Mistrzostwa Świata w Suzhou

Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr sierpnia 31, 2005 8:18

No dobra udalo mi sie dobic do internetu... :) Nie bylo latwo.Na goraco moge napisac,ze jest bardzo goraco :D Starty na torze to ogolnie porazka,ale tego sie mozna bylo spodziewac.Na ulicy jest troche lepiej,ale ogolnie nie ma lekko...No i jakby tego bylo malo to okradli nas(zreszta nie tylko nas) na jakies 600zl, a do tego mi ukradli stroj startowy z numerami(zorientowalem sie jak chcialem sie przebrac na start) a mlodemu koszulke reprezentacyjna :!: Ogolnie to tu jest zupelnie inaczej niz myslalem-ogolnie syf i 0 dyscypliny.No a poza tym po staremu-wszyscy jezdza bardzo szybko :) Napisze cos jak wroce. Pozdro
Ostatnio zmieniony śr września 07, 2005 1:01 przez WFH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marek » śr sierpnia 31, 2005 8:49

A takie ładne wzdęćia (czytaj zdjąćia) :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » śr sierpnia 31, 2005 12:21

Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.”