Jak to wszystko rozkręcić

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Damcio
Posty: 3
Rejestracja: czw lutego 16, 2006 10:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wielowieś (niedaleko gliwic)
Kontakt:

Jak to wszystko rozkręcić

Post autor: Damcio » czw lutego 16, 2006 10:49

hejo wszystkim
Chciałem sie nauczyc jazdy na rolkach ale cos nie wiem od czego zacząć.Jaki sprzęt i za ile ??mam okolo 300-350 złoty i nie wiem jakie rolki kupic.Interesujom mnie rolki ktorymi sie da grac w hokeja i jakies zeby normalnie pojezdzic

Mozecie pisac na gg :9181854

Awatar użytkownika
Parzival
Czterokółkowiec
Posty: 86
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 4:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Neverwhere

Re: Jak to wszystko rozkręcić

Post autor: Parzival » sob lutego 18, 2006 3:18

Damcio pisze:...
Chciałem sie nauczyc jazdy na rolkach ale cos nie wiem od czego zacząć.Jaki sprzęt i za ile ??mam okolo 300-350 złoty i nie wiem jakie rolki kupic.Interesujom mnie rolki ktorymi sie da grac w hokeja i jakies zeby normalnie pojezdzic
Jeżeli chcesz grać w hokeja, to najlepsze do tego są hokejówki. Normalnie też można na nich jeździć :D (nie jestem pewien co masz na myśli mówiąc "normalnie jeździć"?). Obawiam się jednak, że za 300 zł nie kupisz nowych hokejów, chyba, że używane, albo z przeceny. A nauczyć jeździć można się na każdych rolkach. Pozdrawiam.
<FREERIDE>

Damcio
Posty: 3
Rejestracja: czw lutego 16, 2006 10:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wielowieś (niedaleko gliwic)
Kontakt:

Post autor: Damcio » sob lutego 18, 2006 9:37

normalnie czyli np z kolegami po mieście

Awatar użytkownika
Parzival
Czterokółkowiec
Posty: 86
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 4:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Neverwhere

Post autor: Parzival » pn lutego 20, 2006 4:20

Damcio pisze:normalnie czyli np z kolegami po mieście
Sam jeżdżę w hokejach z kolegami po mieście, dla mnie hokejówki nadają się prawie do wszystkiego : do gry w hokeja, do slalomu i do jazdy w mieście. Jedynymi wadami hokejówek (dla niektórch użytkowników) mogą być mało wygodne buty i zbyt krótka płoza (raczej nie są zbyt szybkie - na Maratony chyba się nie nadają).
<FREERIDE>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”