2010.06.20 Osiecznica - maraton

Osiecznica historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
MagdaZ
Posty: 4
Rejestracja: pn października 19, 2009 8:51

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: MagdaZ » pn czerwca 28, 2010 11:02

W Osiecznicy byłam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Chyba jeszcze nigdy nie jechało mi się aż tak "z górki". No i życiówka poprawiona o 3 minuty...
Świetna organizacja i przesympatyczni ludzie! Tak trzymać!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, co wparowali na metę w okolicach setki.
zajc pisze:
niebieski18 pisze:Kolega w czerwonym UVEX,czy niebieski wymiatacz ?
Niebieski Classen :wink:
Zajc, musisz koniecznie zmienić ksywę na "Niebieski Wymiatacz"

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Piotr B » wt czerwca 29, 2010 8:20

crazypete1986 pisze:Dziękuję wszystkim za dobrą jazdę na trasie:P Panu markowi z Katowic ,lucky rider , intersportowi i innym którzy pomogli dobrze pracować na trasie:p .
Czas poniżej 1:18 to naprawdę super wynik:P
To mój 2 maraton w życiu:). Jestem dumny z siebie i zawodników którzy dali z siebie wszystko , pokazali co to jest współpraca na trasie:)
Imprezę uważam za udaną i trasa byłą naprawdę wyjątkowa:) Mały minus to wkroczenie jednej dziewczyny na trasę za metą .
Wraz z kolegą mieliśmy naprawdę niebezpieczna wywrotkę na rolkach , ja zrobiłem fikołka 2 razy a kolega przeturlał się :(
Ale najważniejsze że obyło się bez złamań:) Dziękuje jeszcze raz za wszystko na trasie Pozdrol:P
grupa była super! Po Osiecznicy prawie(!!!!!!!) wszyscy z niej mogą chwalić się nowymi życiówkami!

Awatar użytkownika
zdan007
Posty: 24
Rejestracja: ndz października 12, 2008 4:01

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: zdan007 » wt czerwca 29, 2010 8:42

Tutaj jest start:



a tutaj finisz mojej grupy która dojechała z czasem 1.18:





, pozdrowienia dla znajomych z trasy i czekam na następny maraton , do wieczora postaram się wrzucić start z 16 km.
Zdrowie najważniejsze ... :)

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: marek_katowice » wt czerwca 29, 2010 9:53

Ten filmik wyjątkowo mnie ucieszył. DZIĘKI :D
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Luzak19:57 » wt czerwca 29, 2010 10:28

Wiadomo kto rozpętał II wojnę (niejaki Brzęczyszczykiewicz).
Wiadomo kto wygrał (Rudy 102 i J-23).
Ale nr 102 wcale nie miał żadnej "fory" na Tych zawodach.
Podziękowania dla Org. i Uczestników (szczególnie dla Tych Nowych, których poznałem osobiście i szczególnie SZCZEGÓLNIE "GOŚCI" z n-rami 1 i 2 :) :wink: .
Pewno, że warto było jechać. (Nr 102 dojechał pomimo, że nie ma go w wynikach (jako Nr Bib )).
Na dyplomie dopisałem sobie do 2 - 10 i mam 102, tak jak nr startowy (a co :wink: )
PS.
Dodatkowe podziękowania dla "załogi" z niebieskiego (podobno :wink: ) kanciastego samochodu :D .
Zabrali "stopem".
Nie musiałem się rozgrzewać na trasie Bolesławiec - Osiecznica przed zawodami.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

Pio80tr
Posty: 1
Rejestracja: wt kwietnia 27, 2010 10:22
Moje rolki: Spark 84
Jeżdżę od: 10 mar 2010

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Pio80tr » wt czerwca 29, 2010 11:03

Rewelacyjne zawody! W takiej imprezie wrotkarskiej uczestniczyłem pierwszy raz w zyciu więc narazie nie mam innych doświadczeń ale coś mi się zdaje, że będę miał już wypaczony pogląd na inne eventy. Generalnie polecam takim początkującym delikwentom jak ja. Bardzo fajne jest to, że wszystko zgrodzadzone jest w jednym miejscu: start (na16km), meta, biuro zawodów, parking dla aut, grochówka, banany, publikacja wyników, ławy pod namiotami. To wszystko naprawdę bardzo ułatwia zorganizowanie się.
Trasa na 16km baardzo przyjemna, i co najwazniejsze w lesie. Patrząc na wyniki niektórych 12-13 latków naprawdę można nabrać dużej pokory do tego sportu, no ale podobno spraki którymi dysponuję nawet te z kółkami 84mm demonami szybkości nie są więc pewne wytłumaczenie jest :oops: . Trzeba sie przesiąść na lepszy sprzęt.
Dzięki za wrzucenie filmików, jak siebie zobaczyłem i porównałem do prawdziwych ścigaczy to zgroza mnie ogarneła, no teraz wiem co to znaczy zejść nisko na nogach.
Jeśli chodzi o przyszły rok to jestem w Osiecznicy obowiązkowo.

Awatar użytkownika
bodziowaty
Posty: 25
Rejestracja: sob lutego 02, 2008 3:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: bodziowaty » wt czerwca 29, 2010 11:15

Wielki plus dla organizatorów za konkurencję dla dzieciaków. Dzięki temu dzieci nie nudziły się półtorej godziny czekając, aż tata dotrze na mete. Poza tym przywiozły do domu swoje pierwsze rolkowe dyplomy i medale co baaardze je zmotywowało do rolkarskiej zabawy. W drodze do domu kilkakrotnie córka pytała kiedy i gdzie będzie mogła znów wystartować, a syn męczy mnie o nowe szybsze rolki :D . Orgonizując takie "małe" wyścigi zapewniamy sobie rolkarski narybek i naszych następców.
Sam również jestem zadowolony z maratonu poprawiając swój poprzedni wynik o 7 minut.
Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia na kolejnej edycji Osiecznicy oraz na innych maratonach.

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Janusz » wt czerwca 29, 2010 11:24

Dzięki za super organizację! Gratulacje dla wszystkich startujących!
Janusz

Zuku
Posty: 9
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:12
Moje rolki: Luigino 4 x 100
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Zuku » wt czerwca 29, 2010 12:10

Pozdrawiam,
Adam Żukowski
WSR POLSKATER

Luzak19:57
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn czerwca 29, 2009 7:57
Moje rolki: ...fajne ;)
Jeżdżę od: 30 sty 2007

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Luzak19:57 » wt czerwca 29, 2010 2:48

Dzięki za wszystkie zdjęcia i filmy.
I jeszcze "coś" w temacie.
Jak zwykle większość trasy przejechałem jako "indywidualna jazda na czas na dyst. 42 km"
Od 40 km. "ruszam ostro", bo wiem, że dojadę.
Na ostatnich metrach dogoniłem Pana z Twister-a. (zdjęcie 94 z kat. Zuku).

WIELKI SZACUN DLA TEGO GOŚCIA :!: :!: :!: :!: :!: :!:
pOZDRO.
"Zdjąłem kimono,aby łatwiej wędrować, przerzuciłem przez ramię."

trust_no_one
Czterokółkowiec
Posty: 64
Rejestracja: wt października 28, 2008 4:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Żory

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: trust_no_one » wt czerwca 29, 2010 4:21

Luzak19:57 pisze:
PS.
Dodatkowe podziękowania dla "załogi" z niebieskiego (podobno :wink: ) kanciastego samochodu :D .
Zabrali "stopem".
Nie musiałem się rozgrzewać na trasie Bolesławiec - Osiecznica przed zawodami.
On wcale nie jest niebieski :evil: To jest błękitny lazur zatokowy, a w dodatku metalik :D :wink: :lol:
50°05'46.29" N
18°41'50.58" E

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Krzysztof » wt czerwca 29, 2010 4:22

Maraton Borów Dolnośląskich to jedna z imprez na których być trzeba !!!!!!
Organizatorzy zamawiają pogodę :sunny: i pogoda jest 8) , pogodę ducha :lol: uczestnicy przywożą ze sobą.

Osobiście życiówki nie zrobiłem a nawet nie poprawiłem rekordu trasy :( ale kilku osobom z grupy na 1:35 chyba się udało. Na ostatnie kilkaset metrów przed metą sił trochę zabrakło, ale przynajmniej widać, że była to całkiem duża ilość (13). Na szczęście nie było kolizji na newralgicznych miejscach trasy.
zorro pisze:dziękuję tym, z którymi razem staraliśmy się przyjechać w jak najlepszym czasie, żal tylko, że jak już wyżej wspomniano byli tacy, którzy oszczędzali się do ostatniej chwili by na finiszu pokazać tym, którzy ich prowadzili przez większość wyścigu jak się finiszuje. To bardzo waleczne przejechać za plecami innych 42 km by na mecie zameldować się przed nimi. Krzysztofie dziękuje za wielki wysiłek jaki włożyłeś w wynik naszej grupy, było mi przykro, kiedy na zdjęciach zobaczyłem, że wszyscy waleczni wożący się wyprzedzili Cię przed metą
Wkurzyłem się :twisted:, że jestem jednak za słaby, bo powinienem przygrzać tak, żeby wszystkich zostawić - ale się nie udało.
Trzeba po prostu więcej trenować.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mrmysterious
Air Force One
Posty: 128
Rejestracja: pt marca 07, 2008 10:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Mrmysterious » wt czerwca 29, 2010 4:35

Gdybys tylko Krzychu nie ciagnal calego peletonu wlacznie z Tymi, ktorzy Cie na ostatnich metrach przed meta wyprzedzili, sily byl mial wystarczajaco, a nawet w olbrzymim zapasie by i swoj rekord trasy Osiecznickiej pobic.

szacun dla Ciebie olbrzymi za prace i poswiecenie jakiego dokonales holujac cala grupe do mety :-)
Krzysztof pisze:Maraton Borów Dolnośląskich to jedna z imprez na których być trzeba !!!!!!
Organizatorzy zamawiają pogodę :sunny: i pogoda jest 8) , pogodę ducha :lol: uczestnicy przywożą ze sobą.

Osobiście życiówki nie zrobiłem a nawet nie poprawiłem rekordu trasy :( ale kilku osobom z grupy na 1:35 chyba się udało. Na ostatnie kilkaset metrów przed metą sił trochę zabrakło, ale przynajmniej widać, że była to całkiem duża ilość (13). Na szczęście nie było kolizji na newralgicznych miejscach trasy.
zorro pisze:dziękuję tym, z którymi razem staraliśmy się przyjechać w jak najlepszym czasie, żal tylko, że jak już wyżej wspomniano byli tacy, którzy oszczędzali się do ostatniej chwili by na finiszu pokazać tym, którzy ich prowadzili przez większość wyścigu jak się finiszuje. To bardzo waleczne przejechać za plecami innych 42 km by na mecie zameldować się przed nimi. Krzysztofie dziękuje za wielki wysiłek jaki włożyłeś w wynik naszej grupy, było mi przykro, kiedy na zdjęciach zobaczyłem, że wszyscy waleczni wożący się wyprzedzili Cię przed metą
Wkurzyłem się :twisted:, że jestem jednak za słaby, bo powinienem przygrzać tak, żeby wszystkich zostawić - ale się nie udało.
Trzeba po prostu więcej trenować.
zycze wiatru w plecy ... ;-)

www.KKSW-KRAK.pl

Awatar użytkownika
Zbych53
Posty: 45
Rejestracja: ndz lipca 15, 2007 6:40
Moje rolki: Bont Semi Race
Jeżdżę od: 02 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Zbych53 » wt czerwca 29, 2010 5:23

ŻUku coś fotki nie chodzą.

Awatar użytkownika
Zbych53
Posty: 45
Rejestracja: ndz lipca 15, 2007 6:40
Moje rolki: Bont Semi Race
Jeżdżę od: 02 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Zbych53 » wt czerwca 29, 2010 5:27

Chwała dla Grgura i Jego pomocników. Poziom organizacji i zawodów wysoki / 29 poniżej 1:20/ Oby tak dalej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Osiecznica historia i najświeższe informacje.”