duesseldorf

Niemcy. Berlin City Nacht - sprint 10km, 25km von Berlin, XRace, Halbmarathon - Półmaraton 21km, Marathon - Maraton 42km. Geierswalde, Oder Cup, Lebus i wiele, wiele innych. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

duesseldorf

Post autor: Clapper » wt maja 08, 2007 9:37

byłem, przejechałem, zrobiłem życiówkę. Pogoda była lepsza niż w Krakowie.
sklasyfikowano 739 osób. dojechałem w czasie brutto 1:28:13 na 82 miejscu. To skutek startu z tzw. białej strefy, razem z fitnessami.
Trasa uliczna z wieloma ostrymi zakrętami, dwa nawroty (jeden gorszy niż w Poznaniu) i dziesiątki torów tramwajowych.
Nie wiem czy napisać, że szkoda, że to chyba już ostatni raz odbył się ten maraton, właśnie z uwagi na te trudności techniczne. Wszędzie idzie o wynik, a tam ubiegłoroczny zwycięzca tuż przed startem powiedział, że nie da rady zejść poniżej 1:09-1:10 i... nie zeszli.
chyba byłem jedynym forumowiczem w stawce. a szkoda. brak było chętnych do współpracy. wszyscy chcieli się wozić i nacisnąć na 39 km. tak też zrobili. mi zależało na czasie i przedarciu się bliżej czołą, więc 17 km dawałem na MOJEGO maxa. potem i ja do 30 km się woziłem. ale jak stwierdziłem, że dojdziemy powyżej 1:30 to znów nieco popracowałem. Sił brakło nieco na końcówce. Jak zawsze "mogło być lepiej".
Pozdrawiam forumowiczów.

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » wt maja 08, 2007 10:27

gratuluję dobrego wyniku i miejsca!

W Berlinie też próbowaliśmy wbić sie w grupę profi. Tam każdy miał drugi numerek z licencją. Byliśmy już w tej grupie na 2-3 minuty przed startem ale ,,wielcy" zawodnicy z Xspeed Berlin zauważyli że nie mamy licencji i zaczeli się nas wysmiewać, co zwróciło uwagę obsługi i ponownie zajeliśmy miejsce w grupie radosnych amatorów.
Ale nas było dwóch i pociągnelismy razem grupę. Po 5 kilometrach rozpoczeliśmy wymijać ,,zawodowców" a przed ,,aniołkiem" dorwaliśmy kolegów z Xspeed no i z satysfakcją najpierw pokaliśmy im gdzie ich miejsce a PiotrekSkater powiedział im: że licencje nie jeżdżą!!!!!! Oni nie mieli nawet siły żeby się podłączyć do nas.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PiotrekSkater
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 119
Rejestracja: pn października 30, 2006 2:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: PiotrekSkater » wt maja 08, 2007 10:38

Będąc w Berlinie zastanawialiśmy się dlaczego tylko 540 osób startuje, a teraz mamy już odpowiedz.reszta pojechała w drugi koniec niemiec.Gratuluje
wyniku i przede wszystkim tego ze godnie reprezentowałeś reprezentacje Polski.
Obrazek

Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Post autor: Clapper » wt maja 08, 2007 10:56

może na starty zagraniczne należałoby skombinować stroje będące kombinacją barw narodowych i klubowych?

Awatar użytkownika
PiotrekSkater
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 119
Rejestracja: pn października 30, 2006 2:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: PiotrekSkater » wt maja 08, 2007 11:26

To dobry pomysł.I nawet jest już realizowany przez pewną grupe rolkarzy którzy postanowili jeżdzić w tych samych barwach.
Obrazek

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » wt maja 08, 2007 11:45

PiotrekSkater pisze:To dobry pomysł.I nawet jest już realizowany przez pewną grupe rolkarzy którzy postanowili jeżdzić w tych samych barwach.
:browar: :browar: :browar:
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
PiotrekSkater
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 119
Rejestracja: pn października 30, 2006 2:38
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: PiotrekSkater » wt maja 08, 2007 11:48

tak apropo Zico to kiedy bede mógł startować w nowym stroju?
Obrazek

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » wt maja 08, 2007 11:57

PiotrekSkater pisze:tak apropo Zico to kiedy bede mógł startować w nowym stroju?
Maszyna się ......... raczej nie zdążą na Toruń :(
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy - zawody, historia, zdjęcia oraz najświeższe informacje.”