szanse na zakup roleczek:)

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » śr kwietnia 04, 2007 6:08

Zeby nie zakladac nowego tematu - w K-cach na placu Wolnosci (rog Gliwickiej) widzialem dzisiaj rolki K2 Soul 5, rozmiar 41,5 cena 489zl

To tak dla zainteresowanych, gdyby ktos chcial kupic. Podejrzewam ze ostatnia para bo bylo tylko kilka par roznych rolek.
Podaje nr telefonu 9nie dla zadnej reklamy :p tak po prostu, gdyby ktos szukal rolek w Katowicach moze zadzwonic, zapytac moze uda sie kupic cos z ubieglego sezonu troche taniej:

032 258 80 37 - maja otwarte w tygodniu do 19 w sobote do 14

asiape1

Post autor: asiape1 » śr kwietnia 04, 2007 7:03

chodzi chyba o wiwsport?? kupowałam tam właśnie moje rolki i kobietka powiedziała, że sklep się wycofuje z rolek i dlatego mają jakies tam obnizki . o ile chodzi o ten sklep... :D

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » czw kwietnia 05, 2007 12:07

Obok Wiwsportu. Wiwsport powstal niedawno na miejscu knajpy w ktorej mieli dobre piwo :) nie pamietam jak sie nazywalo ale bylo dobre.

W wiwsporcie dowiedzialem sie dzisiaj ze z rolek beda mieli tylko K2 bo wogole to tylko K2 juz produkuje rolki. Reszta to bedzie produkcja K2 pod innymi markami, z reszta coraz mniej ludzi kupuje rolki bo staja sie one coraz mniej popularne. Moda na rolki przemija i nie ma sensu sprowadzac wiekszego asortymentu.
Ogolnie to jeden wielki ROTFL :) i juz tam nie wejde :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”