2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Kraków - Nie tylko dla Orłów, 70km wokół Błoń. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: Herb » wt października 12, 2010 1:51

Dobra, użyłem złego określenia. Chodziło mi o osoby które normalnie się nie ścigają, pojechały dystans 21 na rolkach fitness, na co dzień jeżdżą dla rekreacji lub kondycji i nie chodzi im o rywalizację czy bicie własnych rekordów. O takich ludzi którzy dowiedzieli się o wydarzeniu i stwierdzili że warto spróbować mając świadomość że po kilkuset metrach będą w tyle za zawodnikami trenującymi od lat.

Tak, wiem że w tym sporcie nie ma zawodowców w sensie takim jak np. w futbolu, ale są ludzie "pro" którzy ścigają się, jeżdżą na maratony, zdobywają medale.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
Dorysowywany
Posty: 15
Rejestracja: czw marca 20, 2008 2:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: Dorysowywany » wt października 12, 2010 3:12

Z kronikarskiego obowiązku, podam oficjalne wyniki
Cracow Slalom Open 2010:

Freestyle slalom - kobiety
1. Lidia Wardzińska (POL)
2. Klaudia Hartmanis (POL)
3. Ewelina Czapla (POL)
4. Angelika Prucnal (POL)

Freestyle slalom - mężczyźni
1. Karol Koronowicz (POL)
2. Konrad Tomaka (POL)
3. Krzysztof Kudyk (POL)
4. Piotr Heilman (POL)

i dorzucę jeszcze link do galerii zdjęć z całej imprezy "70 Nie tylko dla Orłów" http://picasaweb.google.pl/paweltomaszo ... ie20101009#



Pozdrawiam Dorysowywany Dariusz.

Dodo
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 26, 2008 11:37
Moje rolki: Luigino Victory 4x110
Jeżdżę od: 02 sty 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: Dodo » czw października 14, 2010 4:18

Wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z wynikami ;) (choć pewnie takich już chyba nie ma) zapraszamy na stronę KKSW KRAK w to miejsce.

Udało nam się dzięki życzliwości braci wrotkarskiej posiąść pewną dozę fotograficznej dokumentacji. Zdjęcia do przeglądnięcia tutaj. Wieść niesie, że jeszcze się coś nowego pojawi w najbliższym czasie.

Oczywiście, zorganizowanie wydarzenia na taką skalę nie byłoby możliwe bez pomocy sponsorów i ludzi, którzy ciężko pracowali, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Dziękujemy wojewodzie małopolskiemu, Stanisławowi Kracikowi za wsparcie, dziękujemy Panu Wiesławowi Maczkowi, który świetnie sprawdził się w roli dyrektora zawodów, Panu Andrzejowi Batko, dzięki któremu imprezę można zaliczyć do tych bezpiecznych. Dziękujemy Jakubowi Ciesielskiemu pseudonim "Zico", który został głównym sponsorem, a także wszystkim innym sponsorom. Dziękujemy Polskiemu Związkowi Sportów Wrotkarskich, dziękujemy naszemu koledze Robertowi Draczowi, bez którego zawody na pewno nie wypadły tak dobrze, za włożoną pracę i cierpliwość oraz udostępnienie lokalu na zebrania organizacyjne. Dziękujemy miłym dziewczynom z biura zawodów, służbie medycznej za czuwanie, motocyklistom za obstawę, wolontariuszom za pomoc, zespołowi "Moralna Lewatywa" za umilanie czasu rockowym brzmieniem, klubowi sportowemu Wisła Kraków SA za udostępnienie placu oraz źródeł energii elektrycznej, dziękujemy każdej osobie, firmie czy instytucji – nie sposób wymienić tu wszystkich – za pomoc.

Dziękujemy wreszcie i przede wszystkim zawodnikom i widzom za liczne przybycie, a koledze, który niefortunnie złamał rękę życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dominik - w imieniu KKSW KRAK.
"If everything's under control, you're going too slow."

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: Ariel » czw października 14, 2010 11:10

Tak trzymać!
Życzę Wam, żeby w przyszłym roku było jeszcze lepiej!!!
Miłość wzrasta poprzez miłość

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: Janusz » czw października 14, 2010 11:22

Ariel pisze:Tak trzymać!
Życzę Wam, żeby w przyszłym roku było jeszcze lepiej!!!
Może wtedy uda Ci się podziwiać krakowskie orlęta na żywo, hahaha

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: WOJTEK45 » czw października 14, 2010 2:48

Janusz pisze:
Ariel pisze:Tak trzymać!
Życzę Wam, żeby w przyszłym roku było jeszcze lepiej!!!
Może wtedy uda Ci się podziwiać krakowskie orlęta na żywo, hahaha
sprostowanie co do podziwiania:

".... krakowskie KACZĘTA...." i dalej wydaje mi się że na pewno nie na żywo

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: Herb » czw października 14, 2010 10:11

Wypowiedzi z podtekstami szyderczo-politycznymi proszę trzymać z daleka, KKSW Krak to klub apolityczny, 70tka nie ma z polityką nic wspólnego. Nikt nie chce by za jakiś czas (wybory rzecz nieprzewidywalna) ludzie z partii X powiedzieli "a, wrotkarze, jak się wam nasza partia nie podoba to lećcie po fundusze do kolegów z Y", nie? Neutralność jest kluczowa dla takich wydarzeń, jak picie wody dla przetrwania.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: WFH » czw października 14, 2010 10:14

Herb pisze:Wypowiedzi z podtekstami szyderczo-politycznymi proszę trzymać z daleka, KKSW Krak to klub apolityczny, 70tka nie ma z polityką nic wspólnego. Nikt nie chce by za jakiś czas (wybory rzecz nieprzewidywalna) ludzie z partii X powiedzieli "a, wrotkarze, jak się wam nasza partia nie podoba to lećcie po fundusze do kolegów z Y", nie? Neutralność jest kluczowa dla takich wydarzeń, jak picie wody dla przetrwania.
Popieram.
Poniosło Pana trochę Panie Wojtku :)

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: jar-as » czw października 14, 2010 11:52

To znaczy ze dla kasy powinnismy byc gotowi przyjac ze białe jest białe ? :lol:
'Zgadzam sie dowcip o duzym ciężarze gatunkowym ,ale wlasnie jego nalezalo przemilczec a zachowujac sie a politycznie zmienic kierunek dyskusji ,a nie reagowac na wyrost ,co niniejszym czynie by nie pogłebiac tematu ,bo i dowcip i tlumaczenie takie se .

Czy kochana Wisełka to pytanie do KKSW Krak była by w stanie ,o i le to nie jest zbyt wygórowana prośba i naduzywanie ich gościnności ,udostepnic 20 m.kw parkingu wiecej na zawody freestyle w przyszlym roku ? Az sie serce krajalo jak za ogrodzeniem "marnowal" sie taki piękny plac :(

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: 2010.10.09 IV edycja "Nie tylko dla Orłów" Kraków - dyskusja

Post autor: Krzysztof » pt października 15, 2010 1:09

Fantastyczne zawody.
Zaangażowanych całe mnóstwo osób, które zaowocowało niesamowitą imprezą. W tym roku mogłem pojechać trochę krócej, ale za to w pewnej części towarzysko i jeszcze zrobić trochę zdjęć. Takie trzy w jednym :)
A poza tym, spotkać się z pozytywnie zakręconymi fanami rolek.


http://picasaweb.google.pl/Krzysztof200 ... directlink
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków "Nie tylko dla Orłów" 70km wokół Błoń. Historia oraz najświeższe informacje.”