Zawody w Lubinie 16 czerwiec 2007

Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
kmieto7

Zawody w Lubinie 16 czerwiec 2007

Post autor: kmieto7 » czw kwietnia 26, 2007 10:01

Najprawdopodobniej 16 czerwca odbędą się zawody w Lubinie. Będą to zawody tylko jedno dniowe i tylko po ulicach miasta i na pewno to nie będą to żadne ważne zawody :( Jest jeszcze jedna zła wiadomość. Małżonka wyczytała z pisemka od prezydenta miasta Lubina że wyraża zgodę na zamknięcie ulic tylko w tym samym miejscu jak każdego roku :evil: :evil: :evil: Dystanse? Jak sie dowiem czegoś więcej to napiszę.
...i jeszcze z innej beczki. Na 99% odbędą się najprawdopodobniej w pierwszej połowie września zawody rolkarskie po ulicach miasta oraz na placu gdzie w zeszłym roku było otwarcie skateparku. Pierwsza edycja tych zawodów tutaj - http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=988 .
Rozmawiałem z organizatorem o półmaratonie na normalnej trasie bez żadnych pętel, pętelek itp. I są bardzo duże szanse aby to się odbyło w takiej formie jak im zaproponowałem. Nagrody napewno nie będą gorsze niż w zeszłym roku. Czyli jakieś rolki, kółka, kaski itp. jako że organizatorem i zarazem sponsorem jest sklep sportowy Msport z Lubina. Wiem że też będą prowadzone rozmowy z przedstawicielem Rollerblade z Poznania, gdzie również w zeszłym roku był fundatorem nagród. Organizatorzy tak w ogóle to widza tą imprezę jako festyn rolkowo-deskorolkowy.Muzyka, pokazy, konkurs, zawody itp. :?: Będę się starał informować o postępie organizacyjnym.
ps. mówiłem że można na was liczyć w dużej liczbie na tej imprezie.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt kwietnia 27, 2007 11:22

Mam nadzieje, ze juz niebawem doczekamy sie kalendarza Zwiazkowego i bedzie mozna te wszystkie imprezy jakos zaplanowac, dobrze by bylo jesli termin wrzesniowej imprezy bylby znany jak najszybciej. Powodzenia w dalszych rozmowach!!!

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » pt kwietnia 27, 2007 8:09

Może w tym roku maraton u nas już niedługo skończą tą droge do Sujsca w tamtym roku był na niej maraton tylko na połowie teraz już ma być cała znaczy jedna strona już jest skończona robią drugą. Jeździłęm na niej ostatnio to bajka oby takie nawierzchnie były na wszystkich zawodach. Pozatym w miescie też jest robiona droga noa nawierchnia i będą próbowali ją zamknąć i pętle w mieście ale nie wiem czy sie uda. Zobaczymy....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski oraz Puchar Polski - historia, wyniki, galerie.”