K2 Frontman

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
bonzeeq
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 19, 2007 2:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kaiserslautern, Niemcy
Kontakt:

K2 Frontman

Post autor: bonzeeq » sob maja 19, 2007 8:20

Czy ktos mial okazje zetknac sie z rolkami K2 Frontman? Z gory dziekuje.
K2 Frontman, ABEC 5/80mm/80a

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » ndz maja 20, 2007 12:25

Jezdzilem na nich troche w sklepie..... But jak to w K2 niesamowicie wygodny.... W przeciwienstwie do Soul 7 na ktorych jezdzilem w zeszlym sezonie duzo sztywniejszy, zdecydowanie lepiej trzyma noge rowniez przy jezdzie na przednich kolkach.... Wydaja sie tez byc solidniejsze niz Soule (zwlaszcza te nieszczesne nity przy kostkach, ktore przy slalomie sie wyrabialy i wypadaly) Szyna taka jak w Soulach czyli 247mm moze byc chociaz moja strasznie halasowala.... Cena niestety wzieta z sufitu - ok. 850 pln to nieporozumienie..... Zeby chociaz jakis rockering dali a tu nic..... Juz chyba lepiej kupic Twistery za 819 pln.... Albo poczekac az przecenia.... Tak do 500pln max.

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Anxvietas
Posty: 13
Rejestracja: pt maja 18, 2007 7:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Anxvietas » ndz maja 20, 2007 11:58

nie mogę nigdzie na necie znaleźć tych twisterów...
Zna ktos jakiś działający link?

Awatar użytkownika
bonzeeq
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 19, 2007 2:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kaiserslautern, Niemcy
Kontakt:

Post autor: bonzeeq » ndz maja 20, 2007 12:51

http://rs.inlinewarehouse.com/iw/big/K2FM-big.jpg - tu znajdziesz zdjecie K2 FRONTMAN,

natomiast tutaj http://www.skater-schuhe.de/images/Twister-II-Pro.jpg .ROLLERBLADE TWISTER II PRO

ROznica ktora najbardziej do mnie trafia to komfort buta...Czy K2 naprawde robi je az tak dobrze? Od razu chcialbym zaznaczyc ze ewentualny slalom to jeszcze daleka przyszlosc jak dla mnie.[/quote]
K2 Frontman, ABEC 5/80mm/80a

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn maja 21, 2007 1:15

Oba modele sa bardzo wygodne... Ja jezdzilem na K2 Soul 7 codziennie po 4-5 godzin, w weekendy dochodzilo do 9-10 godzin dziennie i nie czulem ze ja mam na nogach, czego nie moge powiedziec o uzytkowanych obecnie Salomonach Crossmax 3vSl.....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
bonzeeq
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 19, 2007 2:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kaiserslautern, Niemcy
Kontakt:

Post autor: bonzeeq » pn maja 21, 2007 11:27

Oba modele sa bardzo wygodne... Ja jezdzilem na K2 Soul 7 codziennie po 4-5 godzin, w weekendy dochodzilo do 9-10 godzin dziennie i nie czulem ze ja mam na nogach, czego nie moge powiedziec o uzytkowanych obecnie Salomonach Crossmax 3vSl.....
Dzieki wielkie za pomoc. Wiem, ze Twistery sa swietne, ale ich wyglad raczej do mnie nie przemawia...no i te trzeszczenie :/. Poza tym K2 maja juz 80tki. Zaczynam buszowac po sklepach...czas je dorwac. Dam znac jak sie w nich wozi :)
K2 Frontman, ABEC 5/80mm/80a

franker
Czterokółkowiec
Posty: 75
Rejestracja: pt kwietnia 20, 2007 8:08

Post autor: franker » pn maja 21, 2007 8:04

co do wyglądu na fotkach to jest tragedia...
zobacz ten but w sklepie dotkij i pomacaj:twisted: to jest naprawde but, i mi nic nie trzeszczy :P

Awatar użytkownika
bonzeeq
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 19, 2007 2:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kaiserslautern, Niemcy
Kontakt:

Post autor: bonzeeq » śr maja 30, 2007 11:06

Po dlugich jak cholera poszukiwaniach udalo mi sie dorwac jedyny w calym landzie sklep, w ktorym moglem zlozyc zamowienie. Teraz z zebami wbitymi w sciane z niecierpliwoscia czekam na poniedzialkowy telefon ze sklepu. Dam znac jak wrazenia. Dzieki wielkie za pomoc.
K2 Frontman, ABEC 5/80mm/80a

fr_v5
Posty: 3
Rejestracja: pn czerwca 04, 2007 9:30

frontman

Post autor: fr_v5 » pn czerwca 04, 2007 9:59

mam je od miesiąca, zamawiałem bezpośrednio przez dystrybutora i sklep - thx dla Romana z intersport - arkadia warszawa.

Z początku jeden but mnie trochę uwierał przy kostce, ale teraz nie czuję, że mam je na nogach. Noga trzymana jest komfortowowo, nigdzie nie uciska - codziennie jeżdze nawet do 4 godzin.

Kółka u mnie były na łożyskach abec 7, a nie tak jak w specyfikacji na niektórych stronach na 5. Aluminiowa rama jest bardzo solidna.

Twistera przymierzałem i testowałem tylko w sklepie. Co do różnic to but jest wentylowany i lżejszy, co niewatpliwie przydaje się w gorące dni - w frontmanie noga poci się w słońcu niemiłosiernie. Z drugiej strony rama w k2 to ufs, można wymienić sobie na agresywną i trochę pośmigać po murkach. But jest solidniejszy niż w twisterze nie wiem jak z szyną, ale i chyba na frontmanach można agresywniej jeździć.

dla mnie wadą twistera były też kółka 76mm, niby można wstawić w szynę 80, ale trzeba je dokupić.

ja potrzebowałem rolki do rozbijania się po mieście i frontman jest w tym wypadku super.

ciekawie byłoby przetestować obie rolki pod kątem slalomu.

Awatar użytkownika
bonzeeq
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 19, 2007 2:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kaiserslautern, Niemcy
Kontakt:

Post autor: bonzeeq » wt czerwca 05, 2007 11:07

Wczoraj w koncu polozylem lapska na rolkach. Jako ze nie jezdzilem naprawde dlugo spodziewalem sie tragedii. Tutaj...mile zaskoczenie. Rolki niemalze same mnie prowadzily. Dzieki ABEC7 sa szybkie. But, fakt w sloncu napewno daje w kosc- jest jednak solidny i napewno wytrzyma wiele. Ciche, zwrotne i naprawde swietnie nadaja sie dla kogos kto chce poczatek przygody z rolkami rozpoczac z przyjemnoscia. Goraco polecam.
K2 Frontman, ABEC 5/80mm/80a

krip
Posty: 24
Rejestracja: pn listopada 20, 2006 6:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: kraków

Post autor: krip » wt czerwca 05, 2007 11:55

Mozna gdzies w Polsce dostac Frontmany? Czy trzeba zamawiac? Jesli tak to gdzie?
only fsk :]
- Salomon Thunder2
- Salomon Deemax 3 [zniszczone]
- Salomon Crossmax S-Lab
i
- USD Throne

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » śr czerwca 06, 2007 12:13

Widzialem w sklepach Intersport w chorej cenie 850 pln.... Poczekalbym az przecenia do powiedzmy max 500 pln to sie mozna zastanowic nad zakupem....

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
bonzeeq
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 19, 2007 2:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kaiserslautern, Niemcy
Kontakt:

Post autor: bonzeeq » śr czerwca 06, 2007 1:03

No niby racja...850pln to troche jest. Cierpliwsc cecha krolow jak mowia. Ten kto kupi je za 500 bedzie MEGA zadowolony. Wlasnie skonczylem nocne grasowanie po pustym parkingu. Ktos ma jakies cwiczenia na poprawienie kondycji/rozgrzewanie sie przed roll´owaniem? :?:
K2 Frontman, ABEC 5/80mm/80a

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » czw czerwca 07, 2007 12:56

bonzeeq pisze:No niby racja...850pln to troche jest. Cierpliwsc cecha krolow jak mowia. Ten kto kupi je za 500 bedzie MEGA zadowolony. Wlasnie skonczylem nocne grasowanie po pustym parkingu. Ktos ma jakies cwiczenia na poprawienie kondycji/rozgrzewanie sie przed roll´owaniem? :?:
Posiadam starą książkę "Łyżwiarstwo szybkie i figurowe" Osińskiego i Starosty. A na nim są przykłady ćwiczeń rozgrzewających. Próbowałem znaleźć w necie. I znalazłem. Można napisać że zestaw ćwiczeń są podobne do książki.
Oto zdjęcia:
a) z piłką
Obrazek
b) z partnerem
Obrazek

Polecam oczywiście zajrzeć na stronę (ćwiczenia rozciągające ud) :
http://www.proteus-fitness.pl/cwiczenia/rozgrzewka/

...i jeszcze tutaj (najedź na dół i znajdź tytuł rozgrzewka):
http://strball.fateback.com/plyometryka.html
"Google moim przyjacielem" ;P

Awatar użytkownika
bonzeeq
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 19, 2007 2:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kaiserslautern, Niemcy
Kontakt:

Post autor: bonzeeq » czw czerwca 07, 2007 1:47

Dzieki wielkie malczan85.
Z początku jeden but mnie trochę uwierał przy kostce, ale teraz nie czuję, że mam je na nogach
fr_v5, jak dlugo miales ten problem? Mnie zaczynaja uwierac obydwa buty troche ponizej kostki. Nic powaznego, wiem ze musza sie ulozyc. Odnosnie dystrybutora rowniez intersport. Nikt inny nie mogl mi pomoc.
K2 Frontman, ABEC 5/80mm/80a

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”