Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Polska - inne miasta i zawody: Giżycko, Gołdap, Korbielów, Kowalewo Pomorskie, Mława, Olsztyn, Sanok, Zamość.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Night Half Marathon 19-20 czerwca 2009 Mława

Post autor: bayya » sob listopada 29, 2008 12:57

n_ll pisze:Ale 10 kilometrow to parenascie minut jazdy ;)
I właśnie o to chodzi... :wink:
Jak dla mnie im krócej tym lepiej... :wink: :D :D :D
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Kondzi
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 9:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Night Half Marathon 19-20 czerwca 2009 Mława

Post autor: Kondzi » ndz marca 29, 2009 1:28

Witam.
Zawody jednak odbędą się w dniu 27 czerwca 2009. Do pokonania będziecie mieli 2h jazdy non-stop. Czyli sami decydujecie czy, kiedy i ile odpoczywacie.
Pozdrawiam.
Konrad
Pozdrawiam!!
Konrad

Awatar użytkownika
Domino
Posty: 14
Rejestracja: pt stycznia 04, 2008 1:29
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Night Half Marathon 27 czerwca 2009 Mława

Post autor: Domino » ndz marca 29, 2009 5:30

trochę lipa z tym terminem 28 czerwca jest maraton w Osiecznicy
Wiec większość chyba już wybrała gdzie jechać :D :D :D :D OSIECZNICA
Prawdziwa siła techniki się nie boi

Kondzi
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 9:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Night Mława Race 21 czerwca 2009 Mława

Post autor: Kondzi » czw kwietnia 02, 2009 8:14

No skoro tak to wracam do pierwszego terminu tj. 20-21 czerwca. Imprezy nie moga się pokrywać a i szkoda żeby zabrakło zawodników Twistera na zawodach, którzy jak mniemam stanowią większość rolkarzy w Polsce :). Serdecznie zapraszam wszystkich.
Pozdrawiam!!
Konrad

Kondzi
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 9:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: Kondzi » sob kwietnia 04, 2009 11:00

Ruszyła strona imprezy: www.speedcup.pl Znajdziecie w galerii zdjęcia z przygotowywanej trasy.
Pozdrawiam!!
Konrad

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: MirekCz » sob kwietnia 04, 2009 9:46

Bardzo ładne fotki nowego asfaltu... a co z tymi 20% bruku?
I jak jest oświetlona trasa? Na kawałku widziałem lampy, a reszta?

Ogólnie całkiem ciekawy pomysł z jazdą na 2h... zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: Agent_L » pn kwietnia 06, 2009 10:47

Kondzi pisze:Ruszyła strona imprezy: http://www.speedcup.pl Znajdziecie w galerii zdjęcia z przygotowywanej trasy.
Zrób coś z nią bo jest tragiczna. Nawet nie jest w stanie dopasować się do okna w poziomie !
Nie każdy ma monitor 1280 i chce oglądać na fullscreenie.
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Kondzi
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 9:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: Kondzi » wt kwietnia 07, 2009 12:12

No bruk bedzie a jak że, da sie po nim jechać, sprawdzaliśmy. Oświetlenie powinno być na całej trasie dość dobre. Zalecamy lampki przednie i tylne czerwone w szególności dla wolniejszych rolkarzy. 2h jazdy zrobione jest po to aby własciwie rozplanować siły na cały wyścig a co za tym idzie aby nie było zbyt duzego tempa i przepychanek. Co do strony to nie jestem fachowcem w tej dziedzinie i ciesze sie ze wogóle jest. Postaram się to nadgonić organizacyjnie :wink: .
Pozdrawiam!!
Konrad

Kondzi
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 9:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: Kondzi » wt maja 26, 2009 1:09

Witam.
Wczoraj byłem mierzyć trasę i wyszło dokładnie 2,5km. Przyjrzałem się też kostce i jest to max 200 metrów równej, ładnej, nie wystającej kostki. Cała trasa oswietlona, szeroka wszedzie po 8m szerokości, wyłączona z ruchu tak że żaden samochód nie będzie Wam przeszkadzał. Ponadto mamy sponsora który zaoferował wyłożyć nagrody dla zwycięzców o wartości 1500zł. Jeżeli godzina startu jest dla Was zbyt późna to jesteśmy w stanie przyśpieszyć start np na 19. Niestety mała liczba zgłoszeń zmusza nas do prawdopodobnego odwołania imprezy. Jeżeli do końca tygodnia nie zgłosi się dodatkowych kilkanaście osób to z przykrością odwołam imprezę a szkoda bo myślałem że brakuje imprez stricte rolkowych w Polsce i nigdy bym się nie podjoł organizacji, gdyby nie namowy ludzi ze środowiska którzy jakoś teraz mają mnie gdzieś. Pozdrawiam.
Pozdrawiam!!
Konrad

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: zico » wt maja 26, 2009 7:26

Kondzi pisze:Jeżeli do końca tygodnia nie zgłosi się dodatkowych kilkanaście osób to z przykrością odwołam imprezę a szkoda bo myślałem że brakuje imprez stricte rolkowych w Polsce i nigdy bym się nie podjoł organizacji, gdyby nie namowy ludzi ze środowiska którzy jakoś teraz mają mnie gdzieś. Pozdrawiam.
Agent_L pisze:
Kondzi pisze:Ruszyła strona imprezy: http://www.speedcup.pl Znajdziecie w galerii zdjęcia z przygotowywanej trasy.
Zrób coś z nią bo jest tragiczna. Nawet nie jest w stanie dopasować się do okna w poziomie !
Nie każdy ma monitor 1280 i chce oglądać na fullscreenie.
1) Z całym szacunkiem, ale nie zostały poczynione żadne kroki w celu poprawienia strony www, która w dzisiejszych czasach powinna być wizytówką i zachęcać do imprezy. Uwagi były przedstawione prawie 2 miesiące temu - i co? I nic.

2) Na głównej stronie nie ma nawet daty imprezy, jak ktoś przypadkiem wejdzie na nią, to raz, że ją odstraszy wygląd albo nie będzie mógł jej przejrzeć prawidłowo, a co dopiero zachęci na kliknięcie "program imprezy".

3) Czy wyścig był reklamowany w innych miejscach?

4) Opis, że będzie prawie ciemno na wyścigu, nie zachęca wszystkich do brania w nim udziału. To, że jest wyjaśnienie na forum, to nie znaczy, że każdy to tutaj przeczyta.

My nie jesteśmy od organizacji imprez, jedynie możemy podpowiedzieć, co jest nie tak, aby to poprawić - co też z naszej strony zostało uczynione.
Jest jedna mała zasada: zawodnik ma być zadowolony z możliwości łatwej rejestracji, ma mieć wszystko czarno na białym i impreza ma się udać. Po prostu musi być wszystko tip-top. Tutaj niestety tak nie jest.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: WFH » wt maja 26, 2009 11:30

A ja myślę, że nie ma co rezygnować.
Ale informacje o nagrodach powinny byc także podane w regulaminie.
Myślę, że jestem w stanie namówić kilka osób na start w imprezie.

Kondzi
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 9:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: Kondzi » śr czerwca 03, 2009 1:22

Niestety edycja w Mławie zostaje odwołana. Zico jeszcze nigdy nie spotkałem sie z oceną imprezy przed jej rozegraniem. Wprowadzasz jakieś nowe standardy. Moje dotychczasowe imprezy były rozpropagowywane na forach i stronach informacyjnych a mimo tego nikt tego nie krytykował. Szkoda że impreza nie wypaliła bo dla mnie wydawała się interesująca z punktu widzenia uczestnika oraz kibica, coś nowego a nie tylko spotkanko na początku i końcu maratonu.
Żałuję bo włożyłem w nią już sporo wysiłku.
Pozdrawiam
Konrad
P.S. Gdzie ją miałem zareklamować?? może w TVN-nie ??
Pozdrawiam!!
Konrad

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: zico » śr czerwca 03, 2009 1:30

Nie rozumiem w czym tkwi problem? Sam zauważyłeś, że jest zero odzewu, w związku z tym powinieneś szukać rozwiązań aby nie było żadnych problemów.
Rozwiązania miałeś podane na tacy - i co? I NIC. NIC nie zostało poprawione, tylko teraz próbujesz swoje "fochy" przerzucić na nas.
Miałeś na to czas, a my z kolei nie jesteśmy organizatorami Twojej imprezy. Zobacz sobie inne przykłady: maraton sierpniowy, Mała Dylewska, Osiecznica. Jakoś można, prawda?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: Agent_L » śr czerwca 03, 2009 6:54

Kondzi, naprawdę masz wiele do dopracowania. Impreza nie wypaliła, choć zapowiadała się interesująco. Nam tez jest szkoda. Nie podoba mi się w maratonach że z mety wszyscy wskakują wprost do aut i odjeżdżają. Dla samej integracja na zakończenie bym przyjechał.

Nie informowałeś nas na bieżąco o postępach, nie poprawiałeś rzeczy do jakich się przyczepialiśmy, więc straciłeś wiarygodność. Być może jesteś doświadczonym organizatorem, ale tu wyglądałeś na kolesie co powiedział "mam pomysła" i na tym się skończyło.
Planujesz nocną imprezę a nie ma słowa o np noclegu.

Cały ten Night Race do końca wyglądał jak mglisty pomysł. Wiem że pewnie było inaczej, skoro włożyłeś tyle wysiłku.
Niemniej jednak tak mogę ocenić twoją imprezę przed rozegraniem : niewiarygodna.

Mogłeś reklamować na innych forach. Puścić gotowca do lokalnego radia i gazety, podlinkować tu ich artykuły. Takie rzeczy budują wiarygodność.
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Night Race 20-21 czerwca 2009 Mława

Post autor: WFH » śr czerwca 03, 2009 10:08

Tak czy inaczej szkoda, bo znalazłem kilku chętnych.
Jest kilka spraw do poprawienia, ale nie zrażaj się, mam nadzieję, że następnym razem Ci się uda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polska - inne miasta i zawody”