proszę o rozwianie wątpiiwości...

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
kukii31
Posty: 6
Rejestracja: pn listopada 09, 2009 6:22
Moje rolki: Roces ASP 100
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

proszę o rozwianie wątpiiwości...

Post autor: kukii31 » sob marca 06, 2010 12:18

Witam,
Mam zamiar kupić rolki do slalomu i tu zaczyna się mój problem.
Czytałam posty na tym forum i zdecydowałam, że kupię rolki Metro 2010 albo Fusion X3, ponieważ są najlepsze, za pieniądze, którymi dysponuję. Ale czytając posty, zauważyłam, że część stoi za Metro, a część za X3... Oczywiście, wiem, że lepszym rozwiązaniem było by kupienie Twisterów, ale przecież do rolek muszę dokupić kółka aby zrobić banana, a także ochraniacze ( z moim poczuciem równowago-niezbędne:) ), a niestety nie stać mnie na tak duży wydatek...
No więc zastanawiam się, które rolki będą odpowiedniejsze dla osoby początkującej w slalomie, która należy do wagi piórkowej ( :) ) i ma rozmiar buta 39.
Wyczytałam, ze Metro mają kiepskie kółka, ale czytając specyfikę X3 nigdzie nie było napisane, że są to rolki do slalomu tylko do freeridu...
Liczę na wasze doświadczenie i pomoc :D
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: proszę o rozwianie wątpiiwości...

Post autor: zico » sob marca 06, 2010 2:32

Do slalomu lepsze Metro.
Fusion X3 to rolka na miasto.

Ogólnie jeszcze muszę zobaczyć nowy produkt Tempish - but i cena zapowiada się całkiem nieźle patrząc na cenę poniżej 500pln za komplet.
Kółka są ustawione na banan. Podwozie nie będzie najlepsze, ale jak ktoś ma szlaban na przekroczenie 450pln na sprzęt to nie widzę innego wyboru.

Z Twoich propozycji stawiam na Metro. Zastanów się jeszcze nad Roces ASP - miał kosztować w tym sezonie 999pln, kosztuje 769pln - a ma kółka na banan i to jedne z najlepszych na świecie: Hyper Concrete. Same kółka to wydatek około 220pln za 8 sztuk patrząc na nowe ceny w 2010 roku.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”