach handlowych mogą być promocje na sprzęt, ale nie koniecznie już na dobrą radę :wink: ) Z własnego doświadczenia napiszę tylko, że lepiej wydać raz więcej, niż raz mało i za chwilę i tak więcej.
And it is in the humble opinion of this narrator that this is not just "Something That Happened." This cannot be "One of Those Things...”

Mirek_83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:44
Moje rolki: Simmons PRO M1
Jeżdżę od: 01 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: Mirek_83 » śr lipca 16, 2008 1:51

palmer pisze:W trójmieście rolki leżą na półkach z tego co wiem i widziałem : Sportmania w Gdyni (naprzeciwko Kliffa), Everest we Wrzeszczu na wysepce, w Madisonie są dwa sklepy w których coś mają (Intersport i Espina), w CH Osowa (GO sport), w Parku Matarnia (ExiSport). Ale za 200 zł raczej nic markowego, nowego i sensownego nie ustrzelisz. Porozmawiaj ze sprzedawcami ile chcesz jeździć i jak, na pewno Ci coś doradzą (szczególnie w tych dwóch pierwszych sklepach, w pozostałych centrach handlowych mogą być promocje na sprzęt, ale nie koniecznie już na dobrą radę :wink: ) Z własnego doświadczenia napiszę tylko, że lepiej wydać raz więcej, niż raz mało i za chwilę i tak więcej.
Widzę, że jesteś bardzo dobrze obeznany w tym jaką wiedzę posiadają sprzedawcy w poszczególnych sklepach, cenna wiedza! zazdroszczę

Awatar użytkownika
palmer
Posty: 31
Rejestracja: wt kwietnia 29, 2008 9:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: palmer » śr lipca 16, 2008 9:16

a ja z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty z kolei masz wyłączność na ocenianie tego czy ktoś ma wiedzę o wiedzy innych czy też jej nie ma, i że nigdy nie ulegasz pokusie uogólniania - też zazdroszczę
And it is in the humble opinion of this narrator that this is not just "Something That Happened." This cannot be "One of Those Things...”

Mirek_83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:44
Moje rolki: Simmons PRO M1
Jeżdżę od: 01 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zona kaze, ja szukam :D

Post autor: Mirek_83 » pt lipca 18, 2008 9:45

ok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”