maraton Goerlitz-Zgorzelec, propozycja

Zgorzelec Maraton Europejski - historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

maraton Goerlitz-Zgorzelec, propozycja

Post autor: grgur » czw maja 24, 2007 4:21

witam gorąco.Jestem nowicjuszem na forum, ale rolki i cała wokół nich otoczka to temat w miarę dobrze mi znany.W Bolesławcu,który skąd by z Polski nie jechał ,zawsze jest na drodze do Zgorzelca ,jest nas tylko dwóch zażartych rolkarzy(nie mówię o amatorach z parku i z rampy) i mamy w sumie 99 lat, choć ich rozkład jest nierównomierny.Nigdy nie startowaliśmy w masowych imprezach ,a myślę, że trochę już umiemy i chętnie skonfrontowalibyśmy swe umiejętności z innymi. Moja propozycja: z Bolesławca do Zgorzelca jest ok 45 km-40 min drogi , maraton jest w niedzielę 3 czerwca. Proponuję przyjazd do Bolesławca 2 czerwca , wspólny trening po "naszych" trasach-ok 50 km naprawdę fajnych nawierzchni i minimalny ruch samochodów, a rano skoro świt na start ! Pomagam w załatwieniu noclegu- prywatny pensjonat-30 zł/doba , ze śniadaniem 35 zł .
Co Wy na to ?javascript:emoticon(':D')javascript:emoticon(':?:')
Question
Very Happy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zgorzelec Maraton Europejski - historia i najświeższe informacje.”