Czy ktoś z forumowiczów się rozpoznaje ? :-)

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

szafa76
Posty: 48
Rejestracja: pn marca 24, 2014 4:39
Moje rolki: RollerbladeCrossfire90
Jeżdżę od: 01 mar 2014
Lokalizacja: Tarnów/Dąbrowa Tarnowska

Czy ktoś z forumowiczów się rozpoznaje ? :-)

Post autor: szafa76 » czw października 30, 2014 8:31

Cholera jeszcze kilka takich filmików i karzą nam rolki rejestrować i wykupić ubezpieczenie,a tablice będziemy mieć na plecach i na klacie :lol: :D

https://www.youtube.com/watch?v=ebCNr_OUMj4

https://www.youtube.com/watch?v=yB8Ctovfk1M
Ostatnio zmieniony czw października 30, 2014 4:07 przez szafa76, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Czy ktoś z forumowiczów się rozpoznaje :-)

Post autor: Pinnhead » czw października 30, 2014 2:06

Jak bym dostał taką focię to bym sobie ją w ramki oprawił i powiesił na ścianie ;)

BTW, będę w ten weekend w DT a konkretnie to piątek wieczorem do niedzieli rano, biorę rolki ale jeśli znajdę odrobinę czasu to raczej jakiś luźny freeride po mieście, więc nie wiem czy jest sens się umawiać no ale jak by okoliczności sprzyjały...
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

szafa76
Posty: 48
Rejestracja: pn marca 24, 2014 4:39
Moje rolki: RollerbladeCrossfire90
Jeżdżę od: 01 mar 2014
Lokalizacja: Tarnów/Dąbrowa Tarnowska

Re: Czy ktoś z forumowiczów się rozpoznaje :-)

Post autor: szafa76 » czw października 30, 2014 4:03

Przypuszczam,że Twoja wizyta ma sporo wspólnego z dąbrowskim cmentarzem.Ja niestety w sobotę pracuję mam dniówkę,a że robię w systemie 12-godzinnym to do domu wrócę dopiero około godz.20-stej.Szkoda,że nie przyjeżdżasz np.jutro przed południem mam wolne po nocy to można by było coś pośmigać :roll: Ja jestem ciekaw czy na tych filmikach to faktycznie rolkarz pobudził fotoradar czy jednak nastąpił zajebisty zbieg okoliczności i w pierwszym przypadku fota była dedykowana motocykliście,a w drugim kierowcy tira :D Nie mam pojęcia jaki musi być gabaryt poruszającego się obiektu,żeby wzbudzić fotoradar,gości na motocyklach łapie na pewno przerabiałem na własnej skórze :wink:

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Czy ktoś z forumowiczów się rozpoznaje ? :-)

Post autor: Pinnhead » czw października 30, 2014 4:22

Słyszałem, że to tylko kwestia ustawień. Chyba na jakimś biegu (nożnym lub rolkowym - nie pamiętam dokładnie) używano fotoradaru ze straży miejskiej bodajże na finiszu. Pamiątkowe fotki z pomiarem prędkości.
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”