Gdzie jest fajnie pojeździć [ Mirsk - Krobica ]

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Gdzie jest fajnie pojeździć [ Mirsk - Krobica ]

Post autor: wasyl » pn czerwca 07, 2010 4:51

Jako, że głównym problemem jest tzw. gładki asfalt.
Polecam drogę pomiędzy Mirsk-Kamień- Krobica zaraz obok rzeki. Mało samochodów. A blisko jest fajne schronisko w Kamieniu dla przyjezdnych.
podsyłam linka p://pl.wikipedia.org/wiki/Kamień_(powiat_lwówecki).

i 2 miejsce to
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zacisze_%2 ... %85skie%29.
3 to droga od skrzyżowania Rębiszów Dln - Mlądz - Przecznica
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ml%C4%85dz ... B3wecki%29

Tylko szkoda ze nie można połączyć tego w 1 całość a była by fajna pętla tak z 30km ;(.
Ale szkoda asfaltu

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie jest fajnie pojeździć [ Mirsk - Krobica ]

Post autor: Janusz » pn czerwca 07, 2010 8:45

Hej,
Jeździsz tam na szybko czy rekreacyjnie? Bywam tam od czasu do czasu, ale do tej pory jeździłem solo. Krobica-Mirsk to trasa na rekord świata, tylko można się z samochodem listonosza pocałować...
hej,
Janusz

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: Gdzie jest fajnie pojeździć [ Mirsk - Krobica ]

Post autor: wasyl » śr czerwca 09, 2010 1:23

Mój rekord to 8 min z krobica-mirsk. Ale nie mam sprzetu do jazdy szybkiej - ale na razie się staram jeździć na tym co mam. Ale miło powitać ,że ktoś tam wpada. Co do ruchu to mija się tam 2-3 samochody i trochę pieszych ale wieczorkiem jest fajnie. Asfalt też nie najgorszy. Kiedyś zrobiłem mirsk-krobica-gierczyn-rebiszów-mirsk -ale pomiędzy krobicą - rębiszowem to jest mordega. Może na dużych kółkach 110 dałoby rady. No trzeba pamiętać że to góry i niektóre zjazdy dają frajdę szczególnie na PL drogach ;). Jakby ktoś wylał chociaż 1 pasek asfaltu to można by niezłe zawody zrobić pętla z 30km.

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie jest fajnie pojeździć [ Mirsk - Krobica ]

Post autor: Janusz » śr czerwca 09, 2010 6:05

Hej Wasyl,
Jeźdiłem już wspomnianą trasą ze wsparciem rowerzystów - zdaje mi się, że jest na niej jeden zjazd w stylu 'ostatniego zjazdu w życiu'. Duże koła jak duże koła, na taki chropowaty asfalt ważne jest, żeby były miękkie. Z matterami juice F1100 plomby wypadają :)
Odezwę się jak zajadę w teściowe strony, to może uda się razem przejechać tor F1 Krobica-Mirsk?
Pozdrawiam,
Janusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”