Kupuję rolki

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

dragonka
Posty: 2
Rejestracja: śr kwietnia 17, 2013 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2011

Kupuję rolki

Post autor: dragonka » śr kwietnia 17, 2013 10:10

Witam.
To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.
Jeżdżę od około trzech lat, wypożyczonych, za dużych rolkach. Jeżdżę rzadko bo nie mam z kim a jedyna droga do jazdy jest małouczęszczana i w lesie - trochę strach samej jeździć. Postanowiłam w końcu kupić rolki w swoim rozmiarze. Chciałam wygodnie kupić rolki e Decathlonie, może nawet szarpnąć się na te z systemem diabolo, ale niestety zapytałam o zdanie wujka google, a wujek również niestety skierował mnie na to forum. No i czytam, czytam.... Już wiem, że nie diabolo i w ogóle nie Decathlon i wiem, że na nowe to mnie nie stać. Kupię używane. ale pomóżcie mi proszę w wyborze.
Mam 162 cm i ważę 74. Jeździć będę po asfaltowej drodze, 2 - 3 razy w tygodniu, tylko do przodu, max 30 km

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Kupuję rolki

Post autor: Doody » śr kwietnia 17, 2013 11:58

Link nr 4 lub nr 5 od góry - te są warte uwagi.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

dragonka
Posty: 2
Rejestracja: śr kwietnia 17, 2013 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2011

Re: Kupuję rolki

Post autor: dragonka » śr kwietnia 17, 2013 12:54

Dziękuję. Jedne z nich mam już nawet ugadane, ale się wystraszyłam, że jakąś głupotę zrobię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”