PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Agent_L » pt lutego 15, 2008 11:05

miko pisze:pewnie dołączyłbym do klubu wysokich :)
Wpuszczę Cię tylną furtką : D
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Caravan » śr lutego 20, 2008 1:27

Gdyby ktoś był zainteresowany, to w Decathlonie w Warszawce jest przedsezonowa wyprzedaż i Phuziony można dostać już za 350PLN :mrgreen:


BTW, nie wiem, czy ci co sprzedają w Decathlonie znają sie na tym, co mają na półkach, ale mnie udało się kupić cztery kółka Hyper Freedom Concrete +G 80mm 84A (urban skating) za 60PLN (4 szt.) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Toudi » śr lutego 20, 2008 1:56

Caravan pisze:BTW, nie wiem, czy ci co sprzedają w Decathlonie znają sie na tym, co mają na półkach, ale mnie udało się kupić cztery kółka Hyper Freedom Concrete +G 80mm 84A (urban skating) za 60PLN (4 szt.) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Widziałem je jeszcze w grudniu ale mieli tylko 4 kółeczka. Zapytałem o więcej a koleś powiedział mi, że dostali je przez przypadek ale obniżył tylko do 90 zł, więc nie wziąłem. Widzę, że zmiękła im rura :lol: A mają ich więcej, tzn. co najmniej 8 szt jeszcze?
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Caravan
Prześcigant 4x100mm
Posty: 301
Rejestracja: pn kwietnia 30, 2007 11:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów/Stegny
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: Caravan » śr lutego 20, 2008 2:52

Nawet gdyby, to po mojej wizycie już by nie mieli :mrgreen:

A na poważnie, niestety tylko cztery - ale dobre i to. Musieli je jakoś ostatnio znów wystawić, bo w zeszłym tygodniu jeszcze ich nie było. A swoją drogą, pierwotna cena wynosiła 120PLN za 4 sztuki! :shock:

BTW, chyba szykują sie do nowego sezonu, bo panienka przestawiała coś na wieszakach :D
Pozdrawiam
Caravan
SALOMON THUNDER UFS 237EA
SALOMON CHAZ SANDS UFS 247EA
SEBA FR2 243
http://www.zut-projekt.pl

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: koziar2 » pn marca 03, 2008 7:49

Caravan pisze: BTW, nie wiem, czy ci co sprzedają w Decathlonie znają sie na tym, co mają na półkach, ale mnie udało się kupić cztery kółka Hyper Freedom Concrete +G 80mm 84A (urban skating) za 60PLN (4 szt.) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Co do Decathlonu - rok temu Pan mi powiedzial ze wprawdzie RB Twistery są w katalogu ale na półkach ich nie będzie bo to za drogie rolki i nikt ich nie kupi... A za ściągnięcie chcieli ode mnie bezzwrotnej zaliczki bo to dla nich problem jakby nie pasowały :)

Żeby nie był offtop:
miałem okazję przejechać się właśnie w Decatlonie na tym wynalazku. Wrażenia podobne do przedmówców.
Wg mnie dobre dla ludzi, którzy chcą dojeżdżać do szkoły itd. Bardzo słabe trzymanie stopy na całej objętości tego buta wewnętrznego, może komuś to nie przeszkadza ale przyzwyczajenie do sztywniejszego buta mi osobiscie bardzo przeszkadzalo.

st3fan
Posty: 3
Rejestracja: wt marca 04, 2008 12:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: PHUZION Nowa kolekcja Powerslide

Post autor: st3fan » śr marca 05, 2008 10:33

Miałem osobiście przez dwa tygodnie Phusion D2 i jak na moje oko niedoświadczonego rolkarza były po prostu świetne. Jak słusznie zauważył Caravan, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą ze sobą nosić dodatkowego obuwia, czyli np. dla zmotoryzowanych. Pół biedy jak można gdzieś zaparkować i od razu wsiąść na rolki i jechać, ale jeżeli trzeba jeszcze kawałek dojść to już nie jest zbyt przyjemne nosić plecak z butami. No, może nie tyle przyjemne co wygodne.
Jeżeli chodzi o sztywność - niestety były to moje pierwsze rolki dlatego nie miałem okazji porównać ich z innymi, standardowymi rolkami. Dopiero wczoraj kupiłem nowe Oxelo Roller FIT7, również w Decathlonie zresztą, więc będę mógł porównać dopiero w weekend o ile pogoda dopisze. Poza sztywnością uważam, że noga dobrze siedziała w Powerslide'ach i było mi wygodnie - prawie jak w normalnych butach, tylko wyższych. Bardzo żałuję, że przez defekt który zauważyłem w lewym bucie musiałem je oddać a obecnie Decathlon nie ma możliwości sprowadzenia tego rozmiaru buta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”