Witam na forum :)

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
graph
Posty: 5
Rejestracja: śr marca 20, 2013 7:16
Moje rolki: Rollerblade Fusion X3
Jeżdżę od: 30 cze 2012
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Witam na forum :)

Post autor: graph » śr marca 20, 2013 9:59

No więc i ja postanowiłem się zarejestrować na forum :)

Swoją przygodę z rolkami zacząłem niedawno, gdyż w zeszłym roku kiedy w sklepach kończył się już sezon rolkowy i wpadłem pewnego dnia do Intersportu gdzie w bardzo fajnej cenie stałem się posiadaczem rolek Rollerblade Fusion X3.
Są to moje pierwsze rolki w życiu, nigdy wcześniej nie miałem styczności z rolkami, ale jakoś nawet szybko nauczyłem się sprawnie przemieszczać. Na początku jeździłem tylko Tychach jednak Tychy są małym miastem i szybko mi się znudziły w kółko podobne trasy ;d Więc zacząłem jeździć po Katowicach. Kręci mnie głownie jazda po mieście, rekreacyjnie często odwiedzam też ścieżkę na 3 stawach. Przykładowo robię takie trasy ;) http://www.sportstracklive.com/track/ma ... 95326/full
Do tej pory śmigałem raczej sam, ale może znajdę tu jakichś towarzyszy albo towarzyszki do pośmigania po mieście, głównie Katowice :) Nie znam tak dobrze Katowic, więc może znajdzie się ktoś kto wiem gdzie jest jeszcze fajnie pojeździć. Lubię jeździć w sezonie w późnych godzinach kiedy ludzi już mniej na chodnikach i samochodów na ulicach, oczywiście dobrze oświetlony żeby być widocznym ;P
To chyba tyle na początek o sobie ;d

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
suonce.swd
Posty: 20
Rejestracja: pn lutego 18, 2013 9:57
Moje rolki: Twister 80
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Witam na forum :)

Post autor: suonce.swd » sob marca 23, 2013 7:29

Hejka :)

i jak Ci się jeździ na tych Fusion X3 po mieście? wygodne? ja się zastanawiam jakie kupić i właśnie początkowo nastawiałam się właśnie na ten model, ale teraz mam dylemat ;)

pozdrawiam :)
Pozdrawiam,
Karina

Awatar użytkownika
graph
Posty: 5
Rejestracja: śr marca 20, 2013 7:16
Moje rolki: Rollerblade Fusion X3
Jeżdżę od: 30 cze 2012
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Witam na forum :)

Post autor: graph » sob marca 23, 2013 5:36

Bardzo wygodnie, bracik jak kupował to kupić początkowo Twistery 80 do tego samego celu właściwie. Założyłem je raz, to w sumie ten but był dla mnie jakoś nie wygodny, jakiś taki dyskomfort ze względu na wewnętrzny materiał.
Ale w sumie nie wiem czy teraz bym nie kupił fusion 84 :)

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam na forum :)

Post autor: Herb » sob marca 23, 2013 9:13

graph pisze:Bardzo wygodnie, bracik jak kupował to kupić początkowo Twistery 80 do tego samego celu właściwie. Założyłem je raz, to w sumie ten but był dla mnie jakoś nie wygodny, jakiś taki dyskomfort ze względu na wewnętrzny materiał.
Ale w sumie nie wiem czy teraz bym nie kupił fusion 84 :)
Kup same szyny od Fusion 84, otrzymasz praktycznie takie same rolki (jeżeli nogę Ci trzyma dobrze to faktem że masz rzep zamiast klamerki nie ma co się przejmować ;) ).

Osobiście jeździłem długo w Fusion 84, co prawda z wymienionym linerem i byłem bardzo zadowolony - jak dla mnie, to niemal idealne rolki do urban skating (gdyby od początku miały wyższej klasy but wewnętrzny do ideału by zbliżyć się bardziej chyba nie mogły).
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
graph
Posty: 5
Rejestracja: śr marca 20, 2013 7:16
Moje rolki: Rollerblade Fusion X3
Jeżdżę od: 30 cze 2012
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Witam na forum :)

Post autor: graph » sob marca 23, 2013 10:42

Póki te się nie posypią to raczej nie będę zmieniał bo szyny z 84 trochę drogie są. Trzymanie mam akurat dobre :)

Awatar użytkownika
Blissful
Posty: 39
Rejestracja: czw marca 14, 2013 11:58
Moje rolki: Rollerblade Activia 90
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Witam na forum :)

Post autor: Blissful » ndz marca 24, 2013 11:19

Ooo Adaś widzę, że zaczynasz bywać... na forach :) Jak będziesz chciał po prostu pojeździć na dłuższe trasy to możemy dojść do kompromisu i spotkać się na pogorii albo na 3 stawach jak będę w rodzinki :P
Ale ja raczej po mieście jeździć nie będę :)

Awatar użytkownika
graph
Posty: 5
Rejestracja: śr marca 20, 2013 7:16
Moje rolki: Rollerblade Fusion X3
Jeżdżę od: 30 cze 2012
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Witam na forum :)

Post autor: graph » pn marca 25, 2013 12:00

No jak się już zarejestrowałem to bywam :) Nie ma problemu, przy trasach po Katowicach i tak zawsze zaliczam 3 stawy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”