PZSW - licencje, składki, nowości 2010

Imprezy, kalendarz zawodów oraz najświeższe informacje www.wrotkarstwo.pl

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8951
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

PZSW - licencje, składki, nowości 2010

Post autor: zico » czw lutego 25, 2010 2:30

Polski Związek Sportów Wrotkarskich podjął decyzję dotyczącą składek członkowskich i opłat licencyjnych w 2010 roku.
Większość opłat pozostaje na zeszłorocznym poziomie:

Obrazek

Obrazek

- 250 zł wpisowe dla nowego członka PZSW
- 350 zł - składka roczna klubowa
Licencje:
- senior - 35zł
- junior A - 25 zł
- junior B - 20 zł
- junior C - 20 zł (było 15 zł)
- junior D - 15 zł
- trenerzy - 35 zł
-sędziowie - 15 zł ( było 10zl) - tylko sędziowie z licencjami mogą sędziować ligę hokejową i MP w jeździe szybkiej

Nowości jeśli chodzi o licencje:

Obrazek

- licencja niestowarzyszonego zawodnika -senior - 50 zł ; junior A 40 zł ; junior B - 35 zł; junior C - 35 zł, junior D - 30 zł

Obrazek

- licencja oficjela/kierownika drużyny - 20 zł - tylko te osoby i trenerzy z licencjami mają prawo zgłaszać zawodników, reprezentować klub, przebywać na ławce(hokej), brać udział w weryfikacji zawodników itp.

- licencje dla dzieci poniżej kategorii D - są bezpłatne, nie będą wydawane w formie plastikowej, ale dzieci będą już miały nadane swoje numery licencji

Obrazek

- licencja "fitness" - 15 zł, przeznaczona w głównej mierze dla amatorów i zawodników biorących udział w zawodach cyklu Długodystansowego Pucharu Polski - tylko zawodnicy z licencjami fitness bądź zawodniczymi będą w nim klasyfikowani

Obrazek

Obrazek


Termin wykupienia licencji - 31.03.2010 - po tym terminie wszystkie opłaty wzrastają o 100% . Nie dotyczy to nowych klubów, do tej pory niezrzeszonych w PZSW - dla nich stawki są normalne przez cały rok.

Powyższe informacje dotyczą hokeja i jazdy szybkiej. Szczegółowe informacje co do jazdy agresywnej i freestylu zostaną podane po osiągnięciu porozumienia z osobami, które są gotowe wziąć na siebie ciężar organizacji tych dwóch dyscyplin w Polsce.

W najbliższym czasie pojawi się zatwierdzony kalendarz imprez na 2010 rok. Jeśli ktoś jeszcze chciałby zgłosić jakieś zawody to powinien to uczynić jak najszybciej.

Obrazek

Obrazek

W załączniku ankieta i wniosek o licencje dla klubów zrzeszonych w PZSW oraz dla kandydatów na członków PZSW. Przypominamy, że o licencje trenerskie mogą się ubiegać tylko osoby, które posiadają stopień przynajmniej instruktora z wrotkarstwa. W załącznikach także wnioski o licencje fitness, działacza/kierownika drużyny, sędziego i dla zawodników niestowarzyszonych. Przesyłamy również obowiązujące w roku 2010 kategorie wiekowe.

Obrazek

Klubom chcącym wstąpić do PZSW przypominamy, że oprócz ankiety kandydata i wniosku o licencja należy dostarczyć do PZSW kserokopie decyzji o wpisaniu klubu do rejestru stowarzyszeń kultury fizycznej, aktualny wyciąg z rejestru stowarzyszeń bądź z KRS i kopie statutu klubu.

Prosimy o przesyłanie zeskanowanych ankiet oraz wniosków o wydanie licencji w formacie Excel drogą mailową oraz oryginałów pocztą na adres Związku - Polski Związek Sportów Wrotkarskich, ul. Inspektowa 1 pok. 109, 02-711 Warszawa
W miarę możliwości prosimy o szybkie dokonywanie wpłat, co znacznie ułatwi działalność PZSW.


Informujemy równocześnie, że na dzień 10.04.2010 zaplanowane jest Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. W Walnym będą mogli wziąć udział przedstawiciele klubów, które w 2010 roku spełnią wszystkie wymogi formalne - oprócz bycia członkiem PZSW należy dostarczyć do PZSW kopię statutu klubu, aktualny wyciąg z rejestru stowarzyszeń bądź z KRS oraz uchwalę klubu delegującego daną osobę na Walne.
O szczegółach dotyczących Walnego Zgromadzenia będziemy Państwa informować.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, kalendarz zawodów oraz aktualności portalu wrotkarstwo.pl”