Zawszespoko.com

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Zawszespoko.com

Post autor: jar-as » sob maja 23, 2009 10:26

Niedlugo rusza strona freestylowa naszej ekipy www.zawszespoko.com na którą juz teraz zapraszamy na razie jest tylko startowa ale prace trwaja .
Ruszamy z akcja szukamy miejscowek w 3city bo to co jest w tej chwili moze i jest mile i ma klimat ale po prostu robi sie ciasno :( , takze ruszamy tylki i w droge ;)

Awatar użytkownika
Mad
Posty: 32
Rejestracja: pn września 01, 2008 1:30
Moje rolki: RB Crossfire
Jeżdżę od: 01 wrz 2008
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zawszespoko.com

Post autor: Mad » sob maja 30, 2009 10:31

Czekam i czekam, a stronki ciągle nie ma 8) Ale spoko, pewnie dopiero ją robicie...

Fajny pomysł z reklamami na ścieżce :D Kropki, które pojawiły się na czerwonym asfalcie to chyba tylko po to, aby zwrócić uwagę... Nie ma jak tam pojeździć, bo pełno ludu :o
Drugi sezon na rolkach, Cell 4 x 80mm -> Crossfire 4x 90mm, kilka plusów i kilka minusów ;p

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Zawszespoko.com

Post autor: jar-as » sob maja 30, 2009 11:05

Sesja co poniektorych zwolnila tempo to prawda, nie patrz jednak na kropki , podjedz do jelitkowa do "parkowej" i tam poszukaj kropek i nie tylko np jutro kolo 17-18 :wink:

ellox
Posty: 5
Rejestracja: pt kwietnia 03, 2009 9:48

Re: Zawszespoko.com

Post autor: ellox » pn czerwca 15, 2009 12:01

ejj, nie obrazicie się, jak pożyczę czasem kropek, com? ;p
Te właśnie na czerwonym asfalcie są co 50cm? Właśnie wróciłem z rolek..
O tej godzine, to tylko jakiś emeryt przejedzie czasem ;p Jeździłem 'na sucho' dzisiaj, ale chyba skuszę się na kupno kubeczków ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”