OSIECZNICA 2009

Osiecznica historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: zico » śr lipca 01, 2009 6:21

Ariel pisze:Trzeba stawiać swojego człowieka z kamerą.
Bardzo dobra opcja, szczególnie na tego typu wyścigach!
Aparat też pomaga, ale trzeba mieć dobry strzał lub sprzęt ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Łukasz45
Posty: 1
Rejestracja: śr lipca 01, 2009 9:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Łukasz45 » śr lipca 01, 2009 10:33

Witam i pozdrawiam wszystkich,
Od dłuższego czasu zaglądałem na forum i wreszcie się zarejestrowałem. Uznałem, że po zrobieniu pierwszego maratonu to już wypada. Byłem w Osiecznicy i bardzo mi się podobało chociaż nad wynikiem to jeszcze muszę mocno popracować. Co do zamieszania z wynikami i czasami to całkowicie potwierdzam. Chłopak, z którym jechałem 2/3 trasy i który mi odskoczył ok. 30-tego kilometra na tyle daleko, że pod koniec nie widziałem go już nawet na najdłuższych prostych, w wynikach jest sklasyfikowany na miejscu zaraz za mną z wynikiem o kilka sekund gorszym. Przy okazji Go pozdrawiam - to był Bogdan z Osiecznicy. Mam sporo zdjęć a i jakiś film też się chyba znajdzie. Jak już powrzucam to wszystko do komputera to dam znać gdzie będzie można to znaleźć.
Pozdrawiam
Łukasz45

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: piotro » śr lipca 01, 2009 11:32

Oj, oj, znowu nam Niemcy krzywdę zrobili.
Na szczęście nie trzeba było chipa w sznurówki wplątywać. :D
Dla odmiany - mój czas był w miarę poprawny, za to mojej żonie odjeli jakieś 15 minut. Ale ona jest za porządna, żeby się tym cieszyć.
A z tym zniszczonym kompem, to chyba jednak jakaś ściema. No bo niby jak on się zniszczył, że część czasów mają poprawnych, a część nie? I co ma do tego zapis z kamery? Kamera też im się zniszczyła?
A jak im się dysk zepsł, to jakim cudem drukowali czasy? Wpisywali z intuicji?

Wyraźnie metoda pomiaru z Klonowa jest dużo skuteczniejsza. Tam się można było z sędzią od czasu przy piwie zalogować. :)

A Ty Grzesiu nie myśl sobie, że pójdziesz na łatwiznę. Myślisz, że jak nie dopilnowałeś niemieckiego komputera to już masz wystarczający pretekst do opitalania się w przyszłym roku? Nic z tego. W przyszłym roku też chcę na dyskotekę do Osiecznicy :D
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: mrv » czw lipca 02, 2009 12:19

zico pisze:
Uuuuuuuuu... Rok temu w Geierswalde (2008) bardzo dużo Polaków miało, że tak powiem "przesunięcie miejsc medalowych".
Wszystko tylko nie źli Niemcy - to już zdarta płyta...

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: zico » czw lipca 02, 2009 7:27

mrv pisze:
zico pisze:
Uuuuuuuuu... Rok temu w Geierswalde (2008) bardzo dużo Polaków miało, że tak powiem "przesunięcie miejsc medalowych".
Wszystko tylko nie źli Niemcy - to już zdarta płyta...
Trzeba było być na tym wyścigu i zobaczyć jak to faktycznie wyglądało. Piotrek Drzastwa wjeżdża jakieś 20 metrów przed drugim i wciskają mu, że był na drugiej pozycji! Sorry, ale takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Andrzej » czw lipca 02, 2009 12:21

piotro pisze:... za to mojej żonie odjeli jakieś 15 minut. Ale ona jest za porządna...
A to Ci się trafiło :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: piotro » czw lipca 02, 2009 12:51

Andrzej pisze:
piotro pisze:... za to mojej żonie odjeli jakieś 15 minut. Ale ona jest za porządna...
A to Ci się trafiło :lol: :lol: :lol:
Odmawiam dlaszej dyskusji na ten temat. :)
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Andrzej » czw lipca 02, 2009 12:53

piotro pisze:
Andrzej pisze:
piotro pisze:... za to mojej żonie odjeli jakieś 15 minut. Ale ona jest za porządna...
A to Ci się trafiło :lol: :lol: :lol:
Odmawiam dlaszej dyskusji na ten temat. :)
Szanuję decyzję :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Piotr B » czw lipca 02, 2009 1:22

Andrzej pisze:
piotro pisze:... za to mojej żonie odjeli jakieś 15 minut. Ale ona jest za porządna...
A to Ci się trafiło :lol: :lol: :lol:
http://www.wgrane.pl/film/c5cc24466d01c ... e78f513a6e

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Andrzej » czw lipca 02, 2009 1:25

Piotr B pisze:
Andrzej pisze:
piotro pisze:... za to mojej żonie odjeli jakieś 15 minut. Ale ona jest za porządna...
A to Ci się trafiło :lol: :lol: :lol:
http://www.wgrane.pl/film/c5cc24466d01c ... e78f513a6e
Tak jest. Na ile kojarzę Wasze żony to dobrze nam się trafiło :lol: :lol: :lol:

Yeti
Posty: 26
Rejestracja: ndz marca 22, 2009 4:00

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Yeti » czw lipca 02, 2009 3:59

Moja skromna kolekcja zdjęć i filmów ...impreza udała się znakomicie .Wyrazy uznanie dla organizatorów ....czapki z głowy!!!!
http://picasaweb.google.pl/dzielski/OsiecznicaOmnia#

Awatar użytkownika
Agent_L
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 565
Rejestracja: wt lipca 17, 2007 12:36
Jeżdżę od: 01 sie 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: Agent_L » czw lipca 02, 2009 4:22

grgur pisze: Cóż - mogę jedynie zrobić głupią minę
Spoko, to nie twoja wina i głupie miny są na miejscu nie na twojej twarzy.

A może jakiś sponsor użyczy 100 komórek z GPSem lub GPSów z logowaniem na czas wyścigu - to by dało naprawdę piękne dane a przy okazji od razu pokazało kto się za kim woził (a także kto skracał, bo chyba nie było checkpointów).

Aha i jeszcze to 70zł gotówą na starcie jest naprawdę dużym utrudnieniem bez bankomatów w poblizu.
Powerslide Cell 2006 /44 + Salomon Pilot V10 ?2004? /45
Kontakt : 505614321, PMy czytam rzadko : )
rolkowa mapka Warszawy

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: mrv » czw lipca 02, 2009 4:45

Agent_L pisze: A może jakiś sponsor użyczy 100 komórek z GPSem lub GPSów z logowaniem na czas wyścigu - to by dało naprawdę piękne dane a przy okazji od razu pokazało kto się za kim woził (a także kto skracał, bo chyba nie było checkpointów).
raczej 250 - zczytywanie danych i ogloszenie wyników - kilka godzin murowanych. Kwestia dokładności pomiaru również dyskusyjna przy kilkuosobowych finiszach. Ale... jest pewne kosztowo alternatywne światełko w tunelu pozwalające uniezaleznić się od Lausitz Timing.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: WFH » czw lipca 02, 2009 4:55

mrv pisze:
Agent_L pisze: A może jakiś sponsor użyczy 100 komórek z GPSem lub GPSów z logowaniem na czas wyścigu - to by dało naprawdę piękne dane a przy okazji od razu pokazało kto się za kim woził (a także kto skracał, bo chyba nie było checkpointów).
raczej 250 - zczytywanie danych i ogloszenie wyników - kilka godzin murowanych. Kwestia dokładności pomiaru również dyskusyjna przy kilkuosobowych finiszach. Ale... jest pewne kosztowo alternatywne światełko w tunelu pozwalające uniezaleznić się od Lausitz Timing.
Alternatywą sa tez polskie firmy coraz lepiej radzące sobie z pomiarem czasu na tego typu imprezach. Ale myślę, że jeszcze na to za wcześnie, za kilka miesięcy trzeba się będzie nad tym zastanawiać.

bogdanrusek
Posty: 2
Rejestracja: ndz czerwca 29, 2008 5:19

Re: OSIECZNICA 2009

Post autor: bogdanrusek » czw lipca 02, 2009 5:32

Witam:)
Na wstępie chciałbym podziękować Łukaszowi, bo faktycznie do momentu w którym złapał pobocze współpraca układała nam się świetnie:)
Co do czasów jakie mieli poszczególni uczestnicy nie będę się wypowiadał bo tylko bym się powtórzył po innych:)
Dobrze że jest możliwość uzyskania poprawnych czasów wychwyconych przez kamerę, ale chyba nie wszyscy bedą mogli z tego skorzystać bo po drodze widziałem ,,bezpańskie" numery zerwane z nóg...
Mam pytanie do wszystkich... Co Wy na to żeby zorganizować w Osiecznicy 100km?? Warunki jak wszyscy widzieli są idealne do tego typu imprezy tylko kwestia wymierzenia trasy i odpowiedniej organizacji punktów żywieniowych.
Co do młodzieży która stała na tych punktach, ja bym proponował zorganizować dla nich kilka spotkań w celu udzielenia im wskazówek jak należy podawać napoje, bo nie wiem jak innym ale mi mało zostało wody w kubku po jego przechwyceniu i omal nie rozjechałem jednej osoby gdy przechodziła przez drogę:)
W tym miejscu ukłon w stronę Grześka, jeśli jest zainteresowany to mogę spróbować pomóc w organizacji przyszłorocznego maratonu w miarę moich możliwości. Niestety maraton zbiega się z terminem sesji studenckiej więc nie chce obiecywać nie wiadomo czego...

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za przybycie!!

Do zobaczenia za rok:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Osiecznica historia i najświeższe informacje.”