Sprzedam Powerslide Cell II (2007)

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

patryk.s
Posty: 1
Rejestracja: pn marca 31, 2008 2:18

Sprzedam Powerslide Cell II (2007)

Post autor: patryk.s » pn marca 31, 2008 2:42

Witam,

Czesc wszystkim.

Mam do sprzedania rolki Powerslide Cell II - model 2007 (dla scislosci)
Polecil mi je Zico i sa naprawade fajne - zwortne, kiedy trzeba szybkie, sztywne i stabilne - cud miod orzeszki.
Niestety moje stopy maja inne zdanie na ten temat i po godzinie jazdy protestuja.
Rolki sa twarde (takie maja byc do tego do czego zostaly stworzone), lecz niestety dla mnie za twarde.
Moze jestem mientki siurek a moze sie rozpiescilem za bardzo poprzednimi modelami K2 - w kazdym razie rolki sa niekompatybilne z moimi stopami wiec musimy sie rozstac (na rzecz Crossfire'ow :-) )

Do rzeczy:
Rozmiar 44
Rolki maja niewielki przebieg - w sumie jezdzilem na nich moze z 10x i nie dluzej niz po godzinie.
Nie zaliczylem gleby wiec zarysowan/zadrapan jako takich nie poiadaja.
Kolka sa twarde wiec dystans, ktory pokonaly do tej pory nie zrobil na nich w zasadzie zadnego wrazenia.
Buty jak wspominalem sa jak nowe - nie wydaje mi sie zeby jakos odksztalcily sie dopasowujac do moich nog (mam wrazenie ze bylo wrecz odwrotnie :-) )

Niebawem wrzuce gdzies zdjecia to wszystko stanie sie latwiejsze (negocjacje rowniez)
Cena - zaplacilem za nie 469 PLN u Zico we wrzesniu 2007.
Mysle, ze teraz sa warte 399 PLN.

Do moderatorow - nie znalazlem dzialu kupie/sprzedam ale moze za slabo szukalem.
Jesli takowy istnieje prosze o przeniesienie tego postu tamze :)

pozdrawiam,
patryk, katowice
609 509 603

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”