PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

pts
Czterokółkowiec
Posty: 59
Rejestracja: pt maja 19, 2006 10:16

PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: pts » wt lutego 05, 2008 12:45

Witam
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszym projektem firmy Powerslide o nazwie Phuzion. Więcej informacji na temat projektu Phuzion dowiecie się państwo na stronie:http://www.welovetoskate.de
Zapraszam

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: miko » wt lutego 05, 2008 12:58

Na temat rolek się nie wypowiem, ale rozbawiło mnie to co zobaczyłem w galerii :)

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Toudi » wt lutego 05, 2008 5:29

No nie gadaj. Całkiem nowe spojrzenie na reklamę rolek i powiem, że do mnie dociera :bom:
A wracając do rolek - duże koła i chyba dobrze wentylowane buty (tak o wygląda na fotach). To mogą być naprawdę fajne fitnesy. Na o poza tym, fajnie wyglądają.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: bayya » wt lutego 05, 2008 5:41

Toudi pisze:Całkiem nowe spojrzenie na reklamę rolek i powiem, że do mnie dociera :bom:
Tylko dlaczego na takich reklamach są zawsze same laski :?: Czy rolki damskie nie powinny być reklamowane w ten sam sposób przez facetów :?:
:twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Qbak
Posty: 7
Rejestracja: ndz stycznia 13, 2008 4:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Qbak » wt lutego 05, 2008 7:59

Galeria świetna! :twisted:

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: miko » wt lutego 05, 2008 9:47

bayya pisze:
Toudi pisze:Całkiem nowe spojrzenie na reklamę rolek i powiem, że do mnie dociera :bom:
Tylko dlaczego na takich reklamach są zawsze same laski :?: Czy rolki damskie nie powinny być reklamowane w ten sam sposób przez facetów :?:
:twisted: :twisted: :twisted:
Bayya: popieram popieram. Przypominam sobie, że w broszurce informacyjnej skarpet X-socks model SKATING (nabytych od Zico) był właśnie taki motyw gołej kobiety i gołego faceta "in motion" ;). To się rozumie. Równouprawnienie.

wiem, że to offtop (ale właśnie to zobaczyłem), najwyżej dostanę po głowie od admina. Zobaczcie tą rolkarkę szybką: http://www.stuff.co.nz/images/328464.jpg

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: zico » wt lutego 05, 2008 9:49

Miko, ona te rolki już promuje od roku ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: bayya » wt lutego 05, 2008 10:03

No własnie, ale to są rolki damskie :!: Prędzej jakaś kobieta je kupi, jak w reklamie pojawi się przystojniak z kostką na brzuszku :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Toudi » śr lutego 06, 2008 1:52

zico pisze:Miko, ona te rolki już promuje od roku ;)
To pewnie niedługo pojawi się z nowym modelem?

Bayya
A ty co się czepiasz :?: Przyjrzyj się obu galeriom dobrze :!:
Męskie są przecież ładniejsze i nie potrzebują dodatkowej zachęty do zakupu. :bom:
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Janusz » śr lutego 06, 2008 8:01

bayya pisze:No własnie, ale to są rolki damskie :!: Prędzej jakaś kobieta je kupi, jak w reklamie pojawi się przystojniak z kostką na brzuszku :twisted: :twisted: :twisted:
Rubika? ...........byle nie Bauma!!!

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Agent_L » śr lutego 06, 2008 10:49

oo, więc phusion to nie tylko poroniony pomysł Salomona na buty ale i normalne rolki.
Interesujące...
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: WFH » czw lutego 07, 2008 11:35

Qbak pisze:Galeria świetna! :twisted:
A na zdjęciach swego czasu świetnie jeżdżąca zawodniczka :D

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Toudi » czw lutego 07, 2008 1:19

Czyli się zaczyna wyjaśniać brak faceta: nie mają pod ręką niegdyś świetnie jeżdżącego zawodnika :lol: . Czyli nie ma dyskryminacji płci, po prostu brak obiektu. Ulżyło mi bo nie chciałbym, żeby Powerslide okazał się seksistowską firmą - mam łożyska PS i czułbym się nieswojo. :bom:
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Caravan » pt lutego 15, 2008 3:04

W kwestii PHUZIONów... Dzisiaj miałem toto cuś na nogach i... Moje pierwsze wrażenia dość mieszane, ze wskazaniem jednak na plus.
Obrazek

Wygląd: kwestia gustu. Mnie się ta stylistyka podoba.
Wygoda: but sznurowany, całkiem wygodny. Cholewka standardowa, niczym specjalnie się nie wyróżniająca, aczkolwiek nie czułem dyskomfortu.
Jazda: i tutaj trochę gorzej. Kiedy wstałem po założeniu rolek, poczułem się jakby to był mój pierwszy raz :mrgreen: Pomijam tutaj kwestię hamulca, przez który bym się zabił. Odniosłem wrażenie, że noga nie do końca jest usztywniona i w czasie jazdy kostka lata mi na wszystkie strony. Mocniejsze zaciągniecie klamry powodowało jedynie nieprzyjemny ucisk i tamowanie krążenia. Podobnie z dwoma rzepami na podbisiu. Nie było to najprzyjemniejsze uczucie, ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia - na codzień jeżdżę w FSK albo customach, a one mają wyjątkowo sztywną cholewkę. Poza tym but wewnętrzny dopasowany do "stelaża", także tutaj problemów z luzami być nie powinno.
Problemem może też na początek okazać się "wysoka" płoza, która w połączeniu z kółkami (teoretycznie 83A) dawała wrażenie jazdy drewnianymi rolkami. I znów, szyny FSK są o wiele niższe, stąd moja opinia. Ci, którzy jeżdżą na "szybkich" pewnie mieliby coś innego do powiedzenia.
Wentylacja: raczej żadna. Na dole rolki znajduja sie takie niby "skrzela rekina", ale tak naprawdę nie ma tam czego wentylować. But wewnętrzny ma gumową podeszwę i powietrze ani się nie dostanie, ani nie wydostanie. Poza tym but wewnętrzny jest caly kryty.

Reasumując: zamysł dobry, stylistyka nie najgorsza, użyte materiały bardzo dobrej jakości. Fajna sprawa, jeśli ma sie coś do załatwienia gdzieś niedaleko, a nie chce się targać pary butów. Na pewno ciekawa propozycja dla zmotoryzowanych, którzy dojeżdżają na miejsce rekreacji. Jednakże trzeba pamiętać, że jest to sprzęt wybitnie fitnesowy i IMO nie nadaje się na przykład na miasto. Przynajmniej nie w Polsce. Pierwsz większa nierówność mogłaby spowodować upadek, co w połączeniu ze średnim trzymaniem kostki, mogłoby się skończyć nieciekawie.

Czy chciałbym kupić? Na pewno tak. Niemniej jednak nie wiem, czy na pewno dla przyjemności jazdy czy po prostu dla samego faktu posiadania. Może czasem bym założył, ale... Z drugiej strony należałoby się zastanowić, czy po prostu nie kupić sobie chińskich trampek za 7,50PLN i nie wsadzić ich sobie w razie czego w kieszenie. Efekt w sumie podobny, a za zaoszczędzone pieniadze można np. kupić komplet lepszych kółek. Tak, czy inaczej, wybór w każdym razie jest.
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Awatar użytkownika
miko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: śr stycznia 30, 2008 5:19

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: miko » pt lutego 15, 2008 9:47

Caravan tester! :)
Mnie wysokość tej płozy przeraża, ale to zapewne kwestia przyzwyczajenia (też jeżdzę obecnie na FSK). Będąc takim wysokim, wreszcie może sprzedaliby mi alkohol ;) a jeśli nie, to pewnie dołączyłbym do klubu wysokich :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”