Łódź 26ers

Hokej - kluby i teamy w Polsce - miasta gdzie gramy w hokeja
Inline hockey - teams, places to play in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
keck
Posty: 3
Rejestracja: sob października 01, 2005 1:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Łódź 26ers

Post autor: keck » sob października 01, 2005 3:03

witam wszystkich i od razu chce wyrazic swoje zadowolenie z tego ze znalazlem takie forum :)

temat ten zakladam w tym podforum gdyz uwazam ze jest do tego najbardziej odpowiednie ;). nie jestem tego pewien bowiem ja i moi znajomi nie traktujemy siebie jako klubu hokejowego a raczej jako amatorska grupe milosnikow hokeja ale lepszego miejsca na zalozenie tematu nie znalazlem :).

jestem z Lodzi i wraz z trzema kolegami (mamy po 20 lat) gramy od 3 lat amatorsko w streethokeja na asfaltowych boiskach naszego pieknego miasta, zazwyczaj przed 26LO na Wilenskiej albo na boisku Politechniki Lodzkiej.
nasz sprzet:
- 2 bramki z siatkami, prawie wymiarowe, full pro niemalze, zrobione z rurek pcv ;)
- kije hokejowe (Koho, CCM, Jofa) z Go Sportow lodzkich
- nakolanniki, nalokietniki <- to wszyscy, ja do tego gram w pilkarskich ochraniaczach na piszczele, rekawic hokejowych nie mamy, gramy w rekawicach zimowych albo w zwyklych rolkowych ochraniaczach na rece co czasami boli :).
2 razy uczestniczylismy w zlocie w Tarnowskich Gorach (z forum nhl.com.pl) gdzie gralismy na hali z druzynami z Tarnowskich Gor oraz z Warszawy.

organizacyjnie wiec daleko nam do profesjonalizmu aczkolwiek pierwszy krok juz uczynilismy do odejscia od amatorszczyzny bowiem inwestujemy w koszulki, wlasny klub nazwalismy Łódź 26ers, od nazwy liceum na boisku ktorego zaczynalismy :).

^-- to wszystko po to zeby mniej wiecej pokazac kim jestesmy i co soba reprezentujemy :).

jak sie gra w czterech na dwie bramki nie musze mowic.. dlatego szukamy ludzi chetnych do gry, pytamy i draftujemy znajomych ale na razie bez lepszego skutku. stad moje zainteresowanie tym co wyczytalem na stronie. jesli sa tutaj ludzie z Lodzi i okolic chetni do gry to prosze o kontakt (priv, mail, icq, gg), kazdego przyjmiemy z otwartymi rekoma :). wystarczy miec swoje rolki, zapasowe kije mamy takze mozemy na prbe pozyczyc, ochraniacze we wlasnym zakresie.

skontaktowalem sie juz z Rogalem ktory w temacie o Turnieju w Poznaniu napisal ze jest z Lodzi i czekam na odpowiedz od niego. zdaje sobie jednoczesnie sprawe ze poziomem gry (i przygotowaniem na jej brutalnosc przede wszystkim) mozemy bardzo znacznie odstawac od kolegow z Lodzi aczkolwiek kazdy kiedys zaczynal :).

dzieki wielkie adminom za to forum :)

pzdr
Łódź 26ers StreetHockey Team
_________________
You'll never walk alone
Vincit qui partitur
Visca el Barça!
Go Leafs Go!

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » ndz października 02, 2005 6:50

witamy ekipę co z miasta Łodzi pochodzi, zapraszamy kiedyś do Poznania na sparingi, a na następny turniej to już na pewno...
powodzenia...

Awatar użytkownika
keck
Posty: 3
Rejestracja: sob października 01, 2005 1:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: keck » ndz października 02, 2005 7:34

endriu pisze:witamy ekipę co z miasta Łodzi pochodzi, zapraszamy kiedyś do Poznania na sparingi, a na następny turniej to już na pewno...
powodzenia...
do tego forum dotarlem wlasnie poprzez reklame Turnieju, na pewno z checia wzielibysmy w takim przedsiewzieciu udzial aczkolwiek, pisze raz jeszcze, jest nas w druzynie Lodz 26ers czterech graczy, co, jak by nie patrzec, jest troche za malo zeby powaznie myslec o wzieciu udzialu w jakims turnieju. dlatego zalezy mi na tym zeby nawiazac kontakt z ludzmi z Lodzi chetnymi do gry a przede wszystkim zeby zobaczyc jaki poziom prezentuje zespol ROGAL ŁKH Łódź...

dzieki za zaproszenie na sparingi :).

pzdr
Łódź 26ers StreetHockey Team
_________________
You'll never walk alone
Vincit qui partitur
Visca el Barça!
Go Leafs Go!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - kluby i teamy w Polsce / Inline hockey - teams, places to play in Poland”