Bieg Niepodległości 11 XI Warszawa

Warszawa inne zawody.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Parzival
Czterokółkowiec
Posty: 86
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 4:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Neverwhere

Post autor: Parzival » pt stycznia 13, 2006 6:05

Oj Sławek, Sławek. Jak widzę nie poddajesz się z tym lodowiskiem :D , tydzień temu obiecywałeś, że już przestajesz namawiać innych na łyżwy, jak nie chcą to nie. Przecież i tak nikt nie przyjdzie :D :D :D i dzięki temu będzie więcej miejsca dla nas :D :D :D . Pozdrawiam i do zobaczenia - jak będzie ładna pogoda i będzie mało bachorów to może jutro wpadnę.
<FREERIDE>

Awatar użytkownika
PawelS
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 165
Rejestracja: pt maja 13, 2005 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PawelS » pt stycznia 13, 2006 11:28

Lodowisko jest fuj, fuj. Ale jakby się ktoś chciał wybrać na narty biegowe do Lasu Kabackiego, to zapraszam. Na większości alejek są już pozakładane ślady do klasyka, a na polach w Powsinie są takie waruny, że można i łyżwą poszaleć! Biegam prawie codziennie. Za tydzień w sobotę jest fajna imprezka w Gołdapi, Bieg Jaćwingów - 20 km stylem dowolnym. Trasa bardzo fajna, sniegu mają kupę, wiec warunki powinny być dobre. Jeszcze nie wiem na 100%, ale może pojadę (szarym switem w sobotę i powrót po zawodach), to mógłbym kogoś zabrać.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » śr stycznia 18, 2006 2:18

LUDZIE! KUPIŁEM SOBIE ŁYŻWY :D

Slawek,
w soboty mam zajęcia, niedziele przed południem odpadają... :(

PawelS,
Powodzenia w Gołdapi (albo w Gołdapiu :roll: ). Zanosi się na -25 stopni więc trzymaj się ciepło :!:

Ciekawe ile by chcieli za wynajem na 1 godz. tej hali na Służewcu. Biegacze wynajmują sobie fragment hali z tartanową nawierzchnią :!: za 80 zł/godz. Cytat z http://www.sbbp.pl: Spotkania na Hali (Praga, Siennicka 40) odbywaja się w Czwartki o godzinie 19:00 i trwaja do 20:00 lub 20:30. Koszty wynajmu sali (to 80 zł/godz lub 120 za półtorej) dystrybuujemy na uczestników.

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re:

Post autor: mrv » pn października 12, 2009 2:07

W związku z datą wyścigu mam prośbę o podzielenie się Szanownych forumowiczów doświadczeniami z pokonywania oblodzonej nawierzchni ze szczególnym naciskiem na pokonywanie oblodzonych torów tramwajowych. Czy w Warszawie sypią piaskiem czy solą ?

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: WFH » pn października 12, 2009 2:10

mrv pisze:W związku z datą wyścigu mam prośbę o podzielenie się Szanownych forumowiczów doświadczeniami z pokonywania oblodzonej nawierzchni ze szczególnym naciskiem na pokonywanie oblodzonych torów tramwajowych. Czy w Warszawie sypią piaskiem czy solą ?
Chyba nie w tym temacie co chciałeś napisałeś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa inne zawody.”