Gdzie poza Lublinem

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Gdzie poza Lublinem

Post autor: pz34 » pn września 27, 2010 10:08

Kto ma pomysły lub doświadczenia niechaj się podzieli. Zapraszam do zamieszczania miejsc dla wrotkarzy w naszym województwie.
Mało uczęszczane drogi, które mogą służyć do nauki jazdy szybkiej, rampy, boiska asfaltowe, może jakieś parkingi, hale sportowe lub jakiekolwiek inne wasze pomysły będą mile widziane.
P.S. Jak ktoś znajdzie trasę 42 km po asfalcie ten ma ode mnie piwo :D

Na początek miejsca, które już kilka razy odwiedziłem. Droga wzdłuż obwodnicy Piask. Samochód przejeżdża tam raz na godzinę,a asfalt jest dwumetrowej szerokości. W sumie około 4,5km. Uwaga na motorki.
Obrazek

Kolejna trasa to droga od miejscowości Głębokie do Dorohuczy:
Obrazek
Niestety można tam jeździć względnie bezpiecznie tylko w weekendy ze względu na duży ruch tirów w ciągu tygodnia. Asfalt jest jeszcze bez kolein, ale brak tam marginesu, około 15km. Wymagany kask z lusterkiem wstecznym :wink:

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Łukasz

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: Gdzie poza Lublinem

Post autor: pz34 » śr maja 25, 2011 8:18

Witam
Oto kolejna trasa na której można sobie szybko pojeździć. Trasa ta zaczyna się od Sosnowicy i prowadzi do Parczewa. Najdłuższa prosta ma około 6km:D:D:D:D W sumie jest niecałe 20 km w jedną stronę po nowiuśkim asfalcie bez kolein przez lasy, wioski i pola. Mały ruch samochodów, kilka fajnych prostych, a jak się zmęczymy to niedaleko można się zrelaksować nad jeziorem. Moim zdaniem najlepsza trasa z tych, które są wyżej.
Pozdrawiam
Łukasz

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: Gdzie poza Lublinem

Post autor: pz34 » śr lipca 20, 2011 1:50

Następna trasa po po której śmigam to droga 841 z miejscowości Stawek do miejscowości Kamienna Góra. Pełny folklor, pola, lasy i łąki. Czasem ktoś zatrąbi ale zdarzyło się kilka razy, że ktoś podjechał i krzyknął prędkość - pozytywny akcent. Nowiuśki asfalt, a dystans to około 14 km (w jedną stronę).
P.S. Zaopatrzyłem się jakiś czas temu w lusterko wsteczne i przyznam, że chociaż to co kupiłem nie jest warte nawet połowy swojej ceny to przydaje się na drodze, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja jeździ z mp3.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Łukasz

miremdi
Posty: 7
Rejestracja: śr sierpnia 08, 2012 1:19
Moje rolki: Luigino
Jeżdżę od: 01 maja 2000
Lokalizacja: Tomaszów L

Tomaszów Lubelski - Tor do jazdy

Post autor: miremdi » sob sierpnia 18, 2012 1:18

Witam,
zapraszam do jazdy na rolkach na doskonałej jakości torze nartorolkowym w Tomaszowie Lubelskim /długość 500 m, szerokość 6m/, szczegóły na: http://www.tuksroztocze.org.pl/.
Tor jest dostępny niemal całodobowo gdyż jest oświetlony oraz nie ma potrzeby stosowania lusterka wstecznego... tu jeżdżą tylko rolkarze. Z parkingu do toru: 30 m, na "dokładkę" bezpośrednie sąsiedztwo lasu i trasy rowerowo-biegowe /oznakowane i wymierzone/ o zróżnicowanym stopniu trudności.

pozdrawiam, M

sweetek
Posty: 7
Rejestracja: pt lipca 27, 2012 2:27
Moje rolki: k2
Jeżdżę od: 02 sty 2008

Re: Gdzie poza Lublinem

Post autor: sweetek » wt sierpnia 21, 2012 3:15

Nawet nie wiedziałem, że w Tomaszowie taki klub jest.
Gratulacje!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”