[Kalisz] szukam trenera

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Szpilka666
Posty: 1
Rejestracja: czw marca 20, 2014 10:28
Moje rolki: Master Wave
Jeżdżę od: 15 mar 2014

[Kalisz] szukam trenera

Post autor: Szpilka666 » wt czerwca 10, 2014 3:58

Witam,
jeżdżę od 3 miesięcy i niby jakoś tam sobie radzę (łagodne zakręty, hamowanie, pod górkę i z górki daję radę) ale to by było na tyle. Nie poczuję się pewnie póki nie nauczę się paru manewrów... powiedzmy... bezpieczeństwa. Wiem czego chcę. Chciałabym móc zatrzymać się w ułamku sekundy by nie oglądać już strachu w oczach osób, które np dojeżdżają autem do ścieżki rowerowej;). Dodatkowo zwroty 180 i 360st. Przeplatanka. Taki rolkowy basic by swoją osobą nie stanowić zagrożenia. Próbowałam nauki z YT ale jakoś to nie działa. Może wystarczy by ktoś spojrzał z boku i mi powiedział, kolana tak, kostki srak. Ja już to wyćwiczę. Uparta jestem i upadków się nie boję. Skolekcjonowałam już śliwy większe niż miejsca na których były;)
Szperałam w necie ale nic o rolkach w Kaliszu nie znalazłam.
Zaznaczam, że jestem z kategorii 30+ by potem czyjaś mama mnie nie ścigała, że dziecko na rolkach, a jutro sprawdzian..;)
Będę wdzięczna za odpowiedź,
pozdrawiam

wasyl
Prześcigant 4x100mm
Posty: 321
Rejestracja: ndz czerwca 06, 2010 11:15
Moje rolki: Shankel Blade / Twister
Jeżdżę od: 02 sie 2009
Lokalizacja: Wrocek

Re: [Kalisz] szukam trenera

Post autor: wasyl » pn czerwca 16, 2014 4:47

Najlepszą nauką jest jeźdżenie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”