[WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

[WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: Brzoza. » sob września 13, 2008 1:09

Witam

W związku z tym, że niestety sezon letni powoli dobiega do końca, mam pytanie: Kto będzie chętny na jazdę zimą w sali, na rolkach?

Pewnie będzie to głównie hokej ale też znajdzie się czas i na treningi techniki przed latem i na kosza. :)

Aby nie było tak prosto, że wystarczy tylko napisać kto jes chętny, to jeszcze jest APEL do wszystkich zaintersowanych, żeby się dowiedzieli gdzie nas przyjmą chociaż raz w tygodniu,wieczorkiem..

Ja znalazłem dwie fajne sale, w dobrych godzinach (od 20 do 22) i nawet za rozsądne pieniądze ale niestety pojawił sie jeden MALUTKI problem... nie chcą się zgodzić na jazdę na rolkach....
Panie z którymi rozmawiałem nie potrafiły zrozumieć, że nie będziemy niszczyć parkietu, zostawiać sladów itd.. tylko powiedziały, że mają listę dyscyplin jakie są dozwolone i jazdy na rolkach tam nie ma :(

Każdy ma pewnie w swojej okolicy jakąs hale, w której może się dowiedzieć czy będziemy mogli tam sobie pojezdzić.
Jak tylko coś się uda komuś ustalić to piszczie, może jeszcze damy radę znaleźć miejsce gdzie zimą będziemy mogli sobie porolkować :-)
pozdrawiam
Bartek

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: odys_kg » sob września 13, 2008 9:18

moze mówmy, że będziemy jeździć na wrotkach ;) ok, zaczynamy szukania !

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: PeterCave » sob września 13, 2008 3:46

Też się rozejrzę. Fajnie by było w ciepełku zimą pojeździć.
Pozdrawiam Piotrek

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: Brzoza. » sob września 20, 2008 8:21

Jak Wam idą poszukiwania?

Udało się coś komuś dowiedzieć?

Dowiadywałem się o salę Akademii Rolniczej, o której rozmawialiśmy na ostatnim spotkaniu i niestety na tą chwilę wszystko zajęte :-(
Jeżeli coś się zwolni to mają dać znać
pozdrawiam
Bartek

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: ma_nea » śr września 24, 2008 11:14

Ze szkół, do których dzwoniłam wygląda że jest wolne miejsce w Technikum Chemicznym na Skwierzyńskiej w soboty od 16.30 do 18.30 i w tygodniu też będą prawdopodobnie mieć coś wolnego, ale dokładne info będę mieć dopiero w poniedziałek. Cena netto za godzinę zegarową 55 zł, mówię że będizemy grać ... w kosza ;)
Pytam o jakiekolwiek wolne terminy, bo rozumiem że zależy nam na sali do tego stopnia, że się dopasujemy, zgadza się? czy wprowadzamy jakieś ograniczenia czasowe?

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: Brzoza. » czw września 25, 2008 7:54

Na sali bardzo nam zależy i z tego co już teraz widać będzie ciężko cokolwiek znaleźć więc nie ma co wybrzydzać, ale boję się, że termin weekendowy może nie pasować części osób (uczelnia, praca, wyjazdy itd )

Może jednak uda się załatwić w tygodniu, w godzinach późnowieczornych :-)

Lokalizacja jest dobra bo blisko centrum i każdemu powinno pasować a cena jest taka jak w większości szkół.

Ja w przyszłym tygodniu będę miał odpowiedzi ze szkół przy ul: Młodych Techników, Krajweskiego (Sępolno), Św Jerzego (boczna Hubskiej), Ścinawskie i z Biskupina

Miejmy nadzieję, że coś gdzieś nas przygarną :-)
pozdrawiam
Bartek

Zajar
Posty: 3
Rejestracja: śr września 17, 2008 9:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: Zajar » pt września 26, 2008 9:42

Witam!
My...znaczy Opole Was przygarnie :) Od 07 października ruszamy z rolkami w opolskim okrąglaku, będzie nam bardzo milo... wpadnijcie kiedyś pośmigać.
Przy okazji mam pytanie gdzie we Wrocławiu kupię Powerblad-y Cell II...wybieram się w sobotę ...dajcie jakieś namiary proszę.
Pozdrawiam Leszek (Zajar)
:)FRISTAJLING ???..... PONAD WSZYSTKO!!!:)))

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: Brzoza. » sob września 27, 2008 11:57

Temat poszukiwania rolek juz zamkniety :-)

Jeżeli chodzi o zaproszenie, to jeżeli mogę, to w imieniu Wrolki bardzo dziękuję raz jeszcze i miejmy nadzieję, że jednak znajdziemy salę we Wrocławiu ;-)

Ale tak czy inaczej zaproszenie uważamy za zawsze aktualne i jak tylko będzie okazja to chętnie skorzystamy ;)

Rolkarski Wrocław pozdrawia rolkarskie Opole :-)
pozdrawiam
Bartek

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: Brzoza. » wt października 14, 2008 11:08

Mam dwie wiadmości..

Oczywiście jedną dobrą a drugą złą.. ;-)

Dobra jest taka, że w końcu ktoś sie zgodził na to abyśmy mogli sobie pojezdzić... Niby powinniśmy się cieszyć...

ALE..

No właśnie to ale jest bardzo duże..

To co udało się załatwić na tą chwlę to jest teren na Giełdzie Kwiatowej przy ul Karmelkowej..
Ten teren to jest spory kwawlek asfaltu ale tylko tyle, że jest zadaszony i oświetlony. Mówiąc dokładnie, to jest otwarta ale zadaszaona przestrzeń na świezym powietrzu gdzie zawiwea z każdej strony... (chociaz podobno jak pada deszcz lub snieg to jest sucho)

Na dzień dzisiejszy kwota, która została podana to 100zł brutto za wejście całej grupy... czyli nie za tanio...

W przyszłym tygodniu powinno dojść do spotkania na którym postaram się wyjaśnić, że 100zł za teren na otwartym powietrzu to dosyć sporo i będę negocjował nad obniżeniem tej ceny, ewentualnie nad propozycją wejścia na jakąs halę, którą Giełda Kwiatowa dysponuje.

Piszcie jakie jest Wasze stanowisko i co Wy myślicie na ten temat
pozdrawiam
Bartek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: Przemo » śr października 15, 2008 9:14

Fajnie Bartku, że coś się ruszyło. Obie wiadomości, jak dla mnie, są dobre... :D Co do częściowego zadaszenia tego obiektu, to myślę, że to nie jest problem. Przykładem niech będzie Holandia, gdzie niektóre tory lodowe są właśnie tylko częściowo kryte, tj. dach znajduje się nad torem do jazdy, środek zaś obiektu jest pod chmurką, no i Holendrzy jeżdżą i jeżdżą.. :) Po prostu w naszym przypadku..czapka pod kask, rękawiczki, ciepłe "rajtuzki" :D i jazda..Co zaś tyczy ceny, to myślę, że warto pertraktować do końca.Może da się z tych 100 zł zejść do niższej kwoty. Miejmy taką nadzieję...Zresztą, jak się od Bartka dowiedziałem, te jak na razie aktualne 100 zł to nie za godzinę jazdy jak na Rakietowej...na szczęście :) .

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: [WROCŁAW] HALA NA ZIMĘ

Post autor: odys_kg » śr października 15, 2008 10:55

ech znajomości to znajmości ... Mi pani Ela napisała że nie ma możliwości jeżdżenia na łyżworolkach ... Zresztą odpowiedź dostałem po tygodniu, więc wnioskuję że Pani Ela wypytawszy się każdej kompetentnej osoby, rozważyła wszelkie możliwości i dała szczerą odpowiedź ...
Przemo pisze:Co do częściowego zadaszenia tego obiektu, to myślę, że to nie jest problem. Przykładem niech będzie Holandia, gdzie niektóre tory lodowe są właśnie tylko częściowo kryte, tj. dach znajduje się nad torem do jazdy, środek zaś obiektu jest pod chmurką, no i Holendrzy jeżdżą i jeżdżą..
Tya ... tylko że Holendrzy budują takie tory dla wiosek po 5 tyś ludności ... dla miast budują prawdziwe tory. Mieszkamy w dużym mieście, więc oczekuję że nie będzie mi wiało po nogach 8)
Brzoza. pisze:wejścia na jakąs halę, którą Giełda Kwiatowa dysponuje
Do boju do boju ...
Brzoza. pisze:100zł brutto za wejście całej grupy... czyli nie za tanio...
Jak nie obniżą to bojkotuje kwiaciarnie we Wrocławiu ... będę popylać po kwiatki do Opola :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”