Firma Tempish vs reszta świata-prośba o opinie użytkowników

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

szafa76
Posty: 48
Rejestracja: pn marca 24, 2014 4:39
Moje rolki: RollerbladeCrossfire90
Jeżdżę od: 01 mar 2014
Lokalizacja: Tarnów/Dąbrowa Tarnowska

Firma Tempish vs reszta świata-prośba o opinie użytkowników

Post autor: szafa76 » śr marca 26, 2014 9:16

Witam,przygodę z rolkami rozpocząłem niedawno na sprzęcie typu hipermarketowego :lol: ale złapałem bakcyla i to ostrego :oops: Mam 38-em lat ważę 90 kg,z rolkarstwa interesuje mnie rolkarstwo szybkie.Wiedzę teoretyczną czerpię głównie z tego co wyczytałem na forach rolkarskich lub obejrzałem na wrzucanych do sieci filmach tematycznych.Na tym forum dużo czytałem o różnych modelach i różnych firmach Rollerblade,K2,Seba są w większości opinii absolutną czołówką i w porządku nie myślę z tym dyskutować,ale nie da się ukryć ceny też mają wiodące :D .Wyczytałem że firmę Tempish dzieli od nich przepaść,ale były to posty z przed 2,3 lat.Jak się ma sytuacja na chwilę obecną interesują mnie rolki Tempish Elite Top 90 opinię o nich czytałem już na tym forum ale był to post sprzed kilku lat,pochlebna nie była,miękki but,płoza do du..y,środek ciężkości też,pytanie brzmi czy firma Tempish ulepsza swoje produkty i np. model sprzed kilku lat nie jest taki sam jak model obecny czy raczej nie.W moim kręgu zainteresowań są również RB Crossfire90 ale od tempishów są sporo droższe.Kółka 90 mnie nie przerażają,jak się człowiek uprze to nauczyć się można wszystkiego w każdym wieku :D skoki,rampy i murki nie interesują mnie z prostego powodu,limit złamań wyczerpałem na na najdłuższej miłości mego życia czyli motocyklach :wink: Pozdrawiam i sorki za przydługi post :oops:

Awatar użytkownika
Pinnhead
Prześcigant 4x100mm
Posty: 333
Rejestracja: czw września 19, 2013 9:58
Moje rolki: 3 i 4 kółkowe :P
Jeżdżę od: 02 lip 1997

Re: Firma Tempish vs reszta świata-prośba o opinie użytkowni

Post autor: Pinnhead » śr marca 26, 2014 9:53

Tempish to marka dla ludzi oszczędnych podwójnie. Kupisz takie rolki a później następne bo te conajwyżej będziesz próbowałopchnąć jakiemuś jeleniowi. Powiem inaczej: dostajesz to za co zapłaciłeś. Mało zapłaciłeś - mało dostaniesz. Nie bez powodu sam komplet dobrych kółek potrafi kosztować więcej niż całe te rolki.
Aktualnie jeżdżę na: Xsjado własny freeride setup, Powerslide Phuzion7, Luigino Sting

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”