co sadzicie o tym sklepie i tych cenach?

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

yevgeny
Posty: 1
Rejestracja: wt marca 06, 2007 3:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Krosno,Kraków

co sadzicie o tym sklepie i tych cenach?

Post autor: yevgeny » śr marca 07, 2007 2:00

hej. chce kupic rolki, jestem poczatkujacy, kiedys jezdzilem ze 2 razy na rolkach i kilka razy na lyzwach. upatrzylem ten sklep bo sa tu widze ekstra ceny jak za rolki salomona,niby potestowe, ale wydaje mi sie ze jak nowe, do jazdy rekreacyjnej
http://sklep.polysport.pl/index.php?d=katalog&k_id=333
i dojazdy szybkiej
http://sklep.polysport.pl/index.php?d=katalog&k_id=312
mysle, ze ceny kuszą, a Wy co o tym myslicie, warto?

Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » śr marca 07, 2007 2:39

Witam! :D
Byłem osobiście w tym sklepie,rzeczywiście jakiś wybór jest a pod koniec marca mają mieć jeszcze większy wybór bo czekają na dostawę.
Maja mieć też jakieś ostatki salomonów.
Pozdrawiam i życzę udanego wyboru nowych rolek,proponuję także odwiedzić stronkę http://www.zicoracing.com. ja tam kupiłem moje Rollerblady. :!: Fachowa obsługa ,szybka dostawa. :!: :!:

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Post autor: michał1990 » śr marca 07, 2007 6:04

sklep jest dobry (kupowałem w nim spodenki kiedys i doszły w mare szybko tzn na poczatku twierdzili ze nie dostali kasy ale jak sie wyjasniło to paczka szybko doszła)
tak czy siak radze zwrocic uwage na numeracje butow!!!!!!!!!!
z tego co widac to maja tylko do 28cm co daje ok 42nr wiec troche na mała stope :evil:

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr marca 07, 2007 8:54

Wydaje mi się, że ceny są dobre.
Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że są to "Rolki POTESTOWE w stanie BARDZO DOBRYM!!!" czyli lekko używane. Ciekawe, ile dają gwarancji?
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Post autor: michał1990 » czw marca 08, 2007 11:22

sa dobre ale lepiej kupowac chyab w sklepie niż "na ślepo" czyli nieprzymierzajac

beab
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: pn maja 08, 2006 12:52

re

Post autor: beab » czw marca 15, 2007 11:11

witam
a jak się mają te wysokie buty do jazdy szybkiej, czy nie lepsze są krótkie w jakich jeździ większośc

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: re

Post autor: Piotr B » pt marca 16, 2007 9:00

beab pisze:witam
a jak się mają te wysokie buty do jazdy szybkiej, czy nie lepsze są krótkie w jakich jeździ większośc
Wszysko zależy na jakim szczeblu zaawansowania jesteś. Wszyscy chyba rozpoczynali jazdę na rolkach od butów wysokich, ktore są wygodniejsze i bezpieczniejsze. Buty krótkie wykonane najczęsciej z twardego carbonu nie dają takiego konfortu jazdy, ale dzięki nim masz wiekszą kontrolę nad kólkami. Uzyskujesz też wiekszą predkość mniejszym nakładem siły.
Na różnych masowych imprezach jeżdzą rolkarze na obu rozdzajach butów, jeszcze wiekszej ilośc kombinacji plozy i kółek. Wsród radosnych ale trenujących amatorów nie zawsze na mecie jest ten z teoretycznie szybszym sprzęcie. Zdarza mi sie, być wyprzedzanym przez zawodników na rolkach fitnesowych (no moze w tym roku będzie lepiej :wink: ).
Wśród prawdziwych zawodników nie spotkasz jednak nikogo kto jeżdziłby w butach wysokich. Oni (zwłaszcza z nalepszych światowych teamów) mają jednak buty robione na osobisty odlew i są tak dopasowane że mogą jeździć nawet bez skarpetek. Ja nieznam jaki jest koszt wyprodukowania takiego buta na osobiste zamówienie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: re

Post autor: Toudi » pt marca 16, 2007 1:24

Piotr B pisze:
beab pisze:witam
Zdarza mi sie, być wyprzedzanym przez zawodników na rolkach fitnesowych
Mnie możesz wykluczyć z grona podejrzanych.
Sam się biję z myślami i -może nawet bardziej- z portfelem.
Też mnie ten temat bardzo ciekawi. Myślę, że jednak dam spokój z wielkim wydatkiem i zostanę przy dużym wydatku -maratony na dużych kołach (4x100).
Pozdrawiam
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”