agresywne, do jazdy fitness czy jeszcze inne?

Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

NIGGA18
Posty: 2
Rejestracja: pt lipca 28, 2006 6:05

agresywne, do jazdy fitness czy jeszcze inne?

Post autor: NIGGA18 » pt lipca 28, 2006 6:12

Cześć! Mam problem, od jakiegoś dłuższego czasu buszuje w necie i szukam dla siebie odpowiednich rolek, niestety rozmiary tych co mnie interesuja zaczynaja sie dopierod 40 w gore. Potrzebuje pomocy i wskazania gdzie moge kupic rolki, rozmiar buta mam 37-38. Jestem zainteresowana rolkami do jazdy agresywnej badz do slalomu, freestyle, jazdy po ulicy! Gdzie takie moge dostac? Z gory dzieki za wskazowki i pomoc;)

NIGGA18
Posty: 2
Rejestracja: pt lipca 28, 2006 6:05

Post autor: NIGGA18 » pt lipca 28, 2006 6:18

Czytam na forum różne posty o podobnej tematyce co mój i zauważyłam, ze polecacie isc do sklepu i tam przymierzyc- nie kupowac w ciemno, może i racja ale w sklepach jest mniejszy wybor- to raz, a dwa- do jakiego sklepu isc jesli chce sie kupic rolki tego typu co ja? Mieszkam we Wrocku, moze ktos jest z okolic i akurat wie;) bede wdzieczna!

gilbeert
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 136
Rejestracja: pn lipca 10, 2006 8:08
Moje rolki: Rollerblade Astro 5
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gilbeert » pt lipca 28, 2006 11:26

Alo, NIGGA18!

Miałem podobny problem dwa tygodnie temu, z tą różnicą, że byłem zdecydowany na jazdę rekreacyjną i takiegoż sprzętu szukałem.
Urodzaju rolek we Wrocku nie znalazłem, ale chętnie podziele się swoimi doświadczeniami.

Wydaje mi się, że przed wybraniem się do sklepu należy jednak :) zdecydować, co się chce na rolkach robić. Polecam opis rodzajów sportów wrotkarskich na www.wrotkarstwo.pl.

Później, żeby spróbować swoich sił, zachęcam do wycieczki do Decathlonu na Bielanach Wrocławskich. Nie ma tam dużego wyboru rolek markowych (choć i tak trochę salomonów można znaleźć, kilka rollerbladów i może jakieś k2) są za to ekstra fajne alejki, na których można spróbować CZY_CIĘ_TO_KRĘCI. Ubierasz rolki i kołujesz po sklepie - niezła zabawa. W sklepie półki uginają się od rolek marki decathlon i jakiejś innej, której niestety nie pamiętam (fila?). Zwróć tam uwagę na pojedyncze sztuki rolek na końcu półki - są w atrakcyjnych cenach, ale trzeba trafić w rozmiar, który akurat im został.

Po zabawie w Decathlonie można przejrzeć asortyment w GO SPORT w Koronie. Odniosłem wrażenie, że jest tam mniejszy wybór niż na Bielanach, ale może akurat tam coś dla siebie znajdziesz.

Jeśli nie, to pozostaje Ci Centrum Handlowe Borek (Carrefour) na Krzykach, do którego szczególnie zachęcam - tam kupiłem swoje rolki. Jest tam InterSPORT z wyborem w rollerbladach, salomonach, k2. Nie da się tam pojeździć, bo za mało miejsca, ale można siedzieć godzinami i jeszcze Cię zachęcą do przymierzenia pozostałych roleczek. Jak dobrze pogadasz z kierownikiem zmiany, który najprawodpodobniej będzie siedział w serwisie, to może da Ci jakiś rabacik...

Jak uda Ci się namierzyć jeszcze jakiś sklep z rolkami (no może oprócz sal w hipermarketach), to napisz.
W każdym z tych trzech miejsc oprócz rolek znajdziesz niezbędne ochraniacze, których największy wybór zauważyłem w InterSPORCIE.

Jakbym mógł w czymś pomóc, to nawijaj śmiało.
Po emocjonującym zakupie uzupełnij profil (skąd, fotka) :) i napisz gdzie będziesz jeździć we Wrocławiu.

życzę owocnych poszukiwań,
gilbeert

//DOPISEK: Acha, jeszcze zauważyłem, że oferta sklepów wrocławskich idealnie dopełnia asortyment, jaki można znaleźć w internecie. Nic z tego co sobie upatrzyłem w sieci nie mogłem znaleźć na pólkach ;)

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » pn lipca 31, 2006 3:38

Dokładnie tak jak napisał Gilbeert, te trzy sklepy, to chyba jedyne, w których jest jako taki wybór rolek, mi przynajmniej niczego więcej nie udało się namierzyć.
Pozdrawiam Piotrek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - sprzęt / Inline aggressive skating equipment”