problem z nogami na zewnatrz

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Rosic
Posty: 24
Rejestracja: pt kwietnia 14, 2006 1:17
Moje rolki: RB Crossfire 100
Jeżdżę od: 02 sty 1993
Lokalizacja: uk cumbria
Kontakt:

Post autor: Rosic » pt kwietnia 21, 2006 1:05

Sporo jezdzilem na agresywnych Rollerblade'ach i dalej czasem to robie, ale nigdy nie mialem problemu z wykrzywianiem nog. Moze to problem z zaslabym zapieciem? Albo masz po prostu za duze (za szerokie) roki i nie umiesz ich porzadnie dopiac ?

MateuszD
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 15, 2006 6:47

Post autor: MateuszD » pn maja 15, 2006 7:17

Ja jeździłem kiedyś na łyżwach, kupiłem sobie kilka dni temu rolki rekreacyjne, i też mam ten problem :!: . Lewa noga dobrze, a w prawej stopa i cała roka "ucieka" na zewnątrz, mimo że wiąże mocniej niż lewą! Czytałem, że mogą pomóc grubsze skarpety lub silikonowe wkładki. :?:

Teq
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 10:12
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: 3City

Post autor: Teq » pn maja 15, 2006 7:47

Jesli but trzyma się mocno nogi to problem leży pomiędzy rolką a kością ;)
Dla mnie moja prawa kostka jest wyznacznikiem tego czy powinienem sobie zrobić przerwę :)
Zwykle po jakichs 2,5h noga mowi mi, ze ma dosc zaczynając się wyginac do srodka. Wtedy wiem ze czas sobie klapnąć, zdjac roleczki i wypić coś zimnego :D
Z każdym wyjściem na roleczki staram sie wydluzac czas jazdy i juz teraz po zaledwie kilkunastu sesjach widzę, że kostka się bardzo wzmocniła.
Pozdr.
Teq

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”