100 minut w kościerzynie

Imprezy, kalendarz zawodów oraz najświeższe informacje www.wrotkarstwo.pl

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: zico » czw lipca 28, 2011 9:36

No gdzieś zawsze musi być ta "zła" impreza, niestety...

Jednak PZSW bym nie mieszał do tego, bo naprawdę ekipa robi, co może i moim zdaniem CUD, że w ogóle wiele rzeczy im się udaje. Należy pamiętać, że sprzątają jeszcze bałagan po wcześniejszej ekipie. I tego nie należy zapominać.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: Herb » czw lipca 28, 2011 11:35

No, no, ten numer startowy prezentuje się bardzo partyzancko! Gdyby tkanina była pożółkła mógłby uchodzić za pamiątkę z czasów powstania warszawskiego.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: Piotr B » pt lipca 29, 2011 8:02

romanwrotkarz pisze:Jak to dobrze ze nas tam nie było :)
Ogólnie widać w 2011 roku trend bardzo niezdrowy organizowania coraz gorszych imprez dla wrotkarzy. To chyba po to, żeby wybić ludziom w Polsce wrotkarstwo z głowy i jak najszybciej doprowadzić do rozwiązania PZSW. Strach pomyśleć co będzie 28 sierpnia w Gdańsku - 6 x 67=402 studzienek do ominięcia wokół stadionu pseudopilkarskiego i do tego 12 przejazdów przez szyny tramwajowe ( po 2 na każdej pętli) nie licząc innych niespodzianek. Tak więc okazji złapania kontuzji skolko ugodna. Starczy dla każdego przynajmniej po jednej :(
Proponuję ogłoszenie ogólnopolskiego konkursu na najgorszą organizację imprezy wrotkarskiej. Na razie mamy 2 pewne imprezy - w Buczyńcu i Kościerzynie. Kto następny?
Szanowny Panie Romanie - może przydałoby się jednak parę słow krytyki ale konstruktywnej.
Zyjemy w takiej rzeczywistości a nie w innej i może medal dla organizatorów się nie należy ale może parę ciepłych słów ku pokrzepieniu serc na przyszły rok. Ktoś się stara organizuje nie do końca wychodzi a trudno obwinaić go za wszystkie grzechy świata! Prawda jest taka że trudno trudno zorganizować jakiekolwiek zawody, a doświadczenia zdobywa się latami. W nastepnym roku prawdopodobnie bedzie lepiej!
PS Proszę pokazać mi np trasę w mieście gdzie nie ma przejazdów, studzienek, kolein i takich tam innych atrakcji. No chyba że się jeździ po torze lodowym!
PS Za numer 5 jeszcze takiego nikt przygotował!

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: julek1967 » pt lipca 29, 2011 9:01

troche racji napewno masz.rozmawiałem z p. Robertem Smagoniem-tym co jeżdził wv transporterem-pewnie głównym organizatorem,powiedział,że był u Komendanta powiatowego policcji i zezwolenia do zamknięcia ul. curie -skłodowskiej/nowy dywan/nie dało rady uzyskac!!! jakby to był Tur de Pologne,to co innego.aaaaaleeee ,jak myslicie,czy burmistrz Kościerzyny czytał opinie na forach o zawodach?pewnie nie.i nawet nie jest świadomy tego co na jego podwórku sie zdarzyło.jak to już pisałem pierwsze śliwki robaczywki icdn

zibi751
Posty: 13
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 10:46
Moje rolki: Fila
Jeżdżę od: 30 maja 2010

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: zibi751 » pt lipca 29, 2011 9:43

Panowie, święta racja - to co piszecie. Początki, nowy teren, brak zgody, dać szansę itp. Ale dlaczego, do cholery, tak trudno jest ogłosić oficjalne wyniki, czy wysłać sms. Cokolwiek. Mnie osobiście cieszyłyby takie małe rzeczy. Może warto te spostrzeżenia przekazać organizatorom... Jak już pisałem - za rok są skazani tylko na sukces :o

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: romanwrotkarz » pt lipca 29, 2011 9:51

Widocznie Burmistrz Kościerzyny ma słabe chody u swojego Komendanta Policji :?: :mrgreen:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: romanwrotkarz » pt lipca 29, 2011 10:05

[Szanowny Panie Romanie - może przydałoby się jednak parę słow krytyki ale konstruktywnej.
Zyjemy w takiej rzeczywistości a nie w innej i może medal dla organizatorów się nie należy ale może parę ciepłych słów ku pokrzepieniu serc na przyszły rok. Ktoś się stara organizuje nie do końca wychodzi a trudno obwinaić go za wszystkie grzechy świata! Prawda jest taka że trudno trudno zorganizować jakiekolwiek zawody, a doświadczenia zdobywa się latami. W nastepnym roku prawdopodobnie bedzie lepiej!
PS Proszę pokazać mi np trasę w mieście gdzie nie ma przejazdów, studzienek, kolein i takich tam innych atrakcji. No chyba że się jeździ po torze lodowym!
PS Za numer 5 jeszcze takiego nikt przygotował!
Szanowny Panie Piotrze.
Oczywiście Kościerzyny nikt nie projektował i nie budował dla rolkarzy. Ale zanim zorganizowano zawody, mógł ktoś skonsultować jaka powinna być trasa, tym bardziej że istnieje takie ciało jak PZSW. Kto jak kto, ale Burmistrz powinien się poczuwać do tego żeby nie było wpadki organizacyjnej.
Przeczytałem stronkę Koscierzyny o tych zawodach. Chyba się tam lekko przeliczyli z dystansem. W 100 minut na takiej trasie to nawet mistrz i rekordzista świata nie przejechałby 70 km. W Krakowie na Błoniach najlepszym zabrało to 2 godz i 15 minut, a grzali po płaskim ostro!
Co do studzienek, to ostatnio pojawiła się moda na instalowanie studzienek kanalizacyjnych w chodniku-ścieżce rowerowej, zamiast w jezdni. I znowu rolkarzom w poprzek :mrgreen:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: zico » sob lipca 30, 2011 8:27

Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: julek1967 » sob lipca 30, 2011 4:34

z tymi wynikami ,to nie chce byc złym prorokiem ,ale pewnie sie ich nie doczekamy!po zawodach z p.Smagoniem rozmawialiśmy własnie o wynikach i dowiedzieliśmy sie ,że wyniki będą wcześniej niż dojedziemy do domu./może gośc myślał ,że wszyscy są na 4-ro tygodniowych wczasach i do domu wrócą przed rozpoczęciem szkoły/.................=ale fajnie jest na kogoś jechac!!!!!!!!!!!!!= cdn

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: Doody » ndz lipca 31, 2011 1:06

romanwrotkarz pisze:Przeczytałem stronkę Koscierzyny o tych zawodach. Chyba się tam lekko przeliczyli z dystansem. W 100 minut na takiej trasie to nawet mistrz i rekordzista świata nie przejechałby 70 km.
Przy "eloktronicznym pomiarze czasu" ołówkiem kreski na kartce, to 70km jest możliwe :lol:
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: WFH » czw sierpnia 04, 2011 3:21

romanwrotkarz pisze:Jak to dobrze ze nas tam nie było :)
Ogólnie widać w 2011 roku trend bardzo niezdrowy organizowania coraz gorszych imprez dla wrotkarzy. To chyba po to, żeby wybić ludziom w Polsce wrotkarstwo z głowy i jak najszybciej doprowadzić do rozwiązania PZSW. Strach pomyśleć co będzie 28 sierpnia w Gdańsku - 6 x 67=402 studzienek do ominięcia wokół stadionu pseudopilkarskiego i do tego 12 przejazdów przez szyny tramwajowe ( po 2 na każdej pętli) nie licząc innych niespodzianek. Tak więc okazji złapania kontuzji skolko ugodna. Starczy dla każdego przynajmniej po jednej :(
Proponuję ogłoszenie ogólnopolskiego konkursu na najgorszą organizację imprezy wrotkarskiej. Na razie mamy 2 pewne imprezy - w Buczyńcu i Kościerzynie. Kto następny?
Panie Romanie,
napisal Pan na fb, że i tak Pana w Gdańsku nie bedzie, więc ma Pan szanse wyjść z tego wszystkiego zdrowo. Niestety zawodów nie da się zorganizować na 600 metrowym odcinku na którym Pan trenuje, bo wtedy to dopiero mogloby być niebezpiecznie.
To że ktoś zorganizowal imprezę i nie wyszla ona najlepiej to raczej nie jest powód, zeby wypisywać takie rzeczy jak umieścil Pan powyżej.
Wrotkarstwo to nie lyżwiarstwo na kólkach i różnorodność tras raczej dodaje tej dyscyplinie uroku.
W odpowiedzi na Pana propozycję ja proponuje konkurs na najmniej konstruktywną krytyczną wypowiedź na forum, która nie przynosi pożytku a wręcz przeciwnie. Mam jednego kandydata :D Kto następny? :twisted: :twisted: :twisted:

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: WOJTEK45 » czw sierpnia 04, 2011 4:39

Ja zglaszam również Pana Romana do nagrody za całokształt i proponuję nadanie tytułu

PIERWSZY DEMOTYWATOR TRZECIEJ RZECZYPOSPOLITEJ

A przy okazji jeśli tak dobrze potrafi pan liczyć to niech Pan liczy na siebie Panie Romanie.

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: romanwrotkarz » czw sierpnia 04, 2011 10:11

Dziękuję za nominację.
PS Prawdziwa cnota krytyki się nie lęka.
Szanowni Panowie! Doceniam Wasze wysiłki, ale bezpieczeństwo startujących powinno być sprawą pierwszoplanową. :idea:
Jeździłem na wrotkach kiedy Was jeszcze na świecie nie było i będę jeździć dalej. Ale nie dam się zwariować :roll:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: WFH » czw sierpnia 04, 2011 11:02

romanwrotkarz pisze:Dziękuję za nominację.
PS Prawdziwa cnota krytyki się nie lęka.
Szanowni Panowie! Doceniam Wasze wysiłki, ale bezpieczeństwo startujących powinno być sprawą pierwszoplanową. :idea:
Jeździłem na wrotkach kiedy Was jeszcze na świecie nie było i będę jeździć dalej. Ale nie dam się zwariować :roll:
Akurat ja osobiście krytyki się nie boje. Dla mnie zawsze bezpieczeństwo jest priorytetem, m.in. z tego powodu nasi zawodnicy nie wystartowali w ulicznych ME. Myślę, że nikt od Pana nie oczekuje, żeby dał się Pan zwariować, jednak oczekiwanie, że ktoś zorganizuje idealne zawody w Warszawie, żeby dla niektórych było taniej może okazać się zgubne...

Awatar użytkownika
romanwrotkarz
Ścigant 4x110mm
Posty: 366
Rejestracja: pt września 08, 2006 9:33
Jeżdżę od: 25 gru 1959
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: romanwrotkarz » czw sierpnia 04, 2011 11:41

WFH pisze: oczekiwanie, że ktoś zorganizuje idealne zawody w Warszawie, żeby dla niektórych było taniej może okazać się zgubne...
Czy to ma świadczyć o sile organizacyjnej Warszawy? :?: :shock:
3 kółkowiec 100mm
http://www.lyzwyszybkie.republika.pl
Łyżwiarz - rolkarz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, kalendarz zawodów oraz aktualności portalu wrotkarstwo.pl”