Gdzie jeździć w Łodzi??

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Gdzie jeździć w Łodzi??

Post autor: oregano » czw kwietnia 13, 2006 3:05

Witam:) Zaczęłam jeździć w zeszłym roku. Czy możecie polecić mi dobre miejsca do jazdy rekreacyjnej? Bo cały czas jeżdżę na jednej uliczce i powoli staje się to nudnawe:)

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

......w Łodzi na rolkach......!!..........buuuhaha

Post autor: mikolayo » pt kwietnia 14, 2006 9:35

......jeżdzę a czasami jezdzimy z Olsonem...........na drodze dojazdowej do Lotniska (pętelka 2km) ale jeżdzimy szybko.....warunki niestety coraz gorsze, coraz więcej samochodów od rozbudowy lotniska...........ale policja i spacerowicze z psami oswojeni.............. :D w pogodne ciepłe dni bywają też wieczorkiem rekreacyjni.........

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: oregano » pt kwietnia 14, 2006 11:05

O drodze do lotniska słyszałam. Niestety trochę mi nie po drodze, bo to dla mnie drugi koniec miasta:( Ale pewnie kiedyś się wybiorę z czystej ciekawości:)

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

buahahahhaahaha świat jest mały:)

Post autor: oregano » pt kwietnia 14, 2006 11:12

Mikolayo........ ja Cię znam:)))))

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » pt kwietnia 14, 2006 9:21

.....a kto by nie nznał Sw. Mikołaja.............. :D :D :D

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: oregano » pt kwietnia 14, 2006 9:40

:D ale chyba nie każdy może się pochwalić, że widuje Mikołaja na rowerze :D

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » pt kwietnia 14, 2006 11:48

......no trzeba trochę dokręcić.......skoro się jest zakręconym............ale ostatnio trochę więcej rolek .........odkąd kupiłem sobie 5-kółkowce....w tym roku już 330 km przejechałem na nich................ :D ....szkoda ze nam maraton w Łodzi zlikwidowali.............ale oduje się w Gdańsku.......... :D

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

maraton w Łodzi

Post autor: oregano » śr kwietnia 19, 2006 11:26

Ja za cienka jestem na maraton, ale nie powiem korciło mnie:) Szkoda, że zlikwidowali:( Nie dość, że nie bardzo jest gdzie jeździć, to jeszcze jak jest impreza, na której można się wyszaleć to zabraniają :( Może mój chłop ma rację, że trzeba się wyprowadzić z tego kraju gdzieś, gdzie doceniają rekreację i coś takiego jak asfaltowe ścieżki dla rolakrzy istnieje :/

jacek_8
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 131
Rejestracja: czw maja 11, 2006 12:32
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Busko Zdrój/miasto Óć
Kontakt:

Post autor: jacek_8 » czw maja 11, 2006 12:41

Cześć Oregano i Św. Mikołaju!
Często bywam w mieście Óć, a prawie mieszkam (Koziny). Chętnie pojeżdżę z kimś na rolkach. Interesują nie raczej równe nawierzchnie pod jazdę rekreacyjną i nordic-blading. Poszukuje też ekipy na jazdę na nartach letnich na trawie http://www.grasski.pl w Malince koło Zgierza. Myślę, że ktoś z moich łódzkich przyjaciół też dołączy. Na pewno dołączą Dolores i Ika.
Pozdrawiam. Jacek
Biedny wariat.
Sam to wiesz, że dla ludzi jest wariatem.
Lecz pieniądze, gdyby miał ekscentrykiem by się zwał.
To magia słów...

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » czw maja 11, 2006 8:38

Interesują nie raczej równe nawierzchnie pod jazdę rekreacyjną i nordic-blading.
......jeżdze po równym ale nie wiem co to jest jazda rekreacyjna........nie mówiąc już o tym drugim.... :D . Zakładam ..........przejeżdzem 22 km w ciągu godzinki...........samemu przy wiejącym wietrze czasami się umęcze......przydał by sie ktoś kto by dał zmiane...........Olson biedaczysko naderwał achillesa więc męcze się sam.
...............K2 Marathon 8.0................

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: oregano » sob maja 13, 2006 3:56

Hej Jacek:)

Za grasski dziekuję, wolę jeździć po śniegu:) Ale jazda rekreacyjna na rolkach jak najbardziej:)

zidane5us
Posty: 12
Rejestracja: pt sierpnia 04, 2006 1:03
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

witam

Post autor: zidane5us » pt sierpnia 04, 2006 2:57

hej, jestem nowy na tym forum, dopiero dzis znalazlem adres. No coz, sam jestem z Łodzi i chcialbym sie z kims z was spotkac zeby sie troche podszkolic. W sumie podstawy znam, jezdze dość szybko (tak mi sie wydaje) przodem, tyłem mniej bo nie probowalem zbyt wiele, skacze przez jakies krawęzniki, to wiadomo. Jakby ktos pytał o miejsce to moge polecic parking przy Pasażu Łódzkim, mam na mysli ten Geant na dawnej alei Włókniarzy, teraz JPII. W jednym miejscu jest pusto zupełnie, czasem stoją dwa darmowe autobusy ale nie przeszkadzają wogole, zero ruchu. Jedynym minusem jest to ze mozna skakac tylko przez progi zwalniające... czy ktos mialby ochote ze mną pojezdzic? Mam na mysli kogos z wiekszym bagażem doswiadczen, osobe ktora potrafi jakies sztuczki itd itp. Ze sprzetem raczej dobrze stoje, co prawda rolki mam hokejowe ale sądze ze nie beda mi przeszkadzaly w skokach, najwyzej za jakis czas kupie do jazdy agresywnej. Oczywiscie posiadam cały komplet ochraniaczy. Prosze o odpowiedz :)

Awatar użytkownika
jarazz
Posty: 46
Rejestracja: ndz lipca 23, 2006 1:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jarazz » pn września 25, 2006 6:32

Cześć Wszystkim
Nie żebym bardzo narzekał, ale przeglądając forum widzę, że w wielu miastach jest spory ruch rolkarzy i dużo fajnych miejsc do jazdy. Tym czasem w naszym pięknym mieście...."gdzie bieganie psom szkodzi"...zostają tylko parkingi w okolicach hipermarketów, bo te też chyba kiepsko przędą i miejsca mają za dużo. Jak do tej pory nigdy mnie żadna ochrona nie przegoniła (Tesco Bałuty, M1 Brzezińska) - ale jak się chce jakiś dystans zrobić to zawsze z kierowcami się trzeba pokłucić, bo jezdni się nie uniknie. Najfajniej jeździ mi się na Brzezińskiej, jeśli ktoś ma ochotę, to zapraszam do rozmowy.

Awatar użytkownika
mikolayo
Czterokółkowiec
Posty: 71
Rejestracja: śr listopada 02, 2005 4:58
Moje rolki: K2 Marathon 3x100/1x90
Jeżdżę od: 0- 0-2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mikolayo » pn września 25, 2006 11:36

zapraszam ...........parking na Lublinku poniedziałek, środa, piątek o 20......nie skaczemy przez krawężniki nie jeżdzimy do tyłu nie gramy w hokeja.....kółka mamy duże (no może nie wszyscy.. :D ) i jeżdzimy szybko ............ 20 do 30km ..... ciurkiem .............. :D :D :D wymagane oświetlenie pozycyjne..........zapraszamy do tramwaju są jeszce wolne miejsca.............. :D :D :D

Awatar użytkownika
oregano
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 146
Rejestracja: czw kwietnia 13, 2006 2:59
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: oregano » wt września 26, 2006 8:58

Mikolayo ja sie do tramwaju nie załapię :( Raz, że prędkości nie dla mnie, dwa, brzuszek mi rośnie i wszyscy tu krzyczą żebym odstawiła rolki na te kilka miesiecy.
jeszcze będę śmigać

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”