MP Ulica Lubin 16.06.2007

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
beab
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: pn maja 08, 2006 12:52

Post autor: beab » sob czerwca 16, 2007 9:40

Fajno.
Pozdrowienia dla żony i córki.
ps. Znamy się z żoną z zawodów OZD z Tomaszowa.

kmieto7

Post autor: kmieto7 » sob czerwca 16, 2007 9:58

beab pisze:Fajno.
Pozdrowienia dla żony i córki.
ps. Znamy się z żoną z zawodów OZD z Tomaszowa.
..dzięki za pozdrowienia

kmieto7

Post autor: kmieto7 » sob czerwca 16, 2007 10:08

Wiem też że nie wszyscy wystartowali bo były jakieś problemy z licencjami. Więc były także ofiary tych zawodów :( Co do samych zawodów to chyba nie było problemów kto jakie miejsca zajął bo był foto finisz i czas był mierzony za pomocą systemu champion chip. To ostatnie to nowość w Lubinie

kiewicz
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: wt października 25, 2005 6:39
Jeżdżę od: 02 sty 2005
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kiewicz » sob czerwca 16, 2007 10:11

kmieto7 pisze: To ostatnie to nowość w Lubinie
i w całej Polsce ...

beab
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: pn maja 08, 2006 12:52

Post autor: beab » sob czerwca 16, 2007 10:15

<Wi>
masz na myśli upadki? w MP w Elblągu było ich bardzo wiele, i bardzo niebezpieczne w skutkach. Szczególnie ucierpieli zawodnicy i zawodniczki z Tomaszowa Mazowieckiego. Pozdrawiam ich cieplutko.


Beata

kmieto7

Post autor: kmieto7 » sob czerwca 16, 2007 10:33

beab pisze:<Wi>
masz na myśli upadki? w MP w Elblągu było ich bardzo wiele


Beata
...niestety w Lubinie też były upadki, ale mam nadzieje że niegroźne w skutkach :?: I o ile się nie mylę dość poważny upadek miała zawodniczka Tomaszowa Maz. :(

kmieto7

Post autor: kmieto7 » sob czerwca 16, 2007 11:07

Zdjęcia do ściągnięcia na cz.1 MP Lubin 16.06.2007.rar

kmieto7

Post autor: kmieto7 » sob czerwca 16, 2007 11:50

I część druga tu cz.2 MP Lubin 16.06.2007.rar

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » ndz czerwca 17, 2007 12:17

kmieto7 pisze:Wiem też że nie wszyscy wystartowali bo były jakieś problemy z licencjami.
Właśnie :?

Z mojej strony patrząc - żenada, a czyja, to się okaże...
Pozdrawiam Piotrek

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Post autor: matej » ndz czerwca 17, 2007 3:24

Jeżeli chodzi o organizację zawodów to była bardzo dobra.
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, nie było dłuższych przestojów, ani większych błędów. Z pewnością championchip pomógł przyspieszyć starty i pozwolił na szybkie ustalanie miejsc zawodników, którzy dojeżdżali na dalszych pozycjach.

Sporo uczestników w kadetach oraz kadetkach. Martwi jednak mała liczba startujących klubów oraz mała liczba seniorów, nie wspominając już o seniorkach.

Jeżeli chodzi o zawodników z Tomaszowa Mazowieckiego to od kilku lat ich upadki są normą i można się zastanawiać dlaczego trenerzy przywożą na MP nieprzygotowanych i nieobjeżdżonych sportowców i narażają ich zdrowie.

A co się tyczy licencji to po prostu część osób była zaskoczona tym, że ktoś wreszcie chciał zacząć realizować przepisy PZSW i dopuszczać do startu tylko zrzeszonych w tej organizacji zawodników.

Lubinowi gratuluję organizacji zawodów.
Inline Speedskating - A way of life

Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Post autor: dzosef » ndz czerwca 17, 2007 6:09

Sporo uczestników w kadetach oraz kadetkach. Martwi jednak mała liczba startujących klubów oraz mała liczba seniorów, nie wspominając już o seniorkach.
Matej, nie dziw się, jako oficjalnie zarejestrowanie stowarzyszenie - Twister Trójmiasto wyraźliliśmy jakąś tam chęć przystąpienia do PZSW, mimo, że pewnie zamykalibyśmy stawkę (chociaż kto wie 8) ) ale chodzi przecież o popularyzację sportu przede wszystkim.
My mieliśmy tylko płacić(licencje, karty, opłaty, wpisowe, itp, itd), a zgadnij co mieliśmy dostać w zamian... :evil: :evil:
Dlatego też wolimy jeździć na imprezy typu Mała Dylewska, gdzie było po prostu rewelacyjnie ale o tym już w innym temacie :D

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz czerwca 17, 2007 8:27

Wiem, ze niektorzy wola startowac w innych zawodach niz MP...A szkoda. Mysle, ze dobrze byloby to zmienic, ale z obecnymi wladzami wydaje mi sie to malo realne. Co do trasy nie ma co narzekac-nie jest najgorsza.
Co do zawodnikow z Tomaszowa Mazowieckiego, to szkoda, ze znow spotkaly ich upadki...Dziewczyny z tego miasta prezentuja niezly poziom, tylko brakuje im umiejetnosci jazdy w grupie. Mam nadzieje, ze upadki ich nie zniecheca i nadal beda sie liczyc w rywalizacji.
Ogolnie zawody od strony organizacyjnej i sportowej ze swojej strony oceniam niezle, ale wiem i wierze w to, ze mozna w Polsce jeszcze wiele poprawic pod tym wzgledem.

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Post autor: matej » ndz czerwca 17, 2007 9:51

Wiem, że PZSW nie oferuje ze swojej strony zbyt wiele. Wydaje mi się jednak, że jako jeden z klubów moglibyście liczyć na pewną, niewielką ilość sprzętu, którą klubu zrzeszone dostają co rok.
Inline Speedskating - A way of life

Pozdrawiam - kandydat do zbanowania...

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » pn czerwca 18, 2007 1:04

matej pisze:A co się tyczy licencji to po prostu część osób była zaskoczona tym, że ktoś wreszcie chciał zacząć realizować przepisy PZSW i dopuszczać do startu tylko zrzeszonych w tej organizacji zawodników.
Część osób była zaskoczona tym, że zapłacili za licencje, a się okazało, że gdzieś po drodze przepadły...
Pozdrawiam Piotrek

kmieto7

Post autor: kmieto7 » pn czerwca 18, 2007 8:03

Jak zawsze na stronie Tomaszowa Lub. wyniki są najszybciej. I tak jest i teraz z wynikami z MP w Lubinie http://www.tomaszow-lubelski.pl/tuks-ro ... /lubin.htm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”