Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: ma_nea » sob marca 15, 2008 11:28

hmm ja chyba tego do końca nie rozumiem. Podobno lista członków założycieli jest już pełna, a o ile się orientuję, to członkiem stowarzyszenia można zostać po jego zarejestrowaniu. Przemo jest tak czy się mylę?

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: odys_kg » sob marca 15, 2008 11:58

Witam

Również jestem zainteresowany, próbowalem sie przez PM dopchac ale chyba nie doszło ... Prosilbym o informacje na 2odys@wp.pl. Z gory dziękuje :)

Pozdrawiam
Tomek

Asashori
Posty: 16
Rejestracja: czw marca 13, 2008 7:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Asashori » sob marca 15, 2008 12:38

No to ja tylko proszę jeszcze raz wysłać tego maila, ty razem na: darmil11@wp.pl - z tym adresem nie będzie kłopotów :roll:. Na 90% przyjadę na stadion, ale zastanawiam się jak Was znaleźć :>. Mam nadzieję, że z tym nie będę miał kłopotów.

Może macie dla mnie jakąś wskazówkę jak Was odnaleźć? Będziecie jeździć na środku stadionu czy co xD?

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Brzoza. » sob marca 15, 2008 2:26

ma_nea pisze:hmm ja chyba tego do końca nie rozumiem. Podobno lista członków założycieli jest już pełna, a o ile się orientuję, to członkiem stowarzyszenia można zostać po jego zarejestrowaniu. Przemo jest tak czy się mylę?
Witam.
Zgadza się. Lista członków założycieli jest już kompletna a dołączyć do Stowarzyszenia będzie można w każdej chwili więc nowi członkowie nie mają co się denerwować
Asashori pisze:Na 90% przyjadę na stadion, ale zastanawiam się jak Was znaleźć :>. Mam nadzieję, że z tym nie będę miał kłopotów.

Może macie dla mnie jakąś wskazówkę jak Was odnaleźć? Będziecie jeździć na środku stadionu czy co xD?

Informacje co do miejsca zbiórki poniedziałkowego spotkania na Olimpijskim jeszcze pewnie pojawią się na forum ale jak będziemy jezdzić to raczej nie będzie ciężko nas znaleźć
pozdrawiam
Bartek

Asashori
Posty: 16
Rejestracja: czw marca 13, 2008 7:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Asashori » sob marca 15, 2008 6:52

A ja właśnie wróciłem z dwu godzinnego pobytu na rolkach :]. Daleko od domu się zapuściłem... jakieś 10 minut szybkiego jechania drogi od domu. No ale cóż... powdychałem niczym nie skażone, miejskie powietrze, spoglądając od czasu do czasu na ludzi wpatrujących się jak jadę... ach ta Polska... Szkoda tylko, że muszę jeździć przede wszystkim po asfaltowych drogach rowerowych... No ale cóż zrobić :], nie jest źle. Dobrze że ani razu nie zdążyłem upaść :eye:.

Szkoda że PeterCave nie zaglądnął na forum od... wczorajszego wczesnego poranka. maila chyba się już nie doczekam :roll: :D.

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: ma_nea » sob marca 15, 2008 9:26

chodź jutro na rolki na parking koło aquaparku, trzeba trochę na auta uważać ale nawierzchnia jest super, my się wybieramy gdzieś w okolicach 15 lub 16 :)

Awatar użytkownika
OlaK
Posty: 19
Rejestracja: pt czerwca 22, 2007 10:06
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: OlaK » ndz marca 16, 2008 10:42

Tak, dziś aquapark ponownie, ale w ciepłych ciuszkach...
;)

Asashori
Posty: 16
Rejestracja: czw marca 13, 2008 7:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Asashori » ndz marca 16, 2008 12:31

Mnie niestety nie będzie :(.

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: ma_nea » ndz marca 16, 2008 2:52

no ba, nas też nie bo pada :/ jutro ma być podobnie niestety :(

Asashori
Posty: 16
Rejestracja: czw marca 13, 2008 7:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Asashori » ndz marca 16, 2008 3:05

ma_nea pisze:no ba, nas też nie bo pada :/ jutro ma być podobnie niestety :(
No włąśnie, tak w ogóle to wtorek-piątek tylko kilka stopni i w dodatku śnieg/deszcze ma być :((. 10 minut temu byłem na rolkach pół godziny, raz się wywalając jak jechałem tyłem (straaasznie ślisko :[), i teraz mam spodnie zmoczone :P. Deszcz to zło wcielone!:mrgreen:

Asashori
Posty: 16
Rejestracja: czw marca 13, 2008 7:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Asashori » ndz marca 16, 2008 5:55

Wie ktoś może dlaczego PeterCave nie zagląda ostatnio na forum? Jutro zebranie, a przed nim chciałbym jednak otrzymać informacje na ten temat, statut itp. i oczywiście jeśli czegoś ważnego w mailu nie będzie, czego chciałbym się dowiedzieć, to chce mieć jeszcze chwilę czasu na zadanie pytania i czas na otrzymanie odpowiedzi, a coś mi się wydaje, że co najwyżej otrzymam mail, chyba że dziś/jutro PetarCave kilka razy odwiedzi forum...

PS. Jeszcze jedno... ile na razie osób się zgłosiło do stowarzyszenia?

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: zico » ndz marca 16, 2008 6:21

Asashori pisze:Wie ktoś może dlaczego PeterCave nie zagląda ostatnio na forum? Jutro zebranie, a przed nim chciałbym jednak otrzymać informacje na ten temat, statut itp. i oczywiście jeśli czegoś ważnego w mailu nie będzie, czego chciałbym się dowiedzieć, to chce mieć jeszcze chwilę czasu na zadanie pytania i czas na otrzymanie odpowiedzi, a coś mi się wydaje, że co najwyżej otrzymam mail, chyba że dziś/jutro PetarCave kilka razy odwiedzi forum...

PS. Jeszcze jedno... ile na razie osób się zgłosiło do stowarzyszenia?
Petercave dziś był na zawodach, pewno wraca właśnie.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Brzoza. » ndz marca 16, 2008 6:33

Asashori pisze: PS. Jeszcze jedno... ile na razie osób się zgłosiło do stowarzyszenia?
Do stowarzyszenia jeszcze nikt się nie zgłosił bo oficjalnie stowarzyszenie jeszcze nie istnieje
Jest grupa 15 członków założycieli bo taka ilość jest wymagana do założenia stowarzyszenia i listę tych osob należy dołączyć do dokumentów składanych do sądu
Jak już stowarzyszenie zostanie zarejestrowane to wtedy będzie można się do niego zapisywać
pozdrawiam
Bartek

Asashori
Posty: 16
Rejestracja: czw marca 13, 2008 7:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Asashori » ndz marca 16, 2008 7:01

Brzoza. pisze:
Asashori pisze: PS. Jeszcze jedno... ile na razie osób się zgłosiło do stowarzyszenia?
Do stowarzyszenia jeszcze nikt się nie zgłosił bo oficjalnie stowarzyszenie jeszcze nie istnieje
Jest grupa 15 członków założycieli bo taka ilość jest wymagana do założenia stowarzyszenia i listę tych osob należy dołączyć do dokumentów składanych do sądu
Jak już stowarzyszenie zostanie zarejestrowane to wtedy będzie można się do niego zapisywać
Aha, a tak w ogóle, to ta lista jest pełna ma się rozumieć?

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław - spotkanie w sprawie założenia stowarzyszenia!

Post autor: Brzoza. » ndz marca 16, 2008 7:34

Zgadza się, lista członków założycieli jest pełna
pozdrawiam
Bartek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”