13.05.2006 Warszawa-zawody Młodzików i Juniorów Młodszych

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

13.05.2006 Warszawa-zawody Młodzików i Juniorów Młodszych

Post autor: WFH » sob maja 13, 2006 8:33

W dniu dzisiejszym odbyły się na Agrykoli zawody dla wymienionych w temacie kategorii wiekowych, jako,że byłem(i przez dłuższy czas będe) obserwatorem postaram się o kilka refleksji:
- frekwencja ok 60-70 osób - uważam,że całkiem niezła, biorąc pod uwagę,że startowały tylko te dwie kategorie i mogli brać udział zawodnicy z 3 województw (mazowieckie,łódzkie i świętokrzyskie)
- wyniki
- na 300m Daniel Gwadera rewelacyjny rezultat 26,22!!!Potwierdził klasę i pokazał,że jego wynik na zeszłorocznych MP nie był przypadkiem,jest to nieoficjalny rekord Polski seniorów, bardzo dobrze także Janek Szymański z rezultatem 27,24(rekord życiowy) to oczywiście juniorzy młodsi(wg przepisów PZSW),zaś wśród młodzików Damian Gwadera przed Bartkiem Chojnackim.Wśród juniorek bezkonkurencyjna Aleksandra Goss - 29,54
- na 500m role się odwróciły i po fantastycznym finiszu wygrał Janek z także super wynikiem 44,31
- na 1500m po bardzo dobrze taktycznie rozegranym biegu ponownie wygrał jednak Daniel,myśle,że rywalizacja między tymi zawodnikami może przynieść wieli korzyści i miejmy nadzieję,że przełoży się na wyniki w rywalizacji międzynarodowej
- kluby - 5 - Stegny Warszawa,Zryw Słomczyn,Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki,Ambra Sprandi Rollsport Warszawa i co cieszy dawno nie widziana na zawodach wrotkarskich Błyskawica Domaniewice.Cieszy to,że coraz więcej klubów poważniej patrzy na rolki.
- sędziowie - niestety i o nich trzeba wspomnieć... :evil: po raz kolejny pokazali jak nie należy przeprowadzać zawodów...Poczynając od tego,że dzień przed zawodami okazało się,że zamiast dwudniowych będą jednodniowe,przerwy tradycyjnie przeciągały się nawet do godziny,gdyż np sędziowie nie umieli zestawić finałów,no i na koniec trzeba było czekać ponad godzine na dekoracje, bo sędziowie zamiast wypisywać dyplomy na bieżąco,po zakończonych dystansach robili to dopiero na koniec, w przerwach zaś grali sobie w piłkę i popijali piwko...Szkoda słów...
Ogólnie zaś jest trochę pozytywów i mam nadzieję,że dyscyplina będzie się rozwijać i zostanie należycie doceniona.Ufff strasznie się rozpisałem,ale siesze całymi dniami w domu i troche mi się nudzi...

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » ndz maja 14, 2006 1:29

Dzięki Bartek za info! Jak się trzymasz (wiem co się stało)?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz maja 14, 2006 12:45

Póki nie mogę trenować i mam troche czasu to moge czasem pisać jakieś info po zawodach.A co do mnie to jest tak średnio,niestety nadal odczuwam spory ból, ale mam nadzieję, że z czasem będzie się poprawiać. Wierze, że na jesienną część sezonu(wrzesień-październik) będe już w pełni sprawny.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”